2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım metak ettik seni hatta daha bugün konuştuk nerde bu kız diye, iyi olmana sevindim , ben nst ye girdim bu hafta , hepimiz yavaştan girmeye başladık , sen de girmelisin bence, taşınma olayın ne zaman bitecek, rahata ereceksin ? Hlyra arkadaşımız doğum yaptı 29+5 te, bebiş küvezde , ikinci bebişimiz de bugün doğdu ,o çok şükür iyi...onun dışında ben hala yatıyorum kalkamadım, aynen devam...

sagol cnm benim ayy bizim kiz artist oldu ayoll :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım belli bi hastane yok lokman hekimle devlet hastanesini denedim geldiğimden beri. on güne kadar yeni evimin olduğu şehre gidicem zaten. orda tekrar başka bir doktor olacak. doğumuda orda yapıcam Allah izin verirse. tek bi doktorunun olmaması berbat bişey. inşallah doğuma iyi bir doktora denk gelirim artık tek duam bu..
suyum normale dönmedi. halen fazla malesef. artık nefes almak, yemek yemek zulüm. çok daralıyorum. çok terliyorum.

hayır haberim yok, hatırlıyorum o arkadaşı. çok erken olmuş onun ki de kıyamam umarım ikiside hemen toparlanıp birbirlerine kavuşurlar. az önceki arkadaşa şaşırırken meğerse bir erken doğum daha varmış korktum inanki

sen ne yaptın evine kavuşabildin mi? yoksa halen benim gibi kayınvalide yanında sürünüyor musun :)
sınav sonuçlarında iyidir umarım.

Diyetisyene yönlendirildim diyet uyguluyorum aslında diyetten ziyade sağlıklı şeyler tüketiyorum sadece o deminki yasak meyveler can sıkıcı tabi diğer meyveleri de sınırsız yiyemiyorum tane işi sürekli açlık tokluk şekerimi ölçtürüyorum hamdolsun şimdilik diyetim işe yaradı görünüyor😊benim bebeğim de 1 hafta önde. Son kontrolde Dr şekerin bebeğin omuzlarını geniş yapabileceğini ve bunun normal doğumu zorlaştırabileceğini söyledi😕en hayırlı doğum şekli hepimiz için neyse o olsun inşallah. Kontrolüm için de 20 gün sonra gel dedi canım. Allah hepimizin yardımcısı olsun..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ay allahim ya annesi maşallah subhanallah neresi çirkin bunun erken gelmesine rağmen saclar ne kadar uzun demekki zamanjnda gelse toplamalik olcaklarmis :))) cokk garip hissettim bende 31.haftamdaym bebisim 1900grammis benjm icimdede böyle büyümüş bir bebek var demekki Allahin mucizesi sağlıkla huzurla büyüsün inşallah Allahim karsisina doğru insanlari çıkarsın darisida zamaninda bizimde başımıza :))

cirkin prensesiniz geldi teyzecikleerrr ☺

ayyy yavrum benım masallah allah uzun ömurler nasıp etsın..canım herkes sormustur ama arkaya donuk okuyamadım kacındı haftanda kac kılo dogdu kuzun..sımdı nasıl annesı?

midenzde yanma oluyosa bebek saclaniyo diyolar ya aynen o hesap :)

canim kizina bayildik esimle masalla guzellik ya cok duygulandim .oglumu daha cok merak ediyorum simdi cesaret geldi valla bana

ben de yarın gidicem kontrole. doktordan çalışabilir raporu mu almalıyım öğretmenim? gecen gittiğimde bu kontrol için doktor raporu hallederiz demişti...

canım yaz tatili olduğu için fiilen çalışmıyoruz ve doğum öncesi iznini sonraya aktaramıyoruz.. o yüzden ben çalışamaz alıcam yani doğum iznine çıkcam

ayyy yavrum benım masallah allah uzun ömurler nasıp etsın..canım herkes sormustur ama arkaya donuk okuyamadım kacındı haftanda kac kılo dogdu kuzun..sımdı nasıl annesı?

cnm 31+5 yani yarin 32 bitecekti 1900 dogdu hatta 1925 falan dogdu ama sisi cok fazla

şimdi gördüm canım Allah razı olsun merak etmişsiniz beni. evimin eşyası 10 gün sonra gidecek. bende gidip yerleştirmeye başlıcam inşallah. umarım eşyamı yerleştirmeden doğum yapmam.
hülya arkadaşımızı yeni öğrendim. bu kadar erken doğumlara bende şaşırdım. inşallah haber alırız iyi oldukjlarına dair.

allah sana da sabrını veriyor kuzum bak çok az kaldı doğuma. öyle böyle derken bitirdin sayılır. doğumdan sonra bu yatmaların acısını çıkarırsın bebişinle gezmelere gidersin :)

cnm 31+5 yani yarin 32 bitecekti 1900 dogdu hatta 1925 falan dogdu ama sisi cok fazla

benımde 31+3 suanda asagı yukarı senınkıne yakındır ısallah :) 15ınde kontrolum 33 haftamda olmus olucam..ne garıp degılmı ıcındeyken yanında..tuhaf hıssetmıyormusun yanı zamansız geldı ya kuzucuk..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…