2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aminn cnm saolasn evet cnm isimsiz kizim geldi dunyaya :) size buyuk gelebilir biraz sis birazda yakindan cektm iyice inceleyin diye :) aranizda erken dogum yapanlar olursa boyle bi cirkin gelcek dunyaya :)) hazirlikli olun ☺

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

toplanma ve seyahat işini halletmene sevindim canım tekrar merhaba... bugün tam birkaç arkadaş seni sordu birkaç sayfa geriye bakabilirsen görürsün, unutulmadın yani:))) ya bence de şeker yüklemesi yapma yeter... 2 kere yaptırdın zaten ben hatırlıyorum... ama rafine şekeri çıkar hayatından... benim 2 yükleme de yüksekti biliyorsun diyet yapıyorum se de öyle bir yönlendirme almalısın belki.. mesela ben 24. haftamdan beri pirinç, makarna, patates hiç yemedim yediysem bile 1-2 kaşık o da toplamda 3-4 sefer.. hamurişi yok, kuru meyveler yok, kavun karpuz yok, dondurma yok.. belki sen de bu tip şeylere dikkat edebilirsin canım... ALlah'ın izniyle hiçbir şeyin yoktur inşallah...

cirkin prensesiniz geldi teyzecikleerrr ☺

Maşallah ne kadar büyük duruyor yani sanki gününde gibi maşallah sübhanallah

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Ciğer gelişimi ne durumda canım? Küveze gerek olmadığına göre maşallah iyi değil mi?

Maşallah ne kadar büyük duruyor yani sanki gününde gibi maşallah sübhanallah

cnm cok sisi varmis keske boyle kalsa yuzu o kadar kucuk ki yakindan gorun diye yakin cektm keske gununde dogsaydi bizimki olmadi artk gecti darisi size insallah

Canim hangi hastaneye gidiyorsun?? Suyun normal seviyeye indi mi...
Bu arada haberin var mi bilmiyorum 29.haftada Hülya doğum yaptı bebeği hala küvezde..inşallah oda sag salim çıkar. .

Ciğer gelişimi ne durumda canım? Küveze gerek olmadığına göre maşallah iyi değil mi?

cnm hatirlarsn belki anlatmistim benim erken dogum tehtidim hep vardi. oyuzden bi kac kez surekli ciger gelistirici igne oldum. suan solunumunu kendi yapabiliyo destege ihtiyac duymadilar cok sukur. sadece beslenme sikintimiz var iste onuda atlatirsak baska bisey yok Allahin izniyle

cnm cok sisi varmis keske boyle kalsa yuzu o kadar kucuk ki yakindan gorun diye yakin cektm keske gununde dogsaydi bizimki olmadi artk gecti darisi size insallah

Canim sağlıklı olsun inşallah. .bak sen şanslisin Hülya 29.hafatda doğum yaptı onun bebeği küvezde ...

Canim sağlıklı olsun inşallah. .bak sen şanslisin Hülya 29.hafatda doğum yaptı onun bebeği küvezde ...

evet cmm inanki gece o geldi aklima dua ettm cok. bide kizlar doktorunuz daha iyi bilir belki sorun isterseniz sizde ben balikyagi kullandim hep.mide bulantilarindan dolayi duzgun b3slenemedm hic. doktor onunda faydasi olabilecegini soyl3di.bi arastirin istersenz

allah ım allah ım korku saldı beni de şimdi. erken doğumları düşünmemiştim hiç :)
neresi çirkin annesi bal gibi bal bal... emiyorsa zaten hemen toparlanacaktır. allah ımsize bağışlasın

unutulmadığıma sevindim hemen bakıyorum geriye azıcık şenleneyim :)
zaten abur cuburu kestim. tek tatlı yediğim karpuzdu. ona da dem vurabiliyorum şuan. o yüzden dediğin gibi yükleme yaptırmak istemiyorum canım. kendimi uzak tutarsam zaten şurda ne kaldı doğuma. hem şekeri tespit etsede o kafa küçülmeyecek en azından onu biliyorum

sen de nedir son durumlar canım. bebiş nasıl kontroller sııklaştı sanırım herkeste

cnm henuz benden emmedi hem o yapamiyo hemde benim sut gelmiyo

cirkin prensesiniz geldi teyzecikleerrr ☺

Anammmmmm yerim ben bunun her yerini tü tü maşallah turp gibi baksana nasıl uyuyor Allah nazardan korusun analı babalı büyütsün tekrar canım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…