2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Gerçekten geçmiş olsun yaşadıkların korkunç şeyler keşke şikayet etseydin sonra. İnsanlıktan nasibini almamış malesef. Allahtan bebeğine ve sana birşey olmamış. Ben ilk dört ay dr dr gezdim resmen güvenebileceğim iyi bir dr bulayım son haftalar değiştirmeyeyim diye. Sanırım çok doğru yapmışım

çok saol..kesinlikle en iyisini yapmışsın içine sinmesi okadar önemliki..benim mantığım şuydu hepsi aynı eğitimi alıyo ne farkederki..hiç te öyle dilmiş..ozamana kadar doktorluk bi işim olmamıştı..daha doğrusu babam doktor we cidden çok özwerili bi doktor benim gözümde doktor profili oydu..başka nasıl olabilirdiki aklıma bile getirmedim ilgisiz vs. olabileceğini..şikayet etmeyi de düşünemedik sağsalim çıktığımıza şükrettik çook sonraları dedim niye şikayet etmedim diye..ama bi taraftan da ordakiler dürüstçe şahitlik yaparlarmıydı bilmiyorum..neyse bunla gelmiş geçmiş olsun hiçbiriniz hiçbirimiz benzer şeyler yaşamıyalım inşalah..kızım doğum kanalına girmeye başlamış yazık çekip mi almışlar noolmuşsa kafası yamuktu diyo eşim..annemle eşim görünce bi tuhaf olmuşlar uzaylı görmüş gibi..arka tarafa doğru uzanıyomuy kafa yumuşak ya hemen toparlamış çok şükür de ben ayılana kadar,ben bişiy görmemişim

Merhaba mucarcım ağrılarım kasılmalarım çok oluyor yatıyorum hep. Üç hafta daha dayansak yetecek dr.um daha fazla beklemeyiz diyor bakalım hayırlısı. Ne kusuru canım benim sen bak keyfine o bardakları biliyorum kadeh gibi olanlardan mı bahsediyorsun yoksa normal düz olandan mı? fiyatıda çok uygun geldi bana nerden aldın? Ben daha pahalı olabileceğini düşünmüştüm o yüzden beyaz köpük bardak alayım diye düşünmüştüm.
canım bu akşam tamamlıyorum inşallah bir aksilik çıkmazsa.Sen 3 hafta daha sık dişini:) uzaktan bakınca cam gibi duruyor sert pet bardaklar varya canım ondan aldım.Japon pazarı diye biyer var tesadüfen girip baktım ve oradan buldum fiyatıda çok uygundu kaçırmadım hemen aldım.Beyaz köpük bardak elime alınca kırılacak gibi hissettim ya oyüzden almadım

çok geçmiş olsun... hamileyken ilaç kullanmak eminim tüm anneleri tedirgin ediyordur.. bu topicte herkes bir sebepten ötürü ilaç kullandı ya da kulanıyor... napalım.. sonuçta mecbur kalmasak kullanmayız, öyle düşn artık canım benim.. hiçbir şey olmaz inşallah ALlah'ın izniyle bebeğine, yüreğini ferah tut... hepimizin evladı Allah'a emanet olsun inşallah..

amin inşallah inşallah bu gün dr da hasta kabul etmiyormuş bakalım yarın sabah aç karnına gidip tahlilleri yaptıracağımda teşhis koymaya çalışacaklar çok şükür bu sabah iyiyim :)

Korkma canım bazen oluyor oyle. Bende de cuma gunu oyle olmuştu, okadar uğraştığım halde tık yoktu ta ki gece yatana kadar. Artık yerleri daralıyor eskisi kadar hareket edemeye bilirler.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Saol canım benim evham yapmıyım yapmıyom diyorum ama insanın içi sabretmiyor işte Allahım hepimizin hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Aynen benda bana iki haftada bir dicek sanıyodum bir ay sonra gel diyimce hee diye kaldım böyle bide benim bu cadım bıgün çok sakin sabahtn beri reçel çikolata kiraz meyvalı soda içtim hanfendi daha bir kere hareket etti normalmi ?

Canim benimki öyle çikolata veya tatlıyla hareket etmiyor. .mesela elimi koyayım karnıma hemen bir hareket oluyor onu seviyorum sanki hissediyor gibi çok tatlı maşallah:) ben baktım az hareket ediyor acıyorum Mozarti koyuyorum kulaklığı o zaman başlıyor. .hiç endişe etme bugün gece neden bilmem bir korku oldu bende yatarken hareket etti ama uyandım böyle korktum elimi koydum karnıma verdi tepkiyi rahatladım. .az şişkoydu benimki acaba diyorum bazen hareket ederken zorlanıyor mu ? Uzan sende eder, illaki ettiği zamanlarda hepsini hissedemiyoruz

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

canım bu akşam tamamlıyorum inşallah bir aksilik çıkmazsa.Sen 3 hafta daha sık dişini:) uzaktan bakınca cam gibi duruyor sert pet bardaklar varya canım ondan aldım.Japon pazarı diye biyer var tesadüfen girip baktım ve oradan buldum fiyatıda çok uygundu kaçırmadım hemen aldım.Beyaz köpük bardak elime alınca kırılacak gibi hissettim ya oyüzden almadım

Kız ben sana sordum nerden aldın diye bnde yapcam yarın eminönüne gidip bakıcam ama sen baya uyguna almışsın japon pazarı nere internettemi yoksa gerçwkten pazarmı?

