2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım bende gecen yapamamıstım ınceledım muhtemel dogum tarıhının senesını 2013 te bırakmısım senınde ole bı durum olabılır 2014 e ayarla bakalım bı

guselım 2 ay adet duzensızlıgım vardı ya heralde normal tarıhıne donuyo dedım aklımdan gecmedı adam ustume ceket atsa hamıle kalcam bu ne beee gıtsın oteye :KK37: adam kactı kız bır suru sorunumuzun ustune bu bebekte bı hayır vardır mutlaka yoksa hıc zamanı degıldı hazır degıldım ama mınnak ıste nasıl kıyacan kuzuya hemen bır merhamet koruma ıc gudusu yerlestı yuregıme allah hayırlısını versın o gelsınde konusacaz ınsallah

ahahah bizde yapana kadar canımız çıktı süreklii bir olaylarrr olaylaarr walla yaşlandımm yani :KK70: doktora gidene kadar yanaşmam sana dioo walla bende dinliyorum birazzz hahahahahhaha
yaa evet kıyılmaz cnm bnm yaa bencedee dur bakalım ben inanıyorum düzelticeksiniz herşey yoluna giricek yani...
:KK49::KK49: minnoş size çook uğurlu gelicek tatlım...

Kızlaarrrr selam,

Dört gözle akşam olmasını bekliyorum, nasıl bir uyku bastırdı..
Midem de sürekli nahoş, sürekli şişkinlik, zar zor yiyorum o da beni fena yapıyor...

yok kız smokınle :)))) :KK9:
Yanı kondom demek ıstedım ben o lakabı taktımda ona yırtık degıldı delıkmıydı bılemıyorum allahın cezası şey basıma sıpamı verdı:emir_bebek:

ahahahahah ben evliliğimin ilk senesi doğum kontrol hapıyla korundum kafam okadar rahattı ki ama ilk çocuğumu yapim spiral taktırmayı düşünüorm çünkü bakıyorum hep emzirme esnasında kadınlar güme gidiyorr.. doktorla ilerleyen zamanda konuşucam bunu bakalım...

Kızlaarrrr selam,

Midem de sürekli nahoş, sürekli şişkinlik, zar zor yiyorum o da beni fena yapıyor...
ah su akşamlar hıcbıtmeseeee ne ıyı olcak sureklı uyumak ıstıorum benı yaagımla basbasa bıraksalarr:KK14:
allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah

Kızlaarrrr selam,

selam canım aynen yaa kolumu kımıldatamıyorumm yaniii midemde öle bi garippp...
eve gidip uyuyasım var çok fenaaa :S

Sana katılıyorum. Valla ben mahrumiyet bölgesinde değilim ama yinede her isteneni bulamıyorum hemen. İsim yazmasak daha iyi bende aşeriyorum ama yazmamaya çalışıyorum belki bulamayan olur diye :)))

Bu topiğin tek kilolu hamilesi benim. Hatta benimki kiloludan fazlası 100+ diyelim. Bendede aynı belirtiler var doktorun söylediğine göre kilo yorgunluk belirtilerini artırıyormuş. Yani zaten vücut ağır çok zorlama diyor. Bana sadece 3 kilo almalısın toplam olarak sağlıklı gebelik olmasını istiyorsan dedi. Ben şimdiye kadar 2 kilo verdim. Bakalım inşallah sağlıklı sıhhatli bitiririm. Bu topiğin tombiki benim :))

Bu topiğin tek kilolu hamilesi benim. Hatta benimki kiloludan fazlası 100+ diyelim. Bendede aynı belirtiler var doktorun söylediğine göre kilo yorgunluk belirtilerini artırıyormuş. Yani zaten vücut ağır çok zorlama diyor. Bana sadece 3 kilo almalısın toplam olarak sağlıklı gebelik olmasını istiyorsan dedi. Ben şimdiye kadar 2 kilo verdim. Bakalım inşallah sağlıklı sıhhatli bitiririm. Bu topiğin tombiki benim :))

tamam o zaman artık yanlız degilsin bende 100+ yım hatta 110 diyebilirim umudum çok kılo almamak ama 7 haftadır 2 kilo almısım bile ne yaparız bilmem saat 11 bucuk gıbı mıdem bulanıyordu bır bakmısım uyumusum çok uyuyorum zaten bu ara hatta rüyamda da bi meyve gördüm canım çektı bırazdan eşimi yollayıp aldıracagım kılolu hamılelık zordur sanırım ama dogum da zor olacak herhalde:KK49:[/QUOTE]

kızlar yalnız değilsiniz merak etmeyin. bende sizdenim... inşallahdahada fazla kılo almayız..:KK49:

