2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ehh işte fena değiildi, en azından hararetimi aldı:)

günaydınlarrrrr

bugün ilk defa tekme alarmıyla uyandım :))) normalde de hareket ederdi ama beni uyandıramazdı, derin uykum var, ama bugün resmen hareketlerine uyandım sıpanın :)))) birde sanırım acıkınca öyle yapıyor, çünkü bişeyler yiyince hareketler duruyor:))) sizde de öyle mi???

evet canım bu sıcaklar beni mahvetti.Doğumdan çok doğurmadna önce başıma bişey gelecek bana bişey olacak diye korkmaya başladım bu seferde.Allah korusun hepimizi

selam kızlar ben de dün sabah devlet hastanesinden 32 hafta çalışabilir raporumu aldım. Öğretmen değilim, özel sektörde çalışıyorum. birşey soracağım. 37 bitince değil de mesela 36'da çıktık diyelim yıllık iznimizden mi düşüyor acaba ya da doğum iznimiz mi başliyor, Dr. bana 37'de yani 37 dolunca tekrar gel analık kaydın açılsın sistemde dedi. of şu rapor zımbırtılarından beynim yandı... bu süreci evde geçirip bunlarla uğraşmamak büyük nimet kızlar ev hanımları tadını çıkarın :)

evet canım bu sıcaklar beni mahvetti.Doğumdan çok doğurmadna önce başıma bişey gelecek bana bişey olacak diye korkmaya başladım bu seferde.Allah korusun hepimizi

yawrumm yapmayın şöyle wesweseler nolursunuz ya..hiiçbişiy olmıcak Allahın izniyle..yawrularımıza kawuşup uykusuuz geceler günner geçircez:) gazları olcak kuscaklar batırcaklar kırcaklar dökcekler ama sonra bi annemm seni sewiyorum diceklerr we bize dünyaları wercekler..:) bundan sonra olumsuz bişiy düşüneni söylieyeni yakarım

canım bildiğim kadarıyla erken ayrıldığında doğum iznini erken başlatmış oluyorsun dolayısıyla doğum izninden düşüyor yıllıktan değil

sancim tuttu suyum geldi hastaneye geldim aciklik baslamis. ciger gelistirici igne yaptilar sabaha kadar umarim beklicez sonrasinda dogum..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Allah yardimcin olsun canimmm hayirli haberler ver bize insallah..dogumi yaptin mi bizi haberdar et

Canim defnemiz nasill kac gr aldi doktorlar bisey diyo mu durum nasil

kızzz kıracaklar dökecekler diye moral mi verilirçok güldürdün beni canım benim.Haklısın olumsuz düşünmemeliyiz de ben dün gece vallaha gidiyodum ama karşı tarafa görseydin halimi bi hiç böyle olmamıştım

canım bildiğim kadarıyla erken ayrıldığında doğum iznini erken başlatmış oluyorsun dolayısıyla doğum izninden düşüyor yıllıktan değil

doğru diyorsun ya da çalıştığımız şirketle anlaşıp yıllık izinden düşülecek... neyse ki bayram var dayanabilirim sanırım az kaldı zaten...

Canim ben papetto aldim.papetto op07 model kurdum simdi evde gayet begendm bebegimde begenir insallh.238tl suanda indirimde .netten bi arastir derim.sallanma ozelligi var.yan fermuar.boy olcerli alt degistirme kosmi.cibinlik.sivi sensoru.mp3 vs calar. Donence.benim cok hosuma gitti bi bak istersen

geçmiş olsun hayatım panik yapma korku daha çok böyle olayları büyütüyor bir dr göründün mü
büyük ihtimalle birşey yoktur nazar değmiştir :)
benim 3 gün süren durdurulamayan alerjilerimden de bir şey çıkmadı iğneyle bile durduramadılar en son kaşımayayım diye oturup kuran okudum gece aa bir baktım izi bile kalmamış maşallah

Maaşallah canım benim. Rabbim büyük ya daha fazla acı çekmene müsade etmedi çok şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…