Herkese Merhabalar Öncelikle;

Sıcak sıcak haberlerle geldim:

32+0 dayız bugün. Cumartesi 37.haftaya kadar çalışabilir raporumu aldım. Benim doktorum ve hastanem sgk anlaşmalı değil. Dolayısıyla bu sabah bir de sgk hastanesine gittim. Oradakiler de bana dediler ki 01.Ekim 2013 yılından itibaren tebliğ çıktı ve artık 2 ayrı yerden rapor alma kalktı. Özel hastaneden aldığınız analıkla ilgili raporlar geçerli. Ayrıca onaylatmanıza ya da bir sgk hekimine hastanesine gitmenize gerek yok. Boynumu büktüm geldim. İşyerimin insan kaynaklarına da raporumu verdim ve sorun yok dediler. Yani özeldekiler raporlarınız geçerli. Ben bizzat test ettim :KK49:

Cumartesi ilk NST mize girdik. Çok şükür herşey yolunda.

Kanala kafasını dayamış oğluşum, pozisyon hatası yok dedi doktorumuz. Hala 2 hafta önden gidiyoruz dedi ölçümlerde, lütfen şeker ve meyve yemeyelim mümkünse bebek çok ağırlaşmasın dedi. Normal doğum için elinden geleni yapıyor sanırım doktorum seviniyorum. Yürüyüşlere ve pilates hareketlerine devam dedi. İlk defa kiloma laf etmedi çok mutluyum :KK52: İdrar tahlili yazdı protein kaçağı var mı bakacakmış. Kramplar için de kesinlikle kalsiyum alımı azlığında ortaya çıkıyor dedi. Pek süt içmiyorum haklı ama çok gaz yapıyor dedim. Laktozsuz olanlardan iç dedi.

Çok şükür herşey yolunda ve durum bu canlarım :KK52:
Allah allah yaaa benim doktorum niye raporu bizden alamıyorsunuz deyip beni arkadaşına yönlendirdi ozaman bilmiyor mu bu adam kızdım şimdi heee:KK47:sağol canım bu durumu bilmem iyi oldu

Canim benimki öyle çikolata veya tatlıyla hareket etmiyor. .mesela elimi koyayım karnıma hemen bir hareket oluyor onu seviyorum sanki hissediyor gibi çok tatlı maşallah:) ben baktım az hareket ediyor acıyorum Mozarti koyuyorum kulaklığı o zaman başlıyor. .hiç endişe etme bugün gece neden bilmem bir korku oldu bende yatarken hareket etti ama uyandım böyle korktum elimi koydum karnıma verdi tepkiyi rahatladım. .az şişkoydu benimki acaba diyorum bazen hareket ederken zorlanıyor mu ? Uzan sende eder, illaki ettiği zamanlarda hepsini hissedemiyoruz

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Benimki çok fena yaaa şimdiden varya bir inat anlatamam benden başlasına asla hareket etmiyor öesela kıpır kıpır oluyo seviyorum sonra eşime anneme vs birinin elini koyduğum anda tık kesiyor ve çekene kadar mümkün değil oynamıyor nasıl bişey valla bende anlamadım bir olsa iki olsa dicemki tesadüf ama hep öyle benim küçük cadalozum bugünde şimdi takıldım böyle bekliyorumya hareket etsin diye kesin inadından yapmıyo

Saol canım benim evham yapmıyım yapmıyom diyorum ama insanın içi sabretmiyor işte Allahım hepimizin hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin

Yok yok yapma :) az kaldı şunun şurasında en fazla 2 ay, sonra bebislerimiz kucaklarımız da insallah. Onu düşün ve mutlu ol ;-)

saol canım hepimizin inşallah..aynen bencede erkek doktorlar daha iyi.şuan ki doktorum erkek ilk gün cebini filan da werdi..rahatça ulaşabiliyorum..eskisine ulaşmak mümkün diildi cep tel wermiodu..

bu arada ben senin her mesajını okurken enalt cümleni de bişy yazdın die okuyorum sonra ayy diyorummm şarkı bu :))

zuzucum senin doktor aşkın hocamıydı yanllışmı hatırlıyorum

Kız ben sana sordum nerden aldın diye bnde yapcam yarın eminönüne gidip bakıcam ama sen baya uyguna almışsın japon pazarı nere internettemi yoksa gerçwkten pazarmı?

kızzz ben sana da cvp yazdım ya yazmamışmıyım?okadar çok kişi sordu ki bardakları nerden aldın diye birsürü cvp verdim unutmuşum demekki kusura bakma.Japon pazarı diye biyer var evin orda bildiğin mağaza ya internet falan değil.Heryerde şubesi var 1 milyoncu gibi biyer düşün ordan aldım

