2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar,doğumdan sonra korse kullanımıyla ilgili ne düşünüyorsunuz?Var mıymış bir etkisi acaba?

canım sezeryanda izin wermiolar zaten de dikişlere zarar werio die.normal doğumu bilmiyorum..serbesttir heralde..ay zaten zor oluo emzirirken ter boşanıo bi de karnında korse sıkar sanki..normal doğumdan sonra göbüş çabuk toparlanıo zaten..biraz da mekik filan bişiycik kalmaz

senin için iyi olur inşallah yeni işyerin de...

hangi haftada başlanıyor bu testler yapılmaya acaba... 32.haftada gittik doktora 35. haftada yapacağız dedi... 33. haftada yaptıranlar var diye okuyorum ama bizde mi eksik uygulama var acaba

öyle ama napiyim .. başa gelen çekilir artık, ilk zamanlar çok taktım kafaya ama 15 gün geçti alıştım artık.. şuan sadece işleri yetiştirmeyi kafaya takıyorum o kadar

Canim kendi evinde olda gerisi önemli değil ben kv lerde kalıyorum hani arada kizsamda birşey yok genelde ama insanın evi gibi var mı valla herşey bambaşka ama dedin ya kocama aşığım işte o olmasa asla kalmam inşallah doğuma kadar benimkide..yoksa bende koştururdum şuanda zaten ilk üç aylık kıyafeti belli onlari yikar ütülerim,diğerlerini kendi evimde inşallah. ..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

hangi haftada başlanıyor bu testler yapılmaya acaba... 32.haftada gittik doktora 35. haftada yapacağız dedi... 33. haftada yaptıranlar var diye okuyorum ama bizde mi eksik uygulama var acaba

canım testler diil..yatıyosun karnını makineye bağlıolar bebeğin hareketlilik durumuna göre 20-30 dk filan bağlı kalıosun..kasılmaların ne durumda yalancı sancımı gerçek sancın warmı warsa düzeyi ne bebeğin kalp atışları ne durumda ona bakılıyo.aslına bakarsan bi şikayetin yoksa 32-33 filan erken bence süreç 40 hafta sonuçta..rahat ol

Slm kızlar bugun kontrolum vardi gecen hafta gitmiştim idrar yolu enfeksiyonu cıkmıstı bu hafta tekrar gittim bebek ine az kilo almış 1 haftada 100 gr almış co cnm sıkıldı bas cevresi haftasıyla uyumlu bacak boyu 5 Gun geri ama karın cevresi 2 hafta geri ve kilosu da geri 1800 ki 33+1 gunluk oldu bebiş kızımda da boyle olmustu bu da galiba gelişme Geriliği yuzunden erken doğacak cok uzgunum rabbim herkese hayırlısını nasip etsin benım kaderime de bu var galiba

Canım benim inşallah zamanında doğar, ama gelişim geriliği olursa ve buna bağlı erken doğum olursa da riskli haftaları atlatmışsın, Allahın izniyle sağsalim kucağına alırsın, sen zaten daha önce de yaşamışsın aynı şeyi biliyorsundur 33 haftayı geçince risk olmuyo, inşallah zamanında doğar tabi ki...

tatlım yeni iş yerin hayırlı olsun.. ama ben evde bile rahat değilim nasıl dayanıyorsun çalışmaya ALLAH yardımcın olsun senin ve tüm çalışanların
zor bir durum..

güzelim bu şekilde düşüncelerinde, rüyalarında, korkularında çok normal..
ben ilk gebeliğimde öyleydim çok şükür bişey olmadı..
hep diyordum ben ölcem biliyorum bebğimin yüzünğ görmem imkansız falan diyee.
şimdilik bunda hiç korkum yok çok enteresan ama günü yaklaştımı yusuf yusufa başlarım

benimde oğlum gelişim geriliğinden erken doğmuştu..
riskli haftaları atlattığı için sorun olmadı ama yinede zamanında doğunca daha çabuk toparlanıyorlar
inş durabildiği kadar karnında dursun..
ben ateşli hastlaık geçirdim ve ilaç kullandım ondan olmuştur diye düşünüyorum
senin varmı bi sebebi?

Cok saol cnm ii dileklerin için. Ewt aynı seyi yaşadım ama korkuyorum yine de. Bi de kuvez olayı var dogar dogmaz alıyorlar cocugu.. Simdi tek isteğim sağlıklı olması canı sag olsun da erken doğsa da buyuyorlar rabbim hepimizin yardımcısı olsun

Drlar bişey demiyor gebelik sekerim var ama o iri bebek yapar benimki ise zayıf. Kızımda aynen boyle oldu tam bu haftalarda basladı yani bilinen bi sebep yok bi de 9 haftadan beri aspirin kullanıyorum yine de basladı gerilik bakalım inş toparlar yavrum senin su an gelişimi nasıl ilkinde ne olmustu

Canim ama dediğin ölçüler sanirim normal aralıkta sayılıyor yani iki haftaya kadar geri olabilir diye biliyorum. .kilosuda bir haftada 100 gr az mı yani kimi bebek zayıf olur , erken alınır dedi mi doktor ya da gelişim geriliği var eğer demediyse lütfen kendini üzme illa bir kere oldumu olacak değil. .benim bebek üç hafta 400 gr. Almisti yaklaşık bir haftada 130.gr diyelim bence çok az almamış. .üzülme lütfen. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

canım çok şükür şuanda normal gidiyor..
benim ilk gebelikte 35. haftada kalmış 2 hafta hiç gelişmemişti 37. haftamda 35 olarak doğum yaptım
kalp atışları kaybolmaya ve beynine kan gitmeye başlamıştı..
en çok korkum bu seferde öyle olursa diyeydi.. hala da riskim olabilir bilmiyorum..
ama ben 39 derece ateşle hastaneye gittim ve bana iğne yaptırdı dr. benim ateşten ve iğneden dolayı olabilir diye düşünüyorum ben..

canım inşallah toparlar erken doğmak zorında kalmaz...çok dua edelim
Canım sakıncası yoksa hangi siteden siparis verdin ?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

fotonun üstünde sabunart yazıyo..ordan sanırım

adının içinde test geçiyor ya o yüzden test demiştim :) son zamanlarda kaç defa yapılıyor acaba nst bilgin var mı zuzuuu... hayırlı iftarlar bu arada

Bugün kontrolümüz vardı. Rahim boyumda kısalma olduğu için sürekli yatıyordum zaten. Rahim boyum 19mm ye düşmüş. Bebeğimin kafası pelvis kemiğine girmiş dogum kanalında yani bundan sebep kafa ölçüsü alamıyorlar bebeğimin. Öyle oluncada kilosunu net ögrenemiyoruz. 33+5 2.200 kilo dedi tahmini doktorum. 37. Haftadan sonra bebeği alacağını söyledi. Ben Ağustos annesi olmayı beklerken bayramdan önce Temmuz annesi olacağım :) Dua edin 37 yi beklesin bebeğim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar bu arada beni artık oyacaksınız bir kısmınız da yeter diyecek ama hakkaten bu sondu bugün oğlumun sabunlarını da sipariş verdim bakın beyenecekmisiniz?Eki Görüntüle 1173336

çok güzel bunlar o ne şanslı bi bebek senin gibi bi annesi olduğu için :) Allah hepsinin sağlıkla mutlulukla dağıtmayı nasip etsin
şimdi uyarı kısmı geliyor durrrr be kadın artık yetişemiyoruz

İnş aynı seyleri yasamayız cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…