2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Saol cnm cevabın için inş ilacı kullanınca gecer gelişimi de ii olsun kuzucukların ya.. Aklımız onlarda hep

Evet canım en baştan beri kurtulamadım enfeksiyodan malesef işk agumentin kullandım iki paket hemde banamasın demedi sonra vajinadan içeri krem kullandım tek seferlik ilaç içtim oniki tane fitil kullandım geçen hafta yine çıktı doktor artık ilaç vermicem dedi idrar kültürü yaptı perşembe çılacak bakalım ama benim hala akıntım devam ediyo senin kullandığın ilacın ismini duymadım ama enfeksiyon bebeğin gelişimini etkiliceğini sanmıyorum bana hiç öyle bişey demedi doktorum inş bir an önce geçer canım tuvaletlere dikkat et çamaşırını ütüle sık değiştir ped kullanma sakın

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

eğer parayı dert etmezsen ki ikinci birincinin eşyalarıyla büyüyor.44 e kadar yolun var ikinci için.dr lar söylüyo ben diil :)

ah o dr lar sonrada şu testin riski şu kadar ama güvenirliği % 65 gel bi de bu testi yapalım sen kafayı ye bu arada onu da diyolar :)
bu gün dr kontrolüm vardı özel has güya 1 saat randevu sıramı bekledim 7 dk muayene oldum sorduğum her soruya kesin olmayan daha da kafa karıştıran bir sürü yanıt aldım bir de benim dr benim doğumda yokmuş izinde olacakmış ağustosun ikinci yarısı ve eylül başı kısaca ihtiyaçları varmış hastaneye biraz para verdim geldim

Aslında bende suyu cok içiyorum sık sık idrara da cıkıyorum ama tam bosalmıyo sanki.. Bende daha uzun kalmaya dikkat edeyim cnm saol tavsiyelerin icin

sen Ceydadan gazı aldın ye bakalım tatlıları götürrrrrrrrrrrrrrrrr yarasınabartma ama yinede tatlıyı çok tüketme bende dikkat ediyorum tatlıya
Aslında gelen ebenin benim kocaya kızması lazım, ben burda masum masum yatıyorum , azmettirici kocam yüzünden oluyo herşey

Aslında bende suyu cok içiyorum sık sık idrara da cıkıyorum ama tam bosalmıyo sanki.. Bende daha uzun kalmaya dikkat edeyim cnm saol tavsiyelerin icin

Saol cnm dikkat edeceğim inş gecer de kurtuluruz bebişlere bişey olmadan

Bir de yazmayı unutmuşum öne doğru egilince iyice bosaltabiliyorsun kabus gibi bu enfeksiyon inşallah sorunsuz atlatıp sağlıkla kucaklarımıza alırız yavrularimizi

çok geçmiş olsun canım.Dikkat et kendine bu bilgisayar ekranına bakmaktan benim de gözlerim bozuldu malesef.Şekerlerimi falan beyenmene sevindim canım teşekkür ederim

Aslında gelen ebenin benim kocaya kızması lazım, ben burda masum masum yatıyorum , azmettirici kocam yüzünden oluyo herşey

hahahah demek bu erkeklerin hepsi aynı.Benim eşimde aynı sürekli bana şunu yiyelimmi bunu yermisin diyip duruyo.Sonro doktor kontrolüne gittiğimizde de hocam Merve hiç dikkat etmiyo sürekli yiyo engel olamıyorum kızın ona diyo ya çok fenaaa.Doktor bana eşinizi bidaha getirmeyin dedi

kızlarrr daha önce burada idrar yolu enfeksiyonu geçiren bir arkadaşa yazmıştım sizede söyleyim eğer şekeriniz falan yüksek değilse.Enfeksiyona en iyi gelen şeyler kavun ve kiraz haberiniz olsun.İnternette okumuştum.Enfeksiyonu geçiriyormuş bol bol kavun ve kiraz tüketmek

canlar ben çok sinirliyim yaaaa

okullar kapandı oğlum ilgi bekliyor ben dağıtıp döktüğüne daha bi kızar oldum
dün de eşime bağırdım çoook
öfkemi kontrol edemiyorum,
haşimato guatrm var ilaçla kontrol altına aldık ama çoooookkk gerginim özellikle son günlerde
var mı benim gibi olan

Canım dr yemek içmekle ilgisiyok dedi şekerden şüphelendi ikikez şeker yüklemesi yapıldı sonuçlar normal çıktı.erken doğum olabilirmiş..nedeni bilinmiyor bebeğin kilosu ve suyu fazla şimdilerde üçdörtgün düştü ilerleyen haftalarda yeri daralacağı için dahada düşer dengelemeye başlar diye düşünüyorz.hayırlısı.

hmm anladım canım neyseki şeker falan çıkmamış bu iyi haber.Su fazlalığını son zamanlarda çok sık duyar olduk bu neden oluyorsa ilginç ya.Umarım oda normale döner en kısa sürede canım

Kesin birşey söylemek zor ama çözülebilir bence denemelisin akşam 5-6 dan sonra tatlı birşey yeme meyve dahil. Akşam yemeğinde glisemik indeksi yüksek besinlerde yemeyeceksin pirinç makarna patates havuç gibi. Bol salata, yoğurt, çorba, sebze yemeği yada et tercih etmelisin ekmekde çok az belki. Umarım çözüm olur canım

Var ben varım...son ayların bıkkınlığıyla sinir küpü gibiydim 3 gündür, kocamı delirtiyorum ya yazık adama...bugün daha iyiyim ama, geçicek hepsi geçicek az kaldı sabır sabır..papatya çayı rahatlatıyor ama hamilelikte içilebiliyo mu bilmiyorum...

İlk gebeliğim ve anladım ki bu iş ne kadar irdelesen takip etsende bir muamma ve bizler bu bilinmezlik karşısındaki caresizliğimiz nedeniyle endişe duyuyoruz endişelerimizi aşmaya çalıştıkca şöylemi olmalı böylemi olmalı diyerek daha çok endişeleniyoruz .hayırlısı deyip rahat olmaya çalıyorum.senin gibi pozitif arkadaşları takip etmek işe yarıyor:)cidden çok tatlısın allah neşene neşe katsın:)

Yeniyim ya mucara yazayım derken kendi kendime cevap vermişim:)utandım

Reactions: 2k1
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…