Herkese günaydın, gece 3 te anca uyuyabildim, her saat başı da tuvalete kalktım , buna da şükür diyoruz tabi ki , doktor kontrolüme ve ilk nst deneyimime 1 gün kaldı , çok heyecanlıyım, hadi bakalımmm:KK52:

Günaydın…uykusuzluk tam bir baş belası şimdiden dönülmüyor eşim ben uyurken koltuğa gitmiş :) rahat uyuyayım diye ama olmuyor,nst için erken değilmi 33 den sonra biliyorum :KK70::KK70:

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

çok saol..kesinlikle en iyisini yapmışsın içine sinmesi okadar önemliki..benim mantığım şuydu hepsi aynı eğitimi alıyo ne farkederki..hiç te öyle dilmiş..ozamana kadar doktorluk bi işim olmamıştı..daha doğrusu babam doktor we cidden çok özwerili bi doktor benim gözümde doktor profili oydu..başka nasıl olabilirdiki aklıma bile getirmedim ilgisiz vs. olabileceğini..şikayet etmeyi de düşünemedik sağsalim çıktığımıza şükrettik çook sonraları dedim niye şikayet etmedim diye..ama bi taraftan da ordakiler dürüstçe şahitlik yaparlarmıydı bilmiyorum..neyse bunla gelmiş geçmiş olsun hiçbiriniz hiçbirimiz benzer şeyler yaşamıyalım inşalah..kızım doğum kanalına girmeye başlamış yazık çekip mi almışlar noolmuşsa kafası yamuktu diyo eşim..annemle eşim görünce bi tuhaf olmuşlar uzaylı görmüş gibi..arka tarafa doğru uzanıyomuy kafa yumuşak ya hemen toparlamış çok şükür de ben ayılana kadar,ben bişiy görmemişim

Aman neyse o kadarla kurtulmanıza şükretmek lazım. Çok büyük geçmiş olsun canım tekrar

kızzz ben sana da cvp yazdım ya yazmamışmıyım?okadar çok kişi sordu ki bardakları nerden aldın diye birsürü cvp verdim unutmuşum demekki kusura bakma.Japon pazarı diye biyer var evin orda bildiğin mağaza ya internet falan değil.Heryerde şubesi var 1 milyoncu gibi biyer düşün ordan aldım

Önemli değil canım takılıyom :) bir milyonculara bakmak hiç aklıma gelmemişti bende bir bakayom ozaman sapl canım benim :KK66:

Aynen benda bana iki haftada bir dicek sanıyodum bir ay sonra gel diyimce hee diye kaldım böyle bide benim bu cadım bıgün çok sakin sabahtn beri reçel çikolata kiraz meyvalı soda içtim hanfendi daha bir kere hareket etti normalmi ?

Benimde bazen öyle sessizleşiyor ama burada okuyorum hemen hemen herkesin oluyor öyle o yüzden çok panik yapmıyorum. Haftaya dr.a gittiğimde unutmazsan sorucam bunu gerçi nerdeyse doğurucam dr şimdi mi aklına geldi diyebilir?

Önemli değil canım takılıyom :) bir milyonculara bakmak hiç aklıma gelmemişti bende bir bakayom ozaman sapl canım benim :KK66:

benimde aklıma gelmemişti.Hiçbir yerde istediğim gibi bardak bulamamıştım.Tesadüfen önünden geçerken içeri girip bi bakıyım dedim iyi ki girmişim aynı bardak başka yerlerde baktım şimdi 1500 adet varmış kolinin içinde 76 tl.Okadar kişiyi nerden bulucaz da dağıtıcaz:KK9::KK9::KK9::KK9:

Benimde bazen öyle sessizleşiyor ama burada okuyorum hemen hemen herkesin oluyor öyle o yüzden çok panik yapmıyorum. Haftaya dr.a gittiğimde unutmazsan sorucam bunu gerçi nerdeyse doğurucam dr şimdi mi aklına geldi diyebilir?

Ama son haftalarda zaten daha önemli Allah korusun kilo alıyolar yerleri daraldı kordon dolanmasından korkuyorum ben Allahım kimsenin düşmanımın başına vermesin

Teşekkür ederim canım cevap verdiğin için. Kaçırmamakla çok iyi yapmışsın. Eşim kalan son birkaç eksik için eminönüne gidecekti söyleyeyimde baksın. Şerbeti sıcak mı soğuk mu ikram etmeyi düşünüyorsun? Benhava sıcak olacağı için soğuk ikram ederiz hemde hastanede kolaylık olur diye düşündüm.

Ama son haftalarda zaten daha önemli Allah korusun kilo alıyolar yerleri daraldı kordon dolanmasından korkuyorum ben Allahım kimsenin düşmanımın başına vermesin

Amin canım benimde en çok korktuğum şey. Rabbim korusun miniklerimizi

X