2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

mrb kızlar bugun dra gıttım canım sıkıldı bıraz. bebgım 2 haftada sadece 200 gr almış gelişimi de 5 gun geride 32+1 olması gerekırken 31+3 gorunuyo cok uzuldum bı de idrar yolu enfeksıyonu cıktı bende .. dr sulcıd dıye bı ılac verdi sizlerden de enfeksıyon gecıren arkadaşlar vardı yanlıs hatırlamıyorsam Ceyda edebiyat gamze moonlight da geçirmişti bende 20-25 lökosit 1-2 eritrosit7-8 epitel cıktı sizlerinki nasıldı tıt sonucu siz hangi ilaçları kullandınız bi de bu enfeksiyon bebegın gelişimini yavaşlatmış olabılır mı yanı az kılo almasının sebebı bu olabılır mı

canım benimm senin bahsettiğin plastik kadehlerden bulabilseydim eğer bende ondan alacaktım ama bulamadım.Çok hoşuma gidiyor onlar.Damacanayı süslemek çok basit 1 tane kurdele alıp süsleyebilirsin.Canım ben tepsiyi yeni almadım evdeki tepsiyi kullandım.Sende istersen öyle yapabilirsin maliyeti yok.İçindeki yapıştırması bedava gibi bişey matbacılar yapıyor canımm ama illaki şart değil tabiki bebişler sağlıklı olsun yeter canımmm

Hastanede veriyormuş şerbet

hamişlerrr nasılsınız bakalım bugün?Dün eşimle markete gittik dalinin bebek deterjanından aldık,birde dalinin yüzey temizleyicisinden aldık odasını falan onunla sileriz diye.Neyse gelelim asıl konuya biz dün çağdaş markete özellikle gittik en ucuz bebebk bezini orada bulduk çünkü araştırmadığımız yer kalmadı internet de dahil buna.Çağdaş da 88 li prima 26 tl.Başka hiçbiryerde yok bu fiyata bez almayanlar haberiniz olsun.Zaten biz gittiğimizde kalmamıştı millet alıp stok yapmış heralde çağdaşın bikaç şubesine baktık kalmadı dediler.Bugün gelecekmiş gidip alıcaz birazdan.Sizde bakın bence.Sonraa şu anda oğlumun kıyafetlerini attım makinaya yıkanıyor can sıkıntısından ne yapacağımı şaşırdım evde.Yarın sabah ütülerim çünkü yarın akşam bebişin oda takımı geliyor kıyafetlerini yerleştireceğim artık.Bende durumlar bu kızlar görüşürüz öpüyorum hepinizi kendinize ve bebişlere iyi bakın

Hastanede veriyormuş şerbet
canım öyle bişey bende duydum ama henüz hastanede ki hemşirelere soramadım bitürlü.Dağıtıyolarsa bile benimkini götüreceğim damacanaya koysunlar zahmet olmazsa işime gelir vallaha bide onu yapmakla uğraşmamış olurum

Çok geçmiş olsun canım bana zinnat 500mg vermişti doktor günde 1 tane toplam 10 gün kullandım yine 10 günde bir tit yaptırıyorum antibiyotiği kullanmanın yanında en iyi çözüm bol su içmek zaten bol iciyordum ama iyice artırdim suyu 15 dakikada bir tuvalate gider oldum ve hemen yapıp kalmıyorum çünkü torbayi iyice bosaltmak lazım kalan idrar da bakteri üretiyor sadece pamuklu ve beyaz çamaşır giymeye başladım günde 5 - 6 kez değiştiriyorum ve her seferinde ütülüyorum bir de idrar tutmamak çok önemli. Bebesin kilosu pozisyonuna ölçüme göre değişiyor doktorun sorun var demedikce sorun yoktur

Canım benim en son 30 lökosit vardı doktorum antibiyotik vermişti..ama ilacın adını hatırlamıyorum..diğerlerinde tek kullanımlık manural diye bi ilaç veriyordu, manural verdiğinde lökosit 30 dan düşük çıkıyodu...son 1 aydır test yapılmadı haftaya kontrolüm var yaptırcam bakayım kaç çıkacakç, bundan pek kurtulamıyom ben çıkıyo illa ki..bebeğinin gelişimi çok geride değil canım , canını sıkma, zaten sağları solları belli olmuyo bi bakarsın bi dsha gittiğinde öne geçmiş olur...

Maşallah:)Normal doğum istiyordum haftasıyla uyumlu olursa daha mutlu olurum:)
canım maşallah sana ne yiyip içtin öyle Bu arada ben söylemeyi unuttum ya 3 gün önce kontrolüm vardı şeker yüklediler bana.İdrar tahlili ve kan tahlili de yaptılar sonuçlar bugün veya yarın çıkacakmış.Bebiş 3 gün önce 28 haftalık dı kilosu 1650 kg mış.Bi ara bizimki de önde gidiyordu gelişimi ama artık doktorum o konuda bişey söylemiyor normale döndü heralde

moonlight canım seni gördüğüm iyi oldu merak ediyordum nasılsın?Herşey yolunda mı?görüşemiyoruz nezamandır.

Kız ben sana bayılıyorum , tepkilerin süper, tam böyle sevdiğim karakterde bi kızsın haa, çok severim böyle tepkisini saklamayanları , valla az önce kocam tatlı aldı geldi dayanamıyorum sanırım yine yicem ben bu tatlıyı , tatlı bana bakıyo ben tatlıya...

sağlık ocağından kontole mi geliyolarmış evebilmiyordum.O ebeler hemşireler falan çok konuşuyolar bakma sen.Benim doktorum da benim psikolojimi bozdu ya takmışlar bi kilo meselesine her gittiğimde fırça atıp duruyor artık sallamıyorum vallaha ne derse desin.Sende takma zaten bütün gün yatıyorsun normal senin kilo alman.Boşver yaa verirsin.Bebeğin sağlıklı olsun yeterki.O hemşirelerin hepside kendileri hamileyken 25-30 ar kilo alıyolar başkalarına gelince amannnn ne çok almışsınnn diyolar gıcıklar

sen Ceydadan gazı aldın ye bakalım tatlıları götürrrrrrrrrrrrrrrrr yarasınabartma ama yinede tatlıyı çok tüketme bende dikkat ediyorum tatlıya

amin canım inşallah...ben foruma fazla giremediğim için yazılanların hepsini okuyamıyorum denk gelmemişim demekki..beni kırmadığın çok teşekkür ederim canım benim sağolasın..

moonlight canım seni gördüğüm iyi oldu merak ediyordum nasılsın?Herşey yolunda mı?görüşemiyoruz nezamandır.

İyiyim canım bi ara tansiyonum çok oynuyodu girmedim , ekrana bakınca tansiyonumu yükseltiyodu, şimdi daha iyiyim , yatıyorum aynen devam senin bebek şekerlerini tepsini gördümmkız müthişsin ya ne becerikli kızsın helal valla hepsi çok güzel görünüyo

kızlar ya doktora gittik bugün bebeğimin kilosu biraz düşük çıktı ben çok kilo alsın istemiyordum normal doğum yapabilmek için ama yinede kilosu az çıkınca çok üzüldüm niye öyle oldu ki şimdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…