2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

benimde aklıma gelmemişti.Hiçbir yerde istediğim gibi bardak bulamamıştım.Tesadüfen önünden geçerken içeri girip bi bakıyım dedim iyi ki girmişim aynı bardak başka yerlerde baktım şimdi 1500 adet varmış kolinin içinde 76 tl.Okadar kişiyi nerden bulucaz da dağıtıcaz:KK9::KK9::KK9::KK9:

Ben geçen burda bir mağazaya sormuştum öylesine 6tane var içinde 4 lira civarında fiyat söyledi şimdi senin dediklerini duyunca çok iyiymiş yaa inş bende bulurum

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Allah allah yaaa benim doktorum niye raporu bizden alamıyorsunuz deyip beni arkadaşına yönlendirdi ozaman bilmiyor mu bu adam kızdım şimdi heee:KK47:sağol canım bu durumu bilmem iyi oldu

Vallahi canım benim işyeri de öyle olduğunu iddia ediyordu ama sgk hastanesi vermiyoruz artık rapor dedi. Hastayı kim takip ediyorsa raporunu o verecek dediler.

Teşekkür ederim canım cevap verdiğin için. Kaçırmamakla çok iyi yapmışsın. Eşim kalan son birkaç eksik için eminönüne gidecekti söyleyeyimde baksın. Şerbeti sıcak mı soğuk mu ikram etmeyi düşünüyorsun? Benhava sıcak olacağı için soğuk ikram ederiz hemde hastanede kolaylık olur diye düşündüm.
bende soğuk ikram edeceğim canım sıcak sıcak bayar zaten

Ben geçen burda bir mağazaya sormuştum öylesine 6tane var içinde 4 lira civarında fiyat söyledi şimdi senin dediklerini duyunca çok iyiymiş yaa inş bende bulurum

bulursun canım mutlaka merak etme o 6 tanesine 4 lira diyenler kafayı yemiş

panik halindeyim... daha bebeğin kıyafetlerini yıkayıp ütülemedim, dolabını yerleştirmedim... şerbet hazırlığı, bebek şekeri, kapı süsü ne bileyim ufak tefek ama zaman alıcı cart curtları yapamadım.. zaman gitgide daralıyor...nasıl halletcem ben bunları.. aslında kendimi iyi hissetsem belki bu kadar sorun olmayacak ama önceki gece bacağıma giren kramptan sonra 2 gündür sol ayağımın üstüne zor basıyorum... birde evde misafirimiz var yatılı. oğlumun dolabının olduğu oda habire kapalı, giriş yasağı var sanki... daralmış durumdayımmm :KK50: :KK50::KK43::KK43::KK43::KK43:

Vallahi canım benim işyeri de öyle olduğunu iddia ediyordu ama sgk hastanesi vermiyoruz artık rapor dedi. Hastayı kim takip ediyorsa raporunu o verecek dediler.

vermiyorlarmıymış?????:KK53: ee nasıl yani şimdi ben doktorumun yönlendirdiği kişiye gidip rapor istediğimde o bana raporu vermeyecek ve geri kendi doktoruma mı yönlendirecek ortalığı ayağa kaldırıım vallaha:KK47::KK47:

panik halindeyim... daha bebeğin kıyafetlerini yıkayıp ütülemedim, dolabını yerleştirmedim... şerbet hazırlığı, bebek şekeri, kapı süsü ne bileyim ufak tefek ama zaman alıcı cart curtları yapamadım.. zaman gitgide daralıyor...nasıl halletcem ben bunları.. aslında kendimi iyi hissetsem belki bu kadar sorun olmayacak ama önceki gece bacağıma giren kramptan sonra 2 gündür sol ayağımın üstüne zor basıyorum... birde evde misafirimiz var yatılı. oğlumun dolabının olduğu oda habire kapalı, giriş yasağı var sanki... daralmış durumdayımmm :KK50: :KK50::KK43::KK43::KK43::KK43:
canım kim kalıyor sende yatılı?Kramplar bende de oluyor ya magnezyum falan içtiğim halde.33.haftandasın başlasan yapmaya yetişir okullar da kapandı oturduğun yerde yapabilirsin.Evde yatılı kalan misafirlerin yardım etsin sana çabucacık biter merak etme

vermiyorlarmıymış?????:KK53: ee nasıl yani şimdi ben doktorumun yönlendirdiği kişiye gidip rapor istediğimde o bana raporu vermeyecek ve geri kendi doktoruma mı yönlendirecek ortalığı ayağa kaldırıım vallaha:KK47::KK47:

Vallahi aynen öyle. Çünkü bu sabah eğer elimde kendi doktorumun raporu olmasaydı cumartesi gününden bildiğin raporsuz kalacaktım. Kadın kim takip ediyorsa seni raporunu o verecek dedi.

