2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

AAa ne guzel masallah de iste :)) Bunu bizim geline soylemem lazım.oda ilk hamileliginde kusa kusa olmustu simdi 2.cocukta korkuyo.Ksımet demekki hepsinde aynı olacak diye bisey yok :)

Benim belirtim sadece yorgunluk uyku.Kusma falan yok cok sukur.gece 12-1den asagı uyumazdım simdi 10da uykum geliyor.Sabahları istahım olmuyor.Bu sabahta yoktu biraz bekleyim acıkırım dedim 11 de kalktım kahvaltı hazırlamaya mutfaga.Mutfakta bi tuhaf oldum elim ayagım bosaldı tansiyon dustu ama anladım ben.Sonra geldim dinlendim iceri.heee dedim demekki eski durumla kıyaslamıcam kendimi ac olmasan da istah olmasada yicen

çok şanslı bir nesiliz gerçekten.. benim annem bırak detaylı ultrasonda beni an be an görmeyi kalp atışımı bir kere duyabildi mi acaba? cinsiyeti bile doğana kadar bilemiyorlardı annelerimiz :) ama şimdi de keşke ultrasonum olsa evde de sbaah akşam açıp bebeme baksam napıyo iyi mi diye :)

benim de çok az kahverengi lekelenmem olmuştu geçen akşam.. eşim de uyuyordu ona sormadan koç koyun adayamam diye bebeğim sağlıkla hayırlısıyla doğsun 7 fakiri sevindiricem para vericem diye adak adadım :)

Bu topiğin tek kilolu hamilesi benim. Hatta benimki kiloludan fazlası 100+ diyelim. Bendede aynı belirtiler var doktorun söylediğine göre kilo yorgunluk belirtilerini artırıyormuş. Yani zaten vücut ağır çok zorlama diyor. Bana sadece 3 kilo almalısın toplam olarak sağlıklı gebelik olmasını istiyorsan dedi. Ben şimdiye kadar 2 kilo verdim. Bakalım inşallah sağlıklı sıhhatli bitiririm. Bu topiğin tombiki benim :))[/QUOTE]

tamam o zaman artık yanlız degilsin bende 100+ yım hatta 110 diyebilirim umudum çok kılo almamak ama 7 haftadır 2 kilo almısım bile ne yaparız bilmem saat 11 bucuk gıbı mıdem bulanıyordu bır bakmısım uyumusum çok uyuyorum zaten bu ara hatta rüyamda da bi meyve gördüm canım çektı bırazdan eşimi yollayıp aldıracagım kılolu hamılelık zordur sanırım ama dogum da zor olacak herhalde

haklısın canım öyle gerçekten.
kan sonucunu alıp kadın doğumcuya gittim zaten. baktım bunlardan bi iş çıkmayacak koşarak çıktım ordan

Daha kurban adağım var ama o hayırlısıyla sağlıklı doğarsa diye adamıştım hayrlısıyla doğsunda bebişimiz kurbanımıza da kescez inşallah en irisinden

Ben de yeniyimmm herkese merhaba.kulübün yenisi değilim ama ilk bebeğimde de burdan yararlanmıştım,çok faydasını gördüm.oğlum 5,5 yaşında,henüz 1 aylık hamileyim

Gerçekten öyle sadece kalp atışını dinliyolarmış bilmem kaçıncı ayda oda tabiki teknolojinin gelişmesi güzell birşey ama eskiden bu kadar stres oluolar mıydı acaba??? düşünmedende edemiorm...

nerde kız ne stresı annem benım sancılarımı cekerken delı gıbı cam sılıyomus karnı burnunda allah akıl fıkır versın camdan asaga pırtlatcak benı haberı yok Stres olsa korku olsa bunları yaparlarmıymıss...
Bı doktora gıdıyodum hamıle oldugumu ogrenıyordum bıde doguma gıdıyodum dıyo allaha emanet dogmusuz

Gerçekten öyle sadece kalp atışını dinliyolarmış bilmem kaçıncı ayda oda tabiki teknolojinin gelişmesi güzell birşey ama eskiden bu kadar stres oluolar mıydı acaba??? düşünmedende edemiorm...

cahillik mutluluk derler ya ne kadar az bilsek o kadar az endişe duyardık bence bilmediğin birşeyden korkamazsın ki :)

ahahahaha yok artıkk yaa koptum burdaaa :) bnm annemde bana hamile olduğunu salça yapıcaklarmış domates almaya gitmişler domates çuvalını kaldırmış beline ağrı girmiş sora geçmemişş doktora gitmiş öle öğrenmiş...
walla doktora gitmeye daha çok korkup stres oluolarmış bizde nerdeyse doktor kapısında yatıcazz ahahhaha

ayy bende burda koptum cahıllık mı dıyım bılmıyorum kı o zamankı sartlar buymus vanda oksfort vardıda onlar mı gıtmedı

Bende karnımdakını ogrenırken 10 adetı gecen ınsanın aklından hıcbı gebe olabılecegı gecmez geçmıyo ıste suzuk ben korunuyoz ya asla olamaz oldu ıste Kocamı eve almadım bende def ettım ızmıre

tamam o zaman artık yanlız degilsin bende 100+ yım hatta 110 diyebilirim umudum çok kılo almamak ama 7 haftadır 2 kilo almısım bile ne yaparız bilmem saat 11 bucuk gıbı mıdem bulanıyordu bır bakmısım uyumusum çok uyuyorum zaten bu ara hatta rüyamda da bi meyve gördüm canım çektı bırazdan eşimi yollayıp aldıracagım kılolu hamılelık zordur sanırım ama dogum da zor olacak herhalde[/QUOTE]

İlk bebegim 12 ci haftada kaybettigimi ögrendim kalbi durması sonucunda kürtaj oldum onda her belirtim vardı bundada olmayon ca hic bir belirti sadece dolgunluk memede hafif onun dışında hic bişe yok normalmi acaba diyorum bende 7+1 günlük

heee walla sormaaa

ahahaha kızım insan 2 gün geçse şüpheye düşer acaba mı diyee? olsun canım benim bak her işte bi hayır vardırr.. ama kovma adamı gelirse otur güzelce bi konuş yani...

Kızlar ben hamilelik takvimimi aşağıya ekleyemiyorum..nasıl olcak kii unutmuşum :26:
canım bende gecen yapamamıstım ınceledım muhtemel dogum tarıhının senesını 2013 te bırakmısım senınde ole bı durum olabılır 2014 e ayarla bakalım bı
heee walla sormaaa

ahahaha kızım insan 2 gün geçse şüpheye düşer acaba mı diyee? olsun canım benim bak her işte bi hayır vardırr.. ama kovma adamı gelirse otur güzelce bi konuş yani...
guselım 2 ay adet duzensızlıgım vardı ya heralde normal tarıhıne donuyo dedım aklımdan gecmedı adam ustume ceket atsa hamıle kalcam bu ne beee gıtsın oteye adam kactı kız bır suru sorunumuzun ustune bu bebekte bı hayır vardır mutlaka yoksa hıc zamanı degıldı hazır degıldım ama mınnak ıste nasıl kıyacan kuzuya hemen bır merhamet koruma ıc gudusu yerlestı yuregıme allah hayırlısını versın o gelsınde konusacaz ınsallah

Son düzenleme:

spiral mi neydi o onunla mı korunuyodun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…