2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bir kat merdiven çıksam bacaklarım sızlamaya başlıyor nefesim artıyor hemen benimde. bende izine çıkmak istiyorum ama bebeğimle daha fazla vakit geçirmek istediğim için sonrasınada aktarılsın istiyorum. benimde bu yüzden kafam karışık dinlenmekle bebeğimle vakit geçirmek arasında kaldım.

ciddimi .bak şimdi endişelendim,çünkü büyümesi çok hızlıydı kilosu filan çok iyidi.cumartesi gidicez dr a çatlarım ben şimdi meraktan :18:

bende 9 hafta kilo almadım bebek maşallah her gitmede almış oluyordu.

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

akşam yemeğinden sonra ara öğün sadece yogurt ve süt mü içebiliyoruz
yemekte hemen sonra meyve yesem mesela? Yinede sabahaı etkiler mi
ama akşam toklugumu etkilemiyor ölçüm yaptıgımda.

Ben akşam yemeğini 19'da yiyorum işte. Yemekten sonra tokluk şekerimi ölçene kadar meyve yemiyorum. (uyanığım ya)
Tokluk şekerimi ölçtükten sonra, canım ne çektiyse az biraz yiyorum.
Sonra 21:30'da sütümü içiyorum, yada 22'ye kadar içip, insülinimi vuruyorum.
Yani bana diyabet hemşiresi öyle söyledi, gece ara öğünde yediğin meyve sabahı etkiler diye,
sende bu akşam dene bir 21:30-22'den sonra birşey yeme,
hatta yürüyebiliyorsan yürü o saatlerde yarım saat evin içinde bile olsa,
bakalım sabah nasıl çıkacak şekerin.

Ayaklarımda çok ödem oldu benim, üzerine basamıyorum balon gibi.
Gündüzleri gene biraz yürüyorum ama gece yatarken hiç yürüyemiyorum.
Yürüsem aslında çok iyi gelecek yani

28.haftada 1200 du bu hafta 1700 olmus

canım benimde 27. haftada 1200du doktor üst sınıra yakın dedi,5 günde ilerdeydi
30.haftada 1600 çıktı yüzde 75 dedi üst sınıra yakınlığı önce yuzde 88 di..ama bu seferde hanı diger ölçümleri var ya

onlar normal haftasıyla oldu hep 5 gün ilerdeydi bu böyle olunca caımn sıkıldı ertesi gün geri gittim sordum aşk olsun iyi dedi

ama anlamıyor sanırım dediğimi 5 gün hep öndeydi şimdi haftasında olması normal mi hadi düşerse bu diyorum olmaz diyor..

akşam yemeğinden sonra ara öğün sadece yogurt ve süt mü içebiliyoruz
yemekte hemen sonra meyve yesem mesela? Yinede sabahaı etkiler mi
ama akşam toklugumu etkilemiyor ölçüm yaptıgımda.

Daha öncede dediğim gibi benim çok erken fark edildi gebelik şekerim ve 2-3 hafta içinde kontrol altına aldım sayılır. Hala bebek iri ve amniyon sıvısı fazla ama en azından insüline gerek kalmadı. Yeptığım en büyük değişiklik meyveyi ve hamur işini nerdeyse hayatımdan çıkarmak oldu.
Akşam yediklerin sabahı etkiler gece yatmadan ara öğün olarak ben ya yoğurt yiyorum ya süt içiyorum. Gün içinde canım meyveyi çok çekerse kesinlikle süt yada yoğurtla beraber yiyorum o meyveyi.

Kaçıncı haftadasım canım ben 30+3 ilen gittim doktora 42 cm 1620 kilo doktor normal dedi ama zayıfmı ki benim kızım :?

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım zayıf degil biz senle aynı hafta gittik sayılır ben 29+5 te gittim 1600 dedi

tombik yüzü vardı biz renkli görmüyoruz ama oradan belliydi hatta doktorda dedi..

bak mesela öyle birşeyde var belki bizim doktor yuvarlıyor yani mesela atıyorum 1600 dedi ya atıyorum 1590 küsür yani hep dıkkat ettım benimki tam rakam vermiş:))

seninki zayıf değil normal aslında bebeklerimiz telaşa mahal yok

merhaba kızlar evde olmak iyiymiş he bugün evdeyim bir saat kahvalti yaptım ayaklarımı uzatıp yatıyorum ne güzel

Saol canım benim bende ultrosan kağıdına baktım 1618 gr yazıyor sağlıklı olsunlarda dediğin gibi endişe edipde sters yapmaya gerek yok :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

benim öğlen ve akşam ölçümlerde sıkıntı yok
sıkıntı sadece sabah
yani akşam yemeğinden sonra yediklerime dikkat etsem sorun çözülür mü acep..
sabahları dikkat ediyorum çünkü normal kahvaltı ama yüksek çıkıyor.

selam arkadaşlar bebek bakım çantası alan ve daha önceden kullanıpta önerebleceğiniz varmöı?genelde burda gördüklerim bebessinin anakucağıyla birlikte takımı var ya onlardan.onlarda çok hoş durmuyo çantaları.

Merhaba güzel annişler.haftalardır takip ediyorum yeni üye oldum.muhtemel doğum tarihim 27/07/2014.oğlum olacak. hiçbir hazırlığım yok isimde bulamadık.anlıcanız durumum içler acısı:)

ben bