2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bugun kontrolum vardi testler yapildi cevaplar 2 gun sonra cikicak nst i oldum ilk kez normal dedi dr ama ilaclar yazdi aklima takildi nirmalsa niye ilac yazdiki... kilom 73 olmus 33-34 haftalardayiz temmuz 7 si yine cagirdi hastaneye yazicak doguran dr la tanisicam temmuzun 7 de ve usg olucam bugun usgye salmadi.. iste boyle kizlar bizden bugunluk sizler nasilsiz?

Mucar sabunda güzel banada ayır bir tane:)) sen Ankaranın neresinde oturuyorsun evi oradan tutalim

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Ya hiç kuru değilki suyu zaten iyi içerim öncedende bu önce bilincsiZ kilo al verden kaynaklı önceki diye düşünüyorum :) yukarı çıkıyor bi tane ..bende anlamadım hani vücudumun doğal Nemi iyi ,bu hafta 32.hafta olacak bundan sonra devam ederse demek Çatliyorum yoksa o eski çatlak; ) aman çokta umrumda değil aslında şimdi belki sonra üzülürüm

kız öyle söyleme niye umrunda değil onlar sonradan çirkin durur sen dikkat et yinede çatlamamaya çalış:KK9:

canım niye değiştirdin peki..

hamile oldğumu öğrendiğimde gittiğim ilk doktordu yaklaşık 3 kontrolümü süleyman hocada oldum, çalıştığım şirketin bana sağladı mafre sigorta ile gidiyordum muayene ücreti fazla biliyorsun. sigortam 1 yılı tamamlamadığı için annelik ödeneğini karşılamıyormuş. bizde daha fazla cepten veremeyeceğimiz için daha uygun farklı bi özel hastaneye geçtik.

aksilik doğumum normal tarihte gerçekleşir ise 10 gün sonra özel sigortam annelik için aktifleşecek, biraz şanszlık yaşadım o konuda. yoksa medicana falan süper hastane

kızlar bende hamıle kaldıgımıdan berı bır korkudur var..sankı dogumda bana bırsey olucakmıs gıbı gelıyor..yanı ıcımden hıssetmek gıbı bırsey ölücekmısım gıbı hıssedıyorum..ruyalarıma gırıyor..gecen aksam rüyamda kıyamet kopuyordu gunes kor kor ustume aktı tepeden kacıyordum..baktım tabırıne eger ruyada kıyamet kısının ustune kopuyorsa kısı ölür diyor..bu dusunce gun gectıkce benı korkutmaya basladı.

Takılma canım onlara bilinçaltınin şuursuz oyunlari..bende geçen çok terlemisim yatarken Üstüm islanmis yani tshirt eşimi kaldırdım doğum yapıyorum diye temmuz annelerinde su geliyor su gidiyor olayını bilinç altım farkli yorumlamis..bu korkular son ayda olurmuş rüya filan. .Allaha emanetiz bebisleri kucağımaza sag salim alacağız inşallah

Kizlar bugun kontrolum vardi testler yapildi cevaplar 2 gun sonra cikicak nst i oldum ilk kez normal dedi dr ama ilaclar yazdi aklima takildi nirmalsa niye ilac yazdiki... kilom 73 olmus 33-34 haftalardayiz temmuz 7 si yine cagirdi hastaneye yazicak doguran dr la tanisicam temmuzun 7 de ve usg olucam bugun usgye salmadi.. iste boyle kizlar bizden bugunluk sizler nasilsiz?

Ne ilacıymış o?adı ne ilacın canım?

kızlar bu arada beni artık oyacaksınız bir kısmınız da yeter diyecek ama hakkaten bu sondu bugün oğlumun sabunlarını da sipariş verdim bakın beyenecekmisiniz?:KK9:Eki Görüntüle 1173336

Çok güzeller canım bende baby shower'da dağıtmıştım herkesin çok hoşuna gitti. Sende güle güle dağıt inşallah kurabiye yapacak mısın ? Ben hala nasıl bir model yapacağıma karar vermiş değilim

kızlar bende hamıle kaldıgımıdan berı bır korkudur var..sankı dogumda bana bırsey olucakmıs gıbı gelıyor..yanı ıcımden hıssetmek gıbı bırsey ölücekmısım gıbı hıssedıyorum..ruyalarıma gırıyor..gecen aksam rüyamda kıyamet kopuyordu gunes kor kor ustume aktı tepeden kacıyordum..baktım tabırıne eger ruyada kıyamet kısının ustune kopuyorsa kısı ölür diyor..bu dusunce gun gectıkce benı korkutmaya basladı.

