2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

göğüs uzu kremi ne aldınız kızlar birde kaç gramlık yeter internette 10 gr birde 40 gramlık var karar veremedim daha önceden kullananlar önerebilir mi?

kullananlar lansinoh lanolin önerdiler ben ondan aldım.. gitti gidiyorda uygun zaten, birde 10 ile 40 gr arasında çok az fiyat farkı var.. ben o yüzden 40 gr aldım .. bazıları hiç kullanma gereği duymamış ama bazılarınada çok çok lazım olmuş.. fazlasından zarar gelmez diye düşündüm

Geceleri bel ağrım çok olmaya başladı kızlar baya zorlanmaya başladım hayırlısı ile bi atlatsak şu durumu çok iyi olucak allah hepimizin yardımcısı olsun

ah canım çok geçmiş oldun. dr um tekrarlar demişti ikinci gebelikte de. napalım kaderimz buymuş ama bak seviye 1 ise doğuma kadar götürür seni canım. demek ki ilk gebelikte de 39 u gördüysen ileri seviye değilmiş. maşallah canım böyle de gitsin.
ilkinde seviye 2yi aşmış 3 e gidiyordu. hatta son zmanlarda 3 denilebilir dediler ama ağrıya dayandığım için ve erken doğumu tetikler diye bekletti dr. çok sıkışırsan dayanamıyorum dersen hemen gel derdi hep. inş 3. de olmaz diyorum şimdiden. böbrek zor walla..

göğüs uzu kremi ne aldınız kızlar birde kaç gramlık yeter internette 10 gr birde 40 gramlık var karar veremedim daha önceden kullananlar önerebilir mi?
lansinoh tan bahsediyorsun canım 10 gr al uzun süre idare eder bi küçük nohut tanesi iki göğüse de yetiyor çünkü. 56 gr lık almıştım ben komşuya verdim sonra gerek de olmadı hani 6. aya kadar. o sıra çok kötü olunca dr garmastan ve m yle başlayan güzel kokulu bir krem vermişti dönüşümlü sürmüştüm. lansinoh çatladıktan sonra kar etmedi bende..

Evet birde hangi sitede ucuz turuncukasada 10gr 18.40
40gr. 21.85 tl

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Cok sagol canim yaaa deneyim bugunde gecmedi ben siser sonra gecer sandim ama 3 gun olucak ayni sislik duruyor ..cok tsk ederim:)

Canım üç gündür şişliğin hiç inmedimi ? Bence bunu doktorunla bir konuş derim tansiyonunu kontrol ediyorsun dimi ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kizlar merhaba bugum calisabilir raporu almaya gittim hastaneye.melegim 1800gram olmus.doktor saglikli dedi.dogum hakkinda bilgi sordum daha once polip alindigi icin ameliyt gecmisim oldugundan ve tup bebek oldugundan dolayi sezeryan ile 21 i gibi alacagiz dedi.moralim bozuldu.sezeryan hakkinda hic bilgim yok ama mecbur olmak biraz canimi sikti;((
birde normal dogum yapabilsem rahmim temizlenir diye bir dusunce vardi kafamda..

Son düzenleme:
Kizlar merhaba bugum calisabilir raporu almaya gittim hastaneye.melegim 1800gram olmus.doktor saglikli dedi.dogum hakkinda bilgi sordum daha once polip alindigi icin ameliyt gecmisim oldugundan ve tup bebek oldugundan dolayi sezeryan ile 21 i gibi alacagiz dedi.moralim bozuldu.sezeryan hakkinda hic bilgim yok ama mecbur olmak biraz canimi sikti;((
birde normal dogum yapabilsem rahmim temizlenir diye bir dusunce vardi kafamda..

canım hakkında hayırlısı olsun üzme kendini, sezeryanda da doktorun iyiyse gayet güzel temizlenebiliyor

Başka bi dr a gittim onda 1 hafta geri cikti ama kendi dr a yarin gidicem bakalim acaba ultrason aletlerinin farkliligindanmi anlamadim :/

Canim sen aslında ayrıntılı ultrasona girseydin iyi bir yerde ölçümler daha net olurdu..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

sizde de olduysa normal bir durum demekki .. nst ye girdiğimde sancım çıkmadı, zaten bir kere oldu böyle bir şey, sanki adet olacakmışım gibi hissettim, uzun zaman olmuştu o ağrıyı çekmeyeli, hamilelik ne iyiymiş meğer :) doğum yaklaşıyor gittikçe

Bendede bir iki kere hafif sekilde olmuştu doktorm magnezyumu hergun unutma iç o ağrıya iyi gelir demişti

ilkinde seviye 2yi aşmış 3 e gidiyordu. hatta son zmanlarda 3 denilebilir dediler ama ağrıya dayandığım için ve erken doğumu tetikler diye bekletti dr. çok sıkışırsan dayanamıyorum dersen hemen gel derdi hep. inş 3. de olmaz diyorum şimdiden. böbrek zor walla..

lansinoh tan bahsediyorsun canım 10 gr al uzun süre idare eder bi küçük nohut tanesi iki göğüse de yetiyor çünkü. 56 gr lık almıştım ben komşuya verdim sonra gerek de olmadı hani 6. aya kadar. o sıra çok kötü olunca dr garmastan ve m yle başlayan güzel kokulu bir krem vermişti dönüşümlü sürmüştüm. lansinoh çatladıktan sonra kar etmedi bende..

Gittigim seminerde garmastan onermislerdi.lansinoh memeyi asiri yumusattigi icin bebegin emmesi zorlasiyormus.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hanımlar alttan muayene oldunuz mu ? Birde enfeksiyon durumu var bende kandaki CRP yüksek çıktı bu yüzden iki gün sonra tekrar gel olmazsa hastaneye yatırırız dedi doktor. Aynı durumda olan varmı? Çok endişeliyim.

X