2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

tatlım inş bi rdaha yükselmez.. geçmiş olsun..
ben de geçen hafta 12 deki randevuma 2 de zorla girdim :s
özellerin bi özelliği kalmadı zaten..x

cirkin prensesiniz geldi teyzecikleerrr ☺

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Masallah bu guzel tatli bebege. Nazar degmesin insallah. Bahti guzel hayirli bir evlat olsun insallah. Gozun aydin arkadasim. 😄

canım Allah yardımcın olsun..inşallah sen de kızın da böbreğin de iyi olursunuz..bizi hbrdar et..inşallah doğum tetiklenmez we çok canın yanmaz

oh be hele şükür:)) wardı bi tuhaflık zaten..gözün aydın sercem
:) ben ankarada bulayım öyle bir yer o zaman
belki burada bilenler vardır yardımcı olur:))
canım ben de ankdayım netten sipariş werdim malzemeleri..birmax..hem uyguna geldi hemde ilgili bi satıcı bi sorun yaşamadım..

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım.bdt 26 ağustos kısmetse oğluşum olucak
hoşgeldinn..inşallah sağlıkla al bebeğini kucağına..

kuuuuşşşşş minnacıksın sen yaa nası tatlı gülüyo maşallahh..çok duygulandım kii beeenn Allah bağışlasın canım..nazarlardan saklasınn

amin cnm tesekkr ederm

Canım ya bu ne güzellik böyle. İnanamadım görünce şimdi içimde böyle kocaman bir bebek mi var. Sanki doğana kadar hep küçücük de doğunca büyüyecek sanıyorum galiba. İnanamadım. Allah analı babalı büyütsün canım, tez zamanda senin meleğin de Defne de inşallah evlerinde yataklarında sağ salim uyuyor olsunlar.

Canim molfix gobek oyuntulu aradim bende bulamayimca huggies aldimyenidogan yaziyor ustunde 2-5kg. Ama primada alabilirdim oda 1 numara 3-5 kg yaziyrdu sanirim

yok tatlim 2kg var primanin ben ondan aldim

Son düzenleme:

MAŞALLAH NE ÇİRKİNİ OLMUŞ DA GELMİŞ, premature gibi değil saçlı canlı başlı maşallah tekrar canımm. Allah sağlıkla büyümeyi nasip etsin.

çalışırken hep uyumak istiyordum şimdi evdeyim ya her sabah 8 de kalkıyorum çoooook açım her sabah evdeki herşeyi yedim siz de böylemisiniz

Kizlar park yatak alan arkadaslar icerisine uyku seti aldimi acabs bu yan korumali olanlardan???

ben de park yatak almayı düşünüyorum ama içine koruma seti almaya gerek yok diye biliyorum, yani yatak sert değil plastik ya örtü ile de halledebiliriz. tam bilemedim, alan varsa bilgilendirsin bizi :) siz park yatak aldınız mı?

herkese günaydııınn

geceleri tekmelerden uyuyamıyorum oğlum da 7 de kalkıyor deli oluyorum ,uykusuzluktan çook sinirliyim çoook..

yarın dr kontrolüm var sizce 2kg olmuş mudur kızlar*

Gunaydin anneler ben yeni dogan bebegimizi goremedim yaaa resim acilmadi telefondan girdigimden mi acaba biri bana gonderebilirse resmî coook merak ettim

ben de dün cok bunalınca yazdım onu, gerçekten cok sıcak... ayaklarım davul gibi oluyor aksama kadar. Ankara'da en son 2 sene önce olmuş sıcak izni...Bebeklerimiz sağlıklı olsun da, biz dayanıyoruz hepsine... Hepimizin Allah yardımcısı olsun...

Kizlar park yatak alan arkadaslar icerisine uyku seti aldimi acabs bu yan korumali olanlardan???

Park yatak almadım alacağım ama yanlarına koruma almayacağım. Kullanan annelerden okuduğuma göre yatarken yandaki fileden bebeği görebiliyorlarmış. Birde korumalıkları örtünce iyice havasız kalıyormuş bebek o yüzden koymayayım diyorum. Normal beşiklere konulabilir tabi tahta ve aralıklı olduğu için ama park yatakta gerek yok diye düşünüyorum. Gene de kullanan biri gelip bizi aydınlatsın bence

çalışırken hep uyumak istiyordum şimdi evdeyim ya her sabah 8 de kalkıyorum çoooook açım her sabah evdeki herşeyi yedim siz de böylemisiniz

Bende 2'ye geliyordu yattım. 6'ya geliyordu zıpladım yataktan. Bebek nereme bastırıyorsa artık nefes alamıyorum. Sabahın köründe iş yapıyordum evin içinde gariban kocam tek gözle "ne yapıyorsun" diyebildi sadece Bir enerji patlaması yaşıyorum, yoksa doğurcam mı? Birde bana da müsade etseler evdeki herşeyi bırak, komşulardaki yemekleri de yerim ama müsade yok. Bir dilim ekmek, cücük kadar peynirle kahvaltı yaptım.

herkese günaydııınn

geceleri tekmelerden uyuyamıyorum oğlum da 7 de kalkıyor deli oluyorum ,uykusuzluktan çook sinirliyim çoook..

yarın dr kontrolüm var sizce 2kg olmuş mudur kızlar*

Bu dünyada kadını dövme hakkına sahip tek varlık anne karnındaki yavruymuş Tekmelemesi iyidir boşver, sessiz kalınca insan daha bir tuhaf oluyor. Birde demek ki yaramaz bir çocuk geliyor sana, belli etmiş kendini En son kaç çıkmıştı? Benim 30+3'te 1710 gr. idi bebeğim. Bende gideceğim Çarşamba günü aramızda bir gün var, üzülüyorum ama çok kilo alsın istemiyorum. Normal kilosu çıksın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…