2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaşım ne güzelmiş bu, bizim beylerde hissedebilse keşke

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet canimin ici insallah ibrahim pasa olucak Rabbim sanada nasib etsin isteyen herkese insalllah..bize dua et canim benim sagsalim alalim oglusumu kucagimiza opdum cokk

Cnm nts nasil birsey bilmiyorum ama normal ultrasonda ac fl gibi değerler çıkıyor ya internette kilo hesaplama butonu oluyo googledan hemen bulabilirsin ntsde o değerler veriliyormu bilmiyorum ama veriliyorsa bide o şekilde hesapla istersen belki doktorun 2300 yerine 3300demistir sana

Kizlar bebeklerinizin esyalarini neyle yikadiniz? Bikac yerde baktim sabun tozu veya granulu hep elde yikananlari var.makine icin olani yokmu bunum siz neyle yikadiniz acaba???

hakkediş almak lazım demek sen fazlasıyla hakettin canım git ve almadan gelme aslanımmmmm

valla ben kesinlikle çok hakettim :))) az daha hak edersem vermiycekler yani o kadar hakettim :))

bu arada şimdi tuzlu su yaptım soktum ayakları bi yandan da yazıyorum... şişliğine iyi gelir dediler e bi deneyeyim dedim..:)))

Kizlar tatil bile olsa erken dogum aninda aktariliyor. Yani dogum sonrasi iznimiz 40 haftadan sonra basliyor. Yeterki 40. Haftayo belgeleyin buda edebiyatgamze nin dedigi gibi belgeliyelim yeter...

evet onu duydum ama biz onu nasıl kullanıcaz?? belge mi vericez bi yerlere??

canım ben 32 hafta raporumu çalışabilir olarak aldım. doktor da dedi zaten tatildesin çalışmıyorsun ben çalışabilir diye vereyim kurumun aktarırsa aktarır dedi. bugün de eşim okula götürüp vermiş bi yorum yapmamış müdür yardımcısı. tamam biz fiilen çalışmıyoruz ama çalışanların 32 haftayı bildirmesi lazımmış sgk ya..

benim bildiğim kadarıyla 5 hafta çalışabilir raporu alan annecik, o süreçte rapor alıp işe gidemezse o gidemediği gün kadar hakkını kaybediyor( hani bi yönetmeliğe falan dayandıramayacağım ama arkadaşlarım böyle demişti..

Kizlar bebeklerinizin esyalarini neyle yikadiniz? Bikac yerde baktim sabun tozu veya granulu hep elde yikananlari var.makine icin olani yokmu bunum siz neyle yikadiniz acaba???

canım ben aslında dalin granül sabun tozu alacaktım ama markette hacı şakir vardı ben de onu aldım. makine için olan da vardı elde yıkama için de...

Sizin bu raporlarda arap saçına döndü iyice... İsveç ve Almanya'da yaşasaydınız böyle bir derdiniz olmayacaktı. O ülkelerde ücretli annelik izni tam 47 hafta çünkü... Neredeyse bir yıl yani... Bebek doğduktan 6 ay sonra başlasaydınız iyidi. Yada ne bilim tam maaşı veremese de yarısı verilen seçenekler olsaydı. Bize denk gelmedi çocuklarımıza denk gelir belki...:103:

Bu arada halen park yatak alamadım. Bakıyorum bakıyorum, dandirik geliyor sanki hepsi... Chicco indirime girmişti onu alacaktım, hem sallanmıyormuş hem çocuk girsin diye alt tarafta fermuarlı kapısı yokmuş alamadım. Park yatak alanlar ne marka aldılar bana bir yazıversinler lütfen.:118:

Bu arada ağustos annelerinin en yaşlısı benim. En yakınımda 34 yaşlar var onlarında 2. 3. çocukları. :111:
Biraz moralim bozuldu ama neyse :86:

Leş gibi oldum gene duş alıp yatayım. Herkese iyi geceler

Canim park Yatak babaymall filan varsa yakinlarda Kraft calipso 280tlydi.. ben onu istedim ama ankaradan alınacak filan hiç ugrasmadim olduğumuz yerdedir sunny Baby vardı onu aldik ayağına takılan bir şeyle baya sallanıyor. .
Uyku Seti aldım bide 152 ydi ama.indirdim oldu Pierre Cardin in toplam yatak uyku seti ic yatağı 410 tl ye aldık. .guzel gibi

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

kızımın kelebekleri ve kovası hazır nasıl olmuş kızlar 😄 aynısının birde hastanede çikolata dizmek için tepsisini yapcam hatta çikolatamıda kendim yapıyorum kızlar çok hoşuma gidiyor herşeyi böyle hazırlamak ama bu kelebekleri dağıtmıcam onlar benim 😜

Park yatak soran bir arkadaş vardı,bulamadım mesajını inşallah görür.ebebek ten ankaradan aldık bunu,kraft calipso modelin adı.

Nasıl yaa? Ne oldu ki?

sancim tuttu suyum geldi hastaneye geldim aciklik baslamis. ciger gelistirici igne yaptilar sabaha kadar umarim beklicez sonrasinda dogum..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ellerine sağlık çok güzellermiş.bende olsam kıyıp dağıtamazdım bunları 👍

sancim tuttu suyum geldi hastaneye geldim aciklik baslamis. ciger gelistirici igne yaptilar sabaha kadar umarim beklicez sonrasinda dogum..

Herşeyde vardır bir hayır. İnşallah herşeyin iyi gider arkadaşım.tehlikeli haftaları atlatmışsın, hiç korkma sen.bol bol dua et, içinide ferah tut sen :) bizlerde buradan dua edeşim sana :)

insallah cnm bakalim nasil olacakk cok ilginc tarif edilmez bi moddayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…