2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bugun kontrolum vardi testler yapildi cevaplar 2 gun sonra cikicak nst i oldum ilk kez normal dedi dr ama ilaclar yazdi aklima takildi nirmalsa niye ilac yazdiki... kilom 73 olmus 33-34 haftalardayiz temmuz 7 si yine cagirdi hastaneye yazicak doguran dr la tanisicam temmuzun 7 de ve usg olucam bugun usgye salmadi.. iste boyle kizlar bizden bugunluk sizler nasilsiz?

Mucar sabunda güzel banada ayır bir tane:)) sen Ankaranın neresinde oturuyorsun evi oradan tutalim

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

kız öyle söyleme niye umrunda değil onlar sonradan çirkin durur sen dikkat et yinede çatlamamaya çalış

canım niye değiştirdin peki..

hamile oldğumu öğrendiğimde gittiğim ilk doktordu yaklaşık 3 kontrolümü süleyman hocada oldum, çalıştığım şirketin bana sağladı mafre sigorta ile gidiyordum muayene ücreti fazla biliyorsun. sigortam 1 yılı tamamlamadığı için annelik ödeneğini karşılamıyormuş. bizde daha fazla cepten veremeyeceğimiz için daha uygun farklı bi özel hastaneye geçtik.

aksilik doğumum normal tarihte gerçekleşir ise 10 gün sonra özel sigortam annelik için aktifleşecek, biraz şanszlık yaşadım o konuda. yoksa medicana falan süper hastane

Takılma canım onlara bilinçaltınin şuursuz oyunlari..bende geçen çok terlemisim yatarken Üstüm islanmis yani tshirt eşimi kaldırdım doğum yapıyorum diye temmuz annelerinde su geliyor su gidiyor olayını bilinç altım farkli yorumlamis..bu korkular son ayda olurmuş rüya filan. .Allaha emanetiz bebisleri kucağımaza sag salim alacağız inşallah

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Ne ilacıymış o?adı ne ilacın canım?

kızlar bu arada beni artık oyacaksınız bir kısmınız da yeter diyecek ama hakkaten bu sondu bugün oğlumun sabunlarını da sipariş verdim bakın beyenecekmisiniz?Eki Görüntüle 1173336

Çok güzeller canım bende baby shower'da dağıtmıştım herkesin çok hoşuna gitti. Sende güle güle dağıt inşallah kurabiye yapacak mısın ? Ben hala nasıl bir model yapacağıma karar vermiş değilim

Ah bu bilinç altı yokmu bu tarz rüyalar görmen normal amahiç böyle şeyler düşünme canım. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alacağız yavrularımızı. Daha burada yok emmedi yok uyumadı benimki gazlı benimki edepsiz muhabbeti yapacağız

teşekkür ederim canım çok sağol.Sen baby shower yaptın mı?vuhuuu süpersinnnkurabiye yaparsam bide kızlar beni öldürecek artık çok abarttım yaama belki satın alırım yapılmışını pastanelerden falan

öyle ama napiyim .. başa gelen çekilir artık, ilk zamanlar çok taktım kafaya ama 15 gün geçti alıştım artık.. şuan sadece işleri yetiştirmeyi kafaya takıyorum o kadar

bayrama gidicek, bayramdan sonra hep beraber gelecekler... eylülde filanda dönerler artık bilmiyorum haberimde yok olacaklardan .. aferin kız sana az rahat olmak lazım tabi... bende işleri halledeyim artık geleni gideni takmamaya çalışırım..

isallah canim o konuda evet epey konusucaz..emzirme mesekesi simdiden aklima takiliyor.gogus uclarim cok buyuk degil emmezmis sozde oyle olunca

burda hiçbir yeri bilmiyor canım bensiz adımını atamaz dışarı :) bende uzun süre kalan misafirleri sevmiyorum ama başa gelen çekilir şekerim... dua etsinlerde kocama aşığım :)
ah o aşk yok mu o aşk..nelere he diyoruz onun yüzünden:))

yapma Allah aşkına weswese bunlar niye kurup canını sıkıyosun..hepimizin canı malı herşeyi Allaha emanet..Allah sağlıklı uzuun ömür wersin hepimize de sıpalarımızla rahaat rahat uğraşalım:)

anladım canım..senin adına üzüldüm dr değiştirmek uyuz bişiy ama kendi adıma da rahatladım..kötü bi sebep söyliyceksin diye korktumdu sorarken:) ben mapfreliyim diğer türlüsü bizi de aşardı zaten..mapfreyi duyana kadar medicana ihtimaller arasında bile diildi:)

merhaba kızlar üç yıldır calistigim sağlık ocağından bugün itibarı ile ayrıldım yarın başka bir kurumda başlayacağım çalışabilirsem bir kaç hafta çalışacagim ama zorlaniyorum artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…