2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sancim tuttu suyum geldi hastaneye geldim aciklik baslamis. ciger gelistirici igne yaptilar sabaha kadar umarim beklicez sonrasinda dogum..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ooooo erkende olsa hayırlısıyla ikinci bebişimiz geliyor yani Allahım sağsalim sorunsuz kucağına almayı nasip etsin canım benim kaç haftalıktın ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

insallah cnm dua edin bize. 31+5teyiz

Bebeğin gelişimi nasıl?kilosu haftasına uygunmuydu?

cnm cok sukur iyi. kilosu 1770 boyu 43cm. doktor iyi diyo sorun cikmaz diyo.bide ben erken dogum tehtidinden dolayi zat3n 2 kez daha ciger ignesi olmistum. Allahin izniyle bisey olmaz insallah

insallah cnm dua edin bize. 31+5teyiz

Ay bu arada seni konuşturuyorum fakat senin dinlenmen, şöyle güzel bir uyku çekmen lazımdır.biz dualarını ederiz buradan, sen uyumaya çalış arkadaşım

mumkun mu cnm cok heyecanliyim ve korkuyorm

mumkun mu cnm cok heyecanliyim ve korkuyorm

Dualarımız seninle canım benim kilosunun iyi olmasına çok sevindim Allahın izni ile güzel haberlerinizi bekliyoruz

Ooo maşallah sen hiiiç korkma o zaman,tamamdır senin bebiş :) yavrucak biraz aceleci olmuş, sıkılmış yalnız takılmaktan dışarıyı istemiş demek:) şaka bir yana gelişimi maşallah iyiymiş,sen içini ferah tut. 850 gram bebekler, 5,5 aylık bebekler doğup turp gibi geziyorlar

Dualarımız seninle canım benim kilosunun iyi olmasına çok sevindim Allahın izni ile güzel haberlerinizi bekliyoruz

insallah cnm firsat buldugum her an yazicam size

ayy insallah yaa hayirlisiyla bi alsaydm kucagima

bende bir arkadaş fotosunu paylaşmış craf calipso. marka aldım siyah beyazlı çok güzel sallanabiliyor benim hoşuma gitti

bende bir arkadaş fotosunu paylaşmış craf calipso. marka aldım siyah beyazlı çok güzel sallanabiliyor benim hoşuma gitti

31+5te doguruyorum kizlarrr 😂

Allah yardımcın olsun..inşallah sağlıkla alırsın kucağına maşallah gelişimi filan iyiyimis..sağlıkla çıkın inşallah

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Kızlar Günaydın,

Doktorumu da arayacağım ama fikri olan başına gelen var mı size de sorayım:

Sağ ayak bileğimin orası şişti. Böyle bayağı yumurta büyüklüğünde. Sadece orada şişlik var. Dokununca falan acı yok morarma yok. Neden öylece bir nokta şişer ki sizce ?:18::18::18:

günaydın kızlar bu gece benim elim ayağım çok şişti.hatta gece üzerine mi yattım bilmiyorum. ellerim uyuşmuş ve kocaman şekilde uyandım. sizde de var mı bu durum.

günaydın kızlar bu gece benim elim ayağım çok şişti.hatta gece üzerine mi yattım bilmiyorum. ellerim uyuşmuş ve kocaman şekilde uyandım. sizde de var mı bu durum.

Yahu benim de bu gece şişti özellikle ayaklarım ve ellerim yüzümde şiş yok gibi şuan.

Yüzüğümü zor taktım elimin şiştiğini öyle anladım ama garip bir şekilde sağ ayağımın bilek kısmında yumurta gibi bir şişlik var. Tek bir noktada olması normal mi ki ?

kesinlikle haklısın o yuzden dogumdan sonra babalarin çoğu ucusa geciuor mecnun mecnun dolaşıyor ortalikta

Ben, benimkine soruyorum "ağlayacakmısın" diye... Ağlamam herhalde... niye ağlanıyor muymuş? O zaman belki ağlarım...
Hiç ağladığını görmedim, ilk olur benim içinde

ayyyy bende duygulandım eşimin de hissetmesini isterdim bende
Arkadaşım ne güzelmiş bu, bizim beylerde hissedebilse keşke

Biz her gece uyumadan önce bir hareketini hissedinceye dek bekliyoruz. Bebek tepki verinceye dek kuzu kuzu diye sesleniyor.
Ama elinle yada gözünle hissetmek başka karnının içinde güm güm diye vurması başka tabi
Yazık bu adamlara

Kizlar bebeklerinizin esyalarini neyle yikadiniz? Bikac yerde baktim sabun tozu veya granulu hep elde yikananlari var.makine icin olani yokmu bunum siz neyle yikadiniz acaba???

Dalin granül sabun ve yumuşatıcısı ile yıkadık makineler için olanı. Bir yemek kaşığı koydum, ekstra durulama yaptım düşük ısıda yıkadığım için.

Şu işte, ben indirimden almıştım yalnız 17 tl filandı.

http://www.e-bebek.com/dalin-granul-sabun_DAL-54004329

Bende bir kere koydum tuzlu suya ama pek bir şey anlamadım. Faydalı oldu mu sende? :44:

Kraft calipso benimde aklımda internette hep aynı fiyat 333 tl... Babymall İstanbul da yok herhalde Ankara da sadece.
Sunny Baby alanda çok aslında... Ablamın yatağı duruyor ama eşim yeni olsun istiyor işte ikna edemedim... Sağolasın

31+5te doguruyorum kizlarrr 😂

Bismillahirahmanirahimm :44:

sancim tuttu suyum geldi hastaneye geldim aciklik baslamis. ciger gelistirici igne yaptilar sabaha kadar umarim beklicez sonrasinda dogum..
.

Biraz erken bir doğum olacak. Rabbim hayırlısıyla ikinizi de sağlıkla birbirinize kavuştursun inşallah. Dua ediyoruz senin için ve daha önce doğmuş olan defne için Allah ömürlerini bahtlarını açık etsin minik kuzuların

Verme zaten çok güzel olmuş eline sağlık

Eki Görüntüle 1175919
Park yatak soran bir arkadaş vardı,bulamadım mesajını inşallah görür.ebebek ten ankaradan aldık bunu,kraft calipso modelin adı.

Ben sordum canım çok sağol. Yatağı içinde değildi değil mi ayrıyeten alıyoruz? Bu rengi çok güzelmiş. Bir ayıcıkları basit geliyor bana ama zaten hepsi aynı aşağı yukarı değiştiririm olmazsa. Kaç tl'ye aldın sorması ayıp internette hep 333 tl onun için sordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…