Ah bu bilinç altı yokmu bu tarz rüyalar görmen normal amahiç böyle şeyler düşünme canım. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alacağız yavrularımızı. Daha burada yok emmedi yok uyumadı benimki gazlı benimki edepsiz muhabbeti yapacağız:KK9:

Çok güzeller canım bende baby shower'da dağıtmıştım herkesin çok hoşuna gitti. Sende güle güle dağıt inşallah kurabiye yapacak mısın ? Ben hala nasıl bir model yapacağıma karar vermiş değilim
teşekkür ederim canım çok sağol.Sen baby shower yaptın mı?vuhuuu süpersinnn:KK34:kurabiye yaparsam bide kızlar beni öldürecek artık çok abarttım ya:KK9:ama belki satın alırım yapılmışını pastanelerden falan:21:

Ohoooo çok düşüncesizlermiş , hamile kadının evinde uzun süreli yatılı misafir noluyomuş ki, ben kayınpederi sokmadım eve rahat edemiyorum diye,doğum zamanı curcuna olur normal de bu son ayında seni niye zor duruma sokuyolar ki..

öyle ama napiyim .. başa gelen çekilir artık, ilk zamanlar çok taktım kafaya ama 15 gün geçti alıştım artık.. şuan sadece işleri yetiştirmeyi kafaya takıyorum o kadar

Ay ağustos sonu ya doğum :) ben temmuzun ilk haftası yaparım diyordum ,yazindan bile stresini anliyorum. .yaparsın kendini üzme. Eylül'ün 20sinden sonra birde taşınmam var bak hala rahatım:))
Eylüle kadar sizde kalmayacak değil mi?

bayrama gidicek, bayramdan sonra hep beraber gelecekler... eylülde filanda dönerler artık bilmiyorum haberimde yok olacaklardan .. aferin kız sana az rahat olmak lazım tabi... bende işleri halledeyim artık geleni gideni takmamaya çalışırım..

Ah bu bilinç altı yokmu bu tarz rüyalar görmen normal amahiç böyle şeyler düşünme canım. İnşallah hepimiz sağlıkla kucağımıza alacağız yavrularımızı. Daha burada yok emmedi yok uyumadı benimki gazlı benimki edepsiz muhabbeti yapacağız:KK9:

isallah canim o konuda evet epey konusucaz..emzirme mesekesi simdiden aklima takiliyor.gogus uclarim cok buyuk degil emmezmis sozde oyle olunca :KK43:

burda hiçbir yeri bilmiyor canım bensiz adımını atamaz dışarı :) bende uzun süre kalan misafirleri sevmiyorum ama başa gelen çekilir şekerim... dua etsinlerde kocama aşığım :)
ah o aşk yok mu o aşk..nelere he diyoruz onun yüzünden:))

yapma Allah aşkına weswese bunlar niye kurup canını sıkıyosun..hepimizin canı malı herşeyi Allaha emanet..Allah sağlıklı uzuun ömür wersin hepimize de sıpalarımızla rahaat rahat uğraşalım:)
hamile oldğumu öğrendiğimde gittiğim ilk doktordu yaklaşık 3 kontrolümü süleyman hocada oldum, çalıştığım şirketin bana sağladı mafre sigorta ile gidiyordum muayene ücreti fazla biliyorsun. sigortam 1 yılı tamamlamadığı için annelik ödeneğini karşılamıyormuş. bizde daha fazla cepten veremeyeceğimiz için daha uygun farklı bi özel hastaneye geçtik.

aksilik doğumum normal tarihte gerçekleşir ise 10 gün sonra özel sigortam annelik için aktifleşecek, biraz şanszlık yaşadım o konuda. yoksa medicana falan süper hastane

anladım canım..senin adına üzüldüm dr değiştirmek uyuz bişiy ama kendi adıma da rahatladım..kötü bi sebep söyliyceksin diye korktumdu sorarken:) ben mapfreliyim diğer türlüsü bizi de aşardı zaten..mapfreyi duyana kadar medicana ihtimaller arasında bile diildi:)

merhaba kızlar üç yıldır calistigim sağlık ocağından bugün itibarı ile ayrıldım yarın başka bir kurumda başlayacağım çalışabilirsem bir kaç hafta çalışacagim ama zorlaniyorum artık

X