2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Mrb kizlar.Ben bugun cok rahatsizlandim.tansiyonum ounadi,cok fena carpintim var.Dualariniza talibim.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mrb kizlar.Ben bugun cok rahatsizlandim.tansiyonum ounadi,cok fena carpintim var.Dualariniza talibim.

Canım geçmiş olsun , aman dikkat et tansiyonunu ölç devamlı, olmazsa yarın doktora bi görün,inşallah geçer hemen canım, sıcaklardan çok etkileniyoruz valla yaaa...

Geçmiş olsun aman dikkatli ol arkadaşım.bana doktor ılık duş al çarpıntın olunca dedi.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ya kızlar temmuz annelerini okuyup duruyorum ne yapıyolar diye, çok heyecanlı ve bıkkınlar , çok zormuş 36 dan sonrası ya, söylenip duruyolar, bizde en erken kim doğurcak acaba...ay zaman geçmiyo ya...

canimcim gece pedi, hawlu kagit bide ufakluga agiz mendili..bide bebise penye yelek..bide ayna:)

Ya kızlar temmuz annelerini okuyup duruyorum ne yapıyolar diye, çok heyecanlı ve bıkkınlar , çok zormuş 36 dan sonrası ya, söylenip duruyolar, bizde en erken kim doğurcak acaba...ay zaman geçmiyo ya...

ewwt son haftalar zor..yorgunsun uyuyamiosun yatakta donemiosun falan filan..

tutmuyorum valla canim.za
ten havalar sicak istahim yok birde oruc tutarsam bebek ne yiyecek..alla affetsin n
apimmmn

bende tutmuyorum suçlu hissediyorum kendimi bir kaç doktor tutmamami söyledi kendi doktoruma sorma fırsatım olmadı

bende kendi doktoruma soramadım ama mantığım oruç tutarsam bebeğe zarar vereceğimi söylüyor.. o yüzden kıyamıyorum tutmuyorum. bu konuda doktorlar ne düşünüyor onu merak ettim

Bende heyacanliyorum okudukca o topiki hemde okumak iyi onceden bilgileniyor insan:)mesala sanci gelen akinti filan hepsini okudukca aklimda tuuyorum

Ya kizlar ben cok merak ediyorum topikde normal dogum yapacak kac kisiyiz? Ben normal dogum yapacam

Bende normal düşünüyorum ama bi yandanda sanki yaklaştıkça doğum esnasında beni sezeryana alın diye bağarcakmışım gibi birşeyler hissediyorum hayırlısı

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canimcim gece pedi, hawlu kagit bide ufakluga agiz mendili..bide bebise penye yelek..bide ayna:)

gece pedi ne ki? ped med hak getire kız hasta bezi var ya
havlu kağıt havlu falanda koydum ama bebeye zıbın, üst bide yelek mi giydircez yanmasın yavrucak :)
san zamanlarda makyaj çantamı da atarım onda var aynası bilmem nesi :))

tatlım bıkkın değilim ama artık yorulmaya başladım bende biraz otururum belim ağrır
yatarım bacak aram sırtım karnım ağrır
gezerim kasıklarım ağrır
sürekli açım ve artık halsiz hissetmeye başladım
açıkçası bende yorulmaya başladım ama böyle olmasa doğumu nasıl göze alırız
son günler doğsunda nasıl doğarsa doğsun diye bakıcaz :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…