2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım iyi misin? Bebek nasıl ?

gece normal dogum yaptim bebek beklemedi. ikimizde iyiyiz cok sukur. melegim 1900gr dogdu. tedbir amacli bi kac gun hastanede kalicaz. kuveze koymadilar bi sorun yokmus. kontrolleri yapiliyo suan Allahin izniyle hic bi sorun yok cnm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

cnm merhaba,oncelikle sana da gecmis olsun ve gececekte insallah mesajini gec gordm ama inanki gece en cok sen ve bebegin geldiniz aklima bolbol dua ettm. Allahin izniyle sen de melegini kisa zamanda alacaksn kucagina.ben inaniyorm.bebekler bizden cok cok guclu oluyolar inan bana. senin prenses birazcik nazli olcak oyuzden bekletiyo annesini.sen hic uzulme dualarm sizinle Allah yardimciniz olsn cnm

sağol canım sanada geçmiş olsun.Doktora görünmedim bugün daha iyiyim çünkü.Ama dün çok korktum gerçekten Allah yardımcımız olsun biran evvel sağ salim rahat bir doğum nasip etsin hepimize

Canım maşallah maşallah maşallah çok çok sevindim , ağlattın kız beni gözlerim doldu , Allahım sağsalim kavuşturdu seni yavruna...bu ne kadar güzel bi haber böyle
canım bugün 31+5 im , doğumum 30 ağustos görünüyor takvimde, sanırım sen benden 3 gün öndesin , benim de 29+4 de 1600 dü , olmuştur seninki de canım , maşallah iyi kuzucuklarımız

Canım ihmal etme , eğer bi daha olursa sağlık ocağına yada bi hastanenin aciline gidip tansiyon ölçtür, Allah korusun sizi...

evet canım bende tansiyondan korktum aklıma ilk o geldi.Dün gece açık eczane bulamadık ölçtürmek için evde de yok tansiyon aleti.Neyseki bugün daha iyiyim.Ama birdaha aynı şey lursa mutlaka hastaneye giderim.

evet canım bencede tansiyon.Sodayı iyi hatırlattın dur hatta hemen 1 tane içiyim

bol bol süt ve ayran tüketmek çok mantıklı canım.Suyu günde 3 lt içiyorum.Şeker yüklemem temiz çıktı şeker olduğunu sanmıyorum.Tansiyon yükselmesine karşı da coraspin kullanıyorum Allah yardımcımız olsun beni bu sıcak havalar mahvetti ve ben sizden daha geç doğum yapacağım yani ağustosun sıcağı geçecek üzerimden ne yapacağım bilmiyorum

Çok sevindimm tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün 😄 Allahın izni ile atlattın çok şükür iyisinizde hastaneden çıkında artık sabırsız meleğinin bir resmini koyarsın 😉

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayırlı olsun insallah böyle sorunsuz evinize gidersiniz rabbim sağlıklı uzun ömür versin

Canim babaymall dışında başka yerlerdede vardır. .mesela ankarada yine başka yerde hem ic yatak hemde kendisi 320ydi böyle esnaf tarzı yerlerde daha iyi oluyor. .
Birde bir arkadas prego göstermiş o dış kumaşı çadırı diyelim çok güzeldi baya iyiydi...Eğer esin almak istiyorsa alsın heves etmis inşallah bulursunuz canım iyisini uygununu

tesekkur ederm cnm Allah razi olsn. ben kavustum melegime darisi size insallah ama zamaninda gelsin tabiki sizin biciriklar :)

Canım merak etme prematüre bebekler için bunlar hep söylenir inşallah bebisimizde birşey kalmaz..allah büyük canım senin su duygularıni anlıyorum ya da anlamaya çalışıyorum Rabbim seni görüyor inşallah sadece bunla sinanmis olursun. .canım benim inşallah herşey guzel olacak

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

cok sagol biraz mutluyum biraz uzgun.cok kucuk ya minnacikk fotosunu da musait bi zamanda koyarim cnm tabi :)

cok sagol biraz mutluyum biraz uzgun.cok kucuk ya minnacikk fotosunu da musait bi zamanda koyarim cnm tabi :)

Kız büyütürsün sen onu annesi , bol bol emzir süt yapan şeyletden ye , sağsalim kucağına aldın ya gerisi olur gider , bu arada fotoyu bekliyoruz , çok merak ediyorum , defneciği göremedik henüz o küvezde bari senin bıdığı görelim...

en kisa zamanda koyarm cnm fotosunu :) bebege tam anlamiyla ulasamadm henuz surekli bi yerlere goturuyolar :)

:)) ama napiim öyle olcak :)) çok geçmiş olsun bisefer bana da oldu çok korktum..anlıorum dünkü korkunu
okudukça içim gidiyo yazdıklarına..kıyamıyorum
ılık bi duş we istirahat etsen...geçer inşallah
dogum yaptim kizlar

gözün aydıınnn

çok sewindim küweze gerek kalmamasına..Allah bağışlasınnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…