2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bugün doktor kontrolümüz var kızlar..hamile olduğumu öğrendiğimden beri hiç bu kadar heyecanlanmamıştım..çatı muayenesi falan yapılcak...benim içiin dua edin güzel anneler... :18:

bi kaç gündür giremedim ama aklımda burdaydı :)bütün eksiklerimizi bitirdik çok şükür,çantamızı hazırladık ve heyecanla bekliyoruz....:18:

bugün doktor kontrolümüz var kızlar..hamile olduğumu öğrendiğimden beri hiç bu kadar heyecanlanmamıştım..çatı muayenesi falan yapılcak...benim içiin dua edin güzel anneler... :18:

hadi bakalim, ben çatı muayenesi ile ilgili endişelerimi yenemedim... deneyimini yazarsın. inşallah herşey yolunda olacak ve sonuç güzel çıkacak.

bi kaç gündür giremedim ama aklımda burdaydı :)bütün eksiklerimizi bitirdik çok şükür,çantamızı hazırladık ve heyecanla bekliyoruz....:18:

oh ne güzell... bütün eksikleri bitirmek. ben hiçbirşey yapamıyorum ya da yaptıklarım tam hissettirmiyor. herşey yarım sanki ve vakit yok... şimdiye kadar rahat davrandım şimdi de hala çalıştığımdan iyice ağirlaştım. doğsun yavas yavas aliriz modundayım artık heves de kalmadı :)

anammmmm canım ya korkma inş iyi geçer dualarımız seninle. benimde cumartesi kontrolüm. paylaş bizimle olur mu?

Bi başlasan çok keyif alıcaksın ve sonunu getirceksin eminim:) ama çalışırken zor. Ben erken ayrıldım izine ve başladım bişiler yapmaya.2 günü nü ayırsan halledersin CNm
Bu da dün aldığımız kapı süsü :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm arkadaşlar.şimdi doktordan geldim.ben az kilo aldım diye üzülüyordum ama bebeğin kilosu 2050 gayet iyi dedi doktor.fakaaaat doğum kanalına kafası girmiş cuma günü nst de ağrım çıkmıştı zaten.gecikmesi için adalata başladık.korkma pat diye doğmaz ama bayramı ancak buluruz dedi.ağustos sonu olması gereken doğum temmuz da olacak galiba.37. haftayı tamamlasak harika olurdu.korkuyorum

Meraktan ölücem yaz da rahatlayalım şu çatı muayenesi nasıl birşeymiş bakalım. Hayırlı haberlerle gel inşallah

Başka bi dr a gittim onda 1 hafta geri cikti ama kendi dr a yarin gidicem bakalim acaba ultrason aletlerinin farkliligindanmi anlamadim :/

anladım cnm bende 32. haftada calısabılır raporu almak ıcın gıttıgımde başka bı dra gıttım onda 2 hafta geri cıktı cok uzuldum 1 hafta sonra kendi druma gittim onda ise 1 hafta geri cıktı dr sorun olmaz dedi 2 hafta sonra gel dedi bakalım 19unda gidecem inş o zamana kadar farkı kapatır bebeğimm

canım inşallah bebiş 37 yi bekler ama beklemezse de üzülme bayramda 35 i doldurmuş oluyosun , çok sorun olmsz diye düşünüyorum, stres yapma rahat ol...

merhaba kızlarrr bende 33. haftamdayım nasipse ağustosta bir kızım olucakk... benide aranıza alınnnnnnn....
hoşgeldin canım...

Gittigim seminerde garmastan onermislerdi.lansinoh memeyi asiri yumusattigi icin bebegin emmesi zorlasiyormus.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sen garmastan mi aldın ...lansinoh sanirim memeye temasta silinmede oluyor ama değerinde temizlemek gerekmis henüz almadım ama lansinoh pek işe yaramıyor heralde genel olarak acaba diğeri nasıl kararsız kaldım

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Canim ben henuz almadim.dedigim gibi seminerde lansinoh icin oyle dediler.ama insanlarda cok oneriyo.arada kaldim.bir de ben henuz krem,yag filan almadim.cunku malum havalar cok sicak.bozulmasinlar istiyorum.son ay alirim diye niyetlendim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bn garmastandan çok memnun aldım gerçekten iyi bir krem..
ve onuda yıkamadan emzirebiliyorsun canım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…