Napıyorsunuz nasılsınız hatunlar belirtilerin başladımı gülüm benim henüz bişe yok hafif meme dolgunlugu dışında agrı sızı hic bişeyim yok eşimde sen neden kusmuyorsun hic belirtin yok hayır olsun allahım korusun diyoo benide telaşlandırıyor digerinde gebeligimde her belirtim vardı şu bende yok diyemezdim hepsini fazlasıyla yaşadıgım icin oda şaşkın bende onun gibi şaşkınım tabiki

iyide cancazım illa kusacaksın diye bişey yok ,bırak kusma zaten en güzeli ,ben ilk gebeliğimde bir kere bile midem bulanmadı,kusmadım hiç ,gebeliğin ilk 4 ayını böyle geçiren bir arkadaşım var aşırı kilo kaybetti,hastanelerde serumlar yiyerek toparladı ,zehir oldu hamileliği ..
hiç olmasın böyle güzel gitsin inşallah ..:nazar:

Bende hiç bulantı falan yokk olaydı iyiydi orda oldunu hatırlatıyo insana. Bide benim 2.hiç bişey hatırlamıyorum kendimi topicleri okumakdan alamıyorum.

merhaba hamişler,

dün doktora gittik, tahlillerimizde bir sıkıntı yok.
meleğimizi de gördük, ellerinizden öper :))
8+1 günlüğüz, sağlıcakla şu günleri atlatalım inşallah....
var ya korkularım yüzünden hamileliğin tadını bile çıkartamıyorum...
Allah sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah...

merhaba hamişler,

dün doktora gittik, tahlillerimizde bir sıkıntı yok.
Meleğimizi de gördük, ellerinizden öper :))
8+1 günlüğüz, sağlıcakla şu günleri atlatalım inşallah....
Var ya korkularım yüzünden hamileliğin tadını bile çıkartamıyorum...
Allah sağlıcakla kucaklarımıza almayı nasip eder inşallah...
gozun aydın cnm bu kadar kafaya takma guselım akısına bırak
herseyın hayırlısını dılemekten baska yapabılecegımız bısı yok ...

tamam o zaman artık yanlız degilsin bende 100+ yım hatta 110 diyebilirim umudum çok kılo almamak ama 7 haftadır 2 kilo almısım bile ne yaparız bilmem saat 11 bucuk gıbı mıdem bulanıyordu bır bakmısım uyumusum çok uyuyorum zaten bu ara hatta rüyamda da bi meyve gördüm canım çektı bırazdan eşimi yollayıp aldıracagım kılolu hamılelık zordur sanırım ama dogum da zor olacak herhalde:KK49:

kızlar yalnız değilsiniz merak etmeyin. bende sizdenim... inşallahdahada fazla kılo almayız..:KK49:[/QUOTE]

Bende varım 92 kg şuan kızımada 82 kilo ile hamile kalmışdım kırkımın çıkdığı gün 80 kg idim ama emzirirken kilo aldım ve veremedim

Her sabah kalktığımda yatağa geri giriyorum, işe gelesim yok. Birazda ilk 3 ay istirahat izni olsaymış ne iyi olurmuş :)

aynen aynen ya çok zor geçiooo işşş yanii kafam düştü düşücekk :)) zor tutuooormmm...
yada çalışan hamilelere günde 2 saat uyku izni verilseee :KK70: sene sonu geçsin ama rapor alınabilir 2-3 günlük :KK70:

çok sevindim.hayırla kucağımıza alalım inşallah hepimiz.
Kızlar beni kınamayın ufaktan sigara içiyorum sürekli azaltıyorum günde 3-4 ama daha alışamadım duruma..:KK25:

canım benim bende sigara içiodum aynen hatta ilk öğrendiğimde duramadım içtim ama cumadan beri hiç içmedim.. çok zararlı bebeğe. biliyorum alışkanlık yani çok zor birşey sigarayı bırakmak ama şöyle bir tavsiyede bulunabilirim sana ben daha öncede 6 ay bırakmıştım..
tabakaya 3 tane slim sigara koyuyuosun ve bitane minik makas. her canın istediğinde yakıosun iki nefes çekiosun sora ucunu kesip tabakaya kalan sigarayı geri koyuyosun.. böylece günde baktığında 1 bilemedin 2 sigara içiosun gitgidede zaten canın istemiyor...

bebeğe verdiği zararı düşündükçe zaten insan vicdan azabı çekio tatlım :KK43:

X