2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Anammmmmm gecmis olsunnn dikkatet kendine
Bu biciriklar ne var ne yok cekiyolar bizim bunyeden biz gucsuz dusuyoruz :)
Takvim eklesene canim yaw sanirim biz ayniyiz sen8nle :)

anladım canım ,amannn boşver heryerden çıkar bir çatlak ses ,herkes dilediği yere gider canım özendirmekle ne ilgisi var ..

hain planlarım var ,hele bir doktora gideyim ,benim dr um acayip matrak bir kadındır ,önceki gebelikte eşime demişti ki bu kadıncağız rahat uyuyamaz bu aylarda ,istersen sen başka yerde yat demişti ,adam şok olmuştu
Yaa olsun gecmis gecmis :) facede eklidirler bende o k8zlarina hastayim onun :) simdi cok guzel pastalar yapiyor modelli :)

doğru tabi geçmiş geçit gitti ,duruya bende bayılıyordum bir kızı daha mı oldu bak ondan haberim yok hiç ,benim face de de ekliydi bir zamanlar ,demek pasta yapıyor hatun ,maşşallah becerikli ..

Kizlar progestan etkisi altindayimmm yatak beni cagiriyoo
Uyan8nca sizinleyim kocamann optum siziii

cnm gözün aydın. benımde tüp bebek, ilk hamilelik..
benımde kasım 28 de transfer yapılmıştı. inşallah sorunsuz 9 ay geçirirz cnm.

canım ben oğlumu 22 aylıkken memeden kesmiştim.göğsüme elma sirkesi sürdüm, tadını bırak kokusu dayanılacak gibi değildi.yanlız sirkeli pamuğu göğsümde tuttum.oğlum açtığım an, ıım ekşiii acııı diyordu.bir kere ağzına aldı almadı, hemen çıkardı.2-3 gün böyle sürdü insanın yüreği dayanmıyor ama pes etmemek lazım.geceleri biraz daha zor oluyor.allah yardımcın olsun canım.

önerin için sağol deneyeceğim. bende acı biber denedim acılığı geçsin diye daha fazla emmisti. sirke hiç aklıma gelmedi kokusu sebebiyle daha kesin sonuç olur inşllh. evet geceleri iyice zorlaşıyor zaten 2 yıldır toplam 5 saat uykum olmadı çok sık emmek için uyanıyor. inşllh bırakırda kalan 7 ay biraz uyurum. şimdi denemeye başlıyorum teşekkürler arkadaşım

canım başta o nazlar güzel de zamanla alışıyolar mı neyyy eşimin en sık dediği canın künefe çekiyo mu,yani canı istemiş oluyiii,onun dışında hemen alıştıııı durumaa

kızlar bende geldim aranıza ya aslında temmuz annelerindeydim ama benim bebeğim 2 hafta geriden geliyo geç yumurtlama yani.... kabul var mı....

canım benim de öyle 28temmuz diyen de var ağustos başı gibi diyende,yumurtlama geç oluyomuş aynen,bebişler sağlıklı gelişsinler de,15 ıcakta 2li test var...

gunaydın kızçeler bız geldık doktordan :))
yavrumun kalp atıslarını duyamadım ama gordum cok cok kucuk oldugu ıcın cıhaz sesı algılayamadı
kucucuk bısı sat gore 7+1 haftayım ama cenın gelısımıne gore tam 6 haftalık cıkıyo ultrason 6 haftayı baz alacakmıs doktor
bızde haberler bole kıpırdanıyodu mercımek tanesı kadar dedı doktor bız doktorlar arası tek taşa benzetiriz su hallerını dedı
pırlantamı gordum geldım anlıyacagınız darısı hepınızın basına
bi dahaki muayene 25 ocakta aldık randevumuzuda cumartesı saat 11,15 te

Son düzenleme:

Bana 20 gün sonra muYeneye gel dedi dr. İkili test var demedi yaa

canım sen nerelerdesin ya ben kaçgündür merak ediyorum seni ben diğer topikteyim genelde gittinmi doktora nasıl gidiyor hamilelik bende yarin gideceğim bakalım

görmüşün ya kalp atışlarınıda duyarsın maşallah yavrucuklar büyüyüp gidiyorlar bir bakmışız 5 -8 derken doğum gelmiş. rabbim hayırlısıyla geçmesini nasip etsin zamann

görmüşün ya kalp atışlarınıda duyarsın maşallah yavrucuklar büyüyüp gidiyorlar bir bakmışız 5 -8 derken doğum gelmiş. Rabbim hayırlısıyla geçmesini nasip etsin zamann
sağol arkadaşım dedıgın gıbı zaman cok cabuk gecıyo rabbım hayırlı gecıtlerden gecırsın ınsallah

2 gündür yazdıklarınızı okuyorum, ancak son sayfaya gelebildim :)

Bu sabah işe gelirken aklıma ne geldi... Bizim çocuklar hiçbir zaman okulda doğum günlerini kutlayamayacaklar :)

Bir de kaç gündür sercem89 görünmüyor, haberiniz var mı ondan?

Evet ya bende ağustos doğumluyum hiç doğum güm kutlanmadı okulda. üniversitede temsili kutlamıştı arkadaşlar sadece

kızlar bişey sorcam.. ya ben bir defter yazmayı düşündüm bebişime.. işte ilk nasıl öğrendik o'nun varlığını neler hissettik.. işte sonra doktor kontrolleri.. ilk tekmesi falan gibi şeyler.. ileride güzel bir hatıra olur diye.. ama sonra vazgeçtim.. bebişime bişey falan olursa üzülürüm diye.. tam da karar veremedim.. yapsam mı yapmasam mı?.. aranızda böyle şeyler yapan var mı?..

bunu ben de hep düşünüyorum, hatta hamilelik günlüğü gibi defterler de satılıyor sanırım dışarda. olan bitenleri unutmadan kaydetmek istiyorum ama olumsuz düşünceler de hep geliyor aklıma. Ama ben yapıcam galiba, babasıyla birlikte yazıcaz düşüncelerimizi :)

ben ılk bebegımde yapmadım bundada dusunmedım hıc ama gusel olur bence yapabılıyorsan yap allahtan her sey kotu dusunme derım

Superrr yaa :) gozun aydin canimm insallah duyucaksinda darisi basim8za insallah

ayyy canım benimmmm çok sevindimmm hadi bakalım minnoşu görmüşsün darısı başıma
kıpırdanıyo muyduu? aayyyy yaa maşallahhh allahımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…