2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba canım bende öğretmenim aktarılamadığını müdürüm söylemişti sen konuyu açınca google bakma gereği duydum memurlarnet te ayın onüçünde biri sormuş cevap olarak alınamadığını yazmışlar link i telefondan kopyalıyamadım google yaz belgesiyle memurlr nette var.

Tesekkurler.bakacagim

Canım ben de öğretmenim , hiç bi arkadaşımın doğum iznini yaza denk geldiği için sonraya aktarabildiğini görmedim , zaten yaz döneminde çalışmadığımız için öyle bi hak iddia edemiyoruz malesef...şu mantık var , çalışmıyoruz ki neyin izni bu diye mantık işliyo ve müdürler asla kabul etmiyo , yapıcak bişii yok sanırım...

Bir yil oncr dogum yapan bir bayanin iznini eklediklerini duydum,bana anlatan arkadsdan dolayi sanki mudurun insiyatifindeymis gibi algiladim bende.o nedenle sordum

Bir yil oncr dogum yapan bir bayanin iznini eklediklerini duydum,bana anlatan arkadsdan dolayi sanki mudurun insiyatifindeymis gibi algiladim bende.o nedenle sordum

Onda başka bi durum vardır , yada torpillidir bilemedim canım, ben 12 yıllık öğretmenim, hiç duymadım ama istersen bi müdürüne sor , için rahatlar..belki yeni bi düzenleme yaptılarsa bilmiyorum...

merhaba canım, bunu daha önce de arkadaşlar konuşmuşlardı. moonlight dediği gibi ne yazıkki fiilen çalışmadığımız için aktaramıyoruz... şaka gibi.. 2 hafta seminere giitim ve bu önümüzdeki hafta 32 olacağım doğumöncesi full yanıyor yani... inşallah evlatlarımızı sağlıkla kucağımıza alalım güle güle büyütelim tek derdimiz izin olsun, başka hiçbir sorunumuz olmasın inşallah..

ben de öğretmenim arkadaşar,maesef benimki de fu yaza denk geiyor ve aktaramıyorum.Heyet raporu amaya çabaıycam,inşalah alırım yoksa 5 günük raporara bir dönem kapanmaz..

ben tutmadım biraz tuhaf hissediyorum. evde bir sürü iş var yapılacak benim hiç halim yok

ben denemeyi düşündüm eşim izin vermedi günler çok uzun dedi.. benimde içim rahat etmıyor tutmayınca tutuncada sürekli evham içinde olcam ..
bakalım Rabbimiz izin vermiş çok şükür ödücez artık borçları mecbur.. daha nerdeyse 4 saat var iftara.. 4 saat önce yemek yememe rağmen gözlerim dönmeye başladı bile dayanamazmışım..

Bende tutmuyorum canım çok uzun ve sıcak bugünde ilk misafirlerimi ağırlıcam bakalım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ayy misafire nasıl cesaret ettin kız maşallah .)) ben bu sene misafirleride veto ettim

anladım canım... peki devlet hastanesi olması şart mıdır acaba?

Ben de heyet raporluyum aylardır , doktorum en fazla 6 hafta verebiliyor, bittikçe raporumu yeniliyor, özel hastane benimki ama sgk ile anlaşması var...sgk ile anlaşması yoksa özel hastanelerin raporu geçersiz diye biliyorum ben...

Evet bende öğretmenim sgk nın resmi sayfasında sgk ile anlaşmalı hastane ve tıp merkezlerinin adı var.eğer sgk anlaşması yoksa raporlar geçerli olmuyor.parayla rapor veren yerler varmış ankarada ama nereler bilmiyorum.ben başkente gidiyorum takip için,tüp bebek tedavisi sırasında bile koklata koklata verdiler.ekim başı nasıl bırakılır ya bebek( yanıyor bütün haklarımız ağustos doğumlu olacakları için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben kendi doktorumdan istiycem, valla isteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü demişler , yüzümü karartıp istiycem, hatta raporlarla 1.dönemi kapatmayı planlıyorum , bulduğum her doktordan istiycem, çocuğumdan kıymetli mi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…