2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet buldum ebebekde çok güzelmiş :) bende alcammmmmmmmmmmmmmm:KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eşim diyor ki yok diyor sonra bozulacak sesi duymayacaksin al başına belayi diyor. .ay ne güzel insan rahat ederdi hep dinlerken

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Eşim diyor ki yok diyor sonra bozulacak sesi duymayacaksin al başına belayi diyor. .ay ne güzel insan rahat ederdi hep dinlerken

Hımmmm oda doğru söylemiş aslında iyice psikolojimizi bozmasın bide ? Ama dün bide haberlerde hani kara para aşkda oynayan levent varya onun karısı sekiz buçuk aylık hamileyken kalp atışlarını durmuş kaybetmiş bebeğini çok üzüldüm Allahım düşmanımın başına vermesin gerçi bide Allah korusun bebeğin kalp atışı dursa bile ne yapılabilirki

Selam kızlar... dün doktora gittim kontrolum vardı Bebeğimin kilosu 2150 çıktı boyu da 44cm 33+3 gunluguz doktorum 1 ağustos a gün verdi sezaryen olucam. Ama doktorum iri bir bebek olmayacak dedi 3 kilo olur inşallah dedi. Sizlere de sormak istedim sizce nasıl sizin bebisler bu haftada kaç kiloydu?

Bizim günümüz aynı, dun benimde dr. Kontrolüm vardı 2500 gr. Dedi ama boyunu söylemedi. Biraz tombik ama sınırlar içinde yine de dedi. Bende şekerde var çünkü irileşme olur diye korkuyorum.

Bahsettiğiniz heralde kalp atışları duyulan makina dimi ebebekde varmış sanırım bebeğe bi zararı yok dimi devamlı dinlemenin

Evet kalp atışı dinleniyor bazı yerlerde sesten rahatsız olur yazıyor ama gün boyu dinlemem zaten az hareket ettiği ya da birkaç saat hareket etmedigi durumlarda dinlerim soluğu doktorda alıyorum yoksa

Bizim günümüz aynı, dun benimde dr. Kontrolüm vardı 2500 gr. Dedi ama boyunu söylemedi. Biraz tombik ama sınırlar içinde yine de dedi. Bende şekerde var çünkü irileşme olur diye korkuyorum.
Benim bebis te pek zayıf sayılmaz o zaman doktorum üzdü beni dün sağlıklı olmasi herseyden önemli ama kilo için az dediği zaman korktum. Tombis bebek olsun canım zayıf bebek bakması çok zor.

Sürekli dinlememek lazım gunde bir kere falan ben aldım bu arada almak isteyenler için çamlıca ebebek 1 tane kaldi 80 lira internette bazı sitelerde 165 liraya gördüm

Bahsettiğiniz heralde kalp atışları duyulan makina dimi ebebekde varmış sanırım bebeğe bi zararı yok dimi devamlı dinlemenin

Hani bazen az hareket ediyor da insan merak ediyor ya öyle olduğunda kullanıyorum içim rahatlıyo, sürekli dinlemiyorum , ama eşim araştırdı bi zararı yok dedi , öyle aldım ben de...

Canım ebebekten geçen hafta bebişin kalp atışlarını dinleyebilmek için bi alet aldım , çok net duyuluyo, indirimdeydi 10 liraydı , hatta buraya da yazmıştım almak isteyen varsa diye...

Nasıl 10 lirayamı aldın şimdi 80 lira nasıl bir indirimmiş öyle

Nasıl 10 lirayamı aldın şimdi 80 lira nasıl bir indirimmiş öyle

Canım ben tesadüfen bakarken ebebekte 1 günlüğüne sanırım tanıtım fiyatıydı, fırsat ürünleri kısmındaydı, 10 liraydı , sipariş verdim ve hemen buraya yazdım ,almak isteyen varsa alsın dedim, sonraki gün hemen 80 lira olmuş ebebekte...şans işte...

Canım ben tesadüfen bakarken ebebekte 1 günlüğüne sanırım tanıtım fiyatıydı, fırsat ürünleri kısmındaydı, 10 liraydı , sipariş verdim ve hemen buraya yazdım ,almak isteyen varsa alsın dedim, sonraki gün hemen 80 lira olmuş ebebekte...şans işte...

Vayyy amma ballısın kızım ne güzel denk gelmiş öyle :KK66:

Hımmmm oda doğru söylemiş aslında iyice psikolojimizi bozmasın bide ? Ama dün bide haberlerde hani kara para aşkda oynayan levent varya onun karısı sekiz buçuk aylık hamileyken kalp atışlarını durmuş kaybetmiş bebeğini çok üzüldüm Allahım düşmanımın başına vermesin gerçi bide Allah korusun bebeğin kalp atışı dursa bile ne yapılabilirki

Evet o beni çok etkiledi Allah esirgesin cok üzüldüm ..okuma etme diyor ama ne yapalım heryerde bir haber var birde bes gün olmuş acaba hiç hareket etmedi anlamadi mi acaba, Allah kadına sabır versin es içinde zor ama taşıyan için düşünmek bile istemiyorum

Ebebege yeni gelmis bu ürün çok iyi denk gelmis sana 80 e aldım bazi sitelerde 165 lira

Merhaba,meb de öğremenım,benım gıbı ogretmen arkadaslarım,dogum ıznımız yaza gelıyor,ancak bazıları yaza gelen kısmını sonraya ekleyebılecegımızı soyluyor,bu doğru mu,bununla ılgılı resmı bır yazı vb goren var mı aranızda?:emir_bebek::emir_bebek:

X