Günaydın…uykusuzluk tam bir baş belası şimdiden dönülmüyor eşim ben uyurken koltuğa gitmiş :) rahat uyuyayım diye ama olmuyor,nst için erken değilmi 33 den sonra biliyorum :KK70::KK70:

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

Benim doktorum 32.haftada başlıyo nst ye..özellikle sordum 32 de girceksin dedi...

Anammmmm bugün topikde herkes panik halinde bir ay sonra nasıl olcaz merak ettim şimdiden 😜😳

Ben sanırım catmadim ya da kaçan çorap gibi eski olan catlagim yukarı kaçıyor..daha önce kilo verdiğimde tam genital bölgenin üstü göbeğe yakın yerde bir çatlak olmuştu şimdi azıcık alttan çıkıyor üste takip ediyorum o ilk eski çatlakla birleşiyor ee bu yukarı yukarı kaçacak mi hani durdurmanin imkanı yok mu?vay anasını memeler Afrika da olan çıplak gezen kabile kadınlarının memesine döndü,karın ince çorap misali yırtiliyor du bakalım daha ne gelcek başımıza. .sezercik içinde biri karnı yarık benzetmesini yapmışti..vay anam vay analık kolay değilmiş yahu. .anamin tombis göbişini öpmek istiyorum annemi özledim yaaa

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

kıyamam..sakin ol canım çok kasma kendini lütfen..nezaman gitcek misafirlerin uzun süreli mi kalıyolar..kıyafet yıkayıp ütülemek 2 günlük iş büyütme gözünde..kendini iyi hissedersen tüm bu saydıklarını bikaç günde halledersin mrk etme

Ben 35. Haftadayim nst ye sokmadi hic beni dr neden acaba ???

Vardır bildiği bişii diycem ama bence de 32 den sonra girmek gerekir , ne olur ne olmaz, temmuz annelerinde 34 veya 35 de doğuran çok oldu hep okudum,uyanık olmak lazım, 32 yi geçip de nst ye girmemiş arkadaşlar doktorunuza bi sorun bence, benim gittiğim hastanede 4 tane kadın doğumcu var , hepsinin de hastaları 32 de giriyo nst ye...

Vallahi aynen öyle. Çünkü bu sabah eğer elimde kendi doktorumun raporu olmasaydı cumartesi gününden bildiğin raporsuz kalacaktım. Kadın kim takip ediyorsa seni raporunu o verecek dedi.
:KK53::KK53::KK53::KK53: benim bu konuyu doktorumla görüşmem lazım acilen ya.Canım çok sağol iyi oldu vallaha beni çok aydınlattın :KK54:

Ben sanırım catmadim ya da kaçan çorap gibi eski olan catlagim yukarı kaçıyor..daha önce kilo verdiğimde tam genital bölgenin üstü göbeğe yakın yerde bir çatlak olmuştu şimdi azıcık alttan çıkıyor üste takip ediyorum o ilk eski çatlakla birleşiyor ee bu yukarı yukarı kaçacak mi hani durdurmanin imkanı yok mu?vay anasını memeler Afrika da olan çıplak gezen kabile kadınlarının memesine döndü,karın ince çorap misali yırtiliyor du bakalım daha ne gelcek başımıza. .sezercik içinde biri karnı yarık benzetmesini yapmışti..vay anam vay analık kolay değilmiş yahu. .anamin tombis göbişini öpmek istiyorum annemi özledim yaaa

:KK9::KK9::KK9:çok güldürdün beni yaa alemsin:KK52:duvarlarda çatlak olunca alçıyla sıva yapıp çatlağın ilerlemesi durdurulurya acaba bizde göbeklerimize sıva mı yapsak??:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

o memeler önce dolcak bomba gibi olcak sonra emzirme bitince 1-2 sene sonra sönmüş balon gibi durcak:) karnıyarık da iyimiş :))

X