2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Teşekkür ederim arkadaşım,bilmiyordum öğrendim şimdi sağolasın :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Çok sağol canım ya aramış sormuşsun cevabı da bizimle paylaşmışsın😊inşaallah tüm çalışan anneler be biz Bebişler en azından6 aylık olana kadar onlara bakabiliriz.. Hayırlısıyla inşallah..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kizlarrr nasilsinizzz ??? ne zamandir giremedim herkes nasıl var mi gelisme doguran filan :)☆

Kız sen nerelerdesin? Merak ettik seni, bu arada hlyra arkadaşımız 29+5 te iken doğum yaptı , kızı defne küvezde şu an , ara ara giriyor buraya defnenin durumunu paylaşıyor, biz de dua ediyoruz bir an önce küvezden çıkması için...

gece kaşıntılarım dayanılamaz boyuta geldi vucudumun her yeri kocaman kabarık ve korkunç oldu 2 devlet hastanesi ve 2 özel hastane acili gezdikten sonra bir hastanede alerji olduğum tanısı uzaktan bakılarak konuldu ve bir iğne yaptılar bebeğe zararı yokmuş ama içim hiç rahat değil ben bu güne kadar ne olursa olsun hiç ilaç kullanmamıştım iğne hemen kaşıntılarımı kesti saat 3 te acilden çıktık eve zor geldim uyudum şimdi sadece bacaklarımın alt bölgelerinde var bu sorunu yaşayan olursa diye yazayım dedim terlemekten de mümkün olduğu kadar kaçınmak gerekiyor soğukta kabarcıklarım küçülüyor ve kaşıntısı azalıyor sıcakta sanki çiçek gibi açılıyor üzerimede hiç bir şey giyemiyorum

Geçmiş olsun canım , bi ilaç verselerdi iğneden başka , sonuçta stresten uzak olman da lazım senin rahatın da önemli,alerjiyi geçirecek bişii vermediler mi? Ben sürekli pudralanıyorum yoksa ter fışkırıyor vücudumdan...

Geçmiş olsun canım benim

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Allah razı olsun teşekkür ederim
ilaçta verdi bu günden itibaren kullanmam için ama dün kaşıntıyı hemen durdurmaları gerekiyordu artık her yerimi parçaladım ben birde acıya sıkıntıya karşı çok dirayetliyimdir pek terleyen bir insanda değilim ama

Rica ederim canım doktor bunlar olagan vücudun doğuma hazırlanıyor diyor tabi ben yine pimpirikleniyorum ama vakitleri gelse de sağlıkla kucagimiza alsak paronayak oldum iyice

Çok geçmiş olsun canım alerji berbat bir şey hele bu halde Allah yardımcın olsun tez zamanda geçer inşallah

canıııımm
geçmiş olsun yakın arkadaşım bu sorunu yaşadı yeni de doğum yaptı.kızcağız her gece 4 kere soğuk duşa giriyordu
vücudu kaşınmaktan yara bere içinde kaldı hatta kanlar süzülüyordu zavallının bacaklarından.eğer bu seninki de hamilelik alerjisiyse maalesef doğuma kadar geçmiyor
umarın seninki hamilelik alerjisi değildir canım yaa.biraz kötü haberci gibi oldu ama iyi bir cildiyeciye gitmelisin.

selam millet oruç konusunu doktoruna danışan var mı????

sizler tutuyor musunuz?? ben tutmuyorum ama kendimi biraz suçlu hissediyorum...:26::26:

selam millet oruç konusunu doktoruna danışan var mı????

sizler tutuyor musunuz?? ben tutmuyorum ama kendimi biraz suçlu hissediyorum...:26::26:

tutmuyorum valla canim.za
ten havalar sicak istahim yok birde oruc tutarsam bebek ne yiyecek..alla affetsin n
apimmmn

hamile ve emziren anneler için tutma zorunlu mu..sonuçta yolculuk anında bile seferilik var,hamile hamile kolay olmaz..

Çok geçmiş olsun canım alerji berbat bir şey hele bu halde Allah yardımcın olsun tez zamanda geçer inşallah

çok teşekkür ederim artık pazartesi başlayacağız dr seferlerine :)

hamile ve emziren anneler için tutma zorunlu mu..sonuçta yolculuk anında bile seferilik var,hamile hamile kolay olmaz..

Hamile ve emzikliler oruç tutmayabilir , daha geçen gün bi prof, tvde anlatıyordu...

iki gündür oruç tutmuyorum ama zayıflamisim ben öyle kendi kendine yemek yiyen biri değilim sahurdan bu yana bir bardak süt ictim meyve yedim bi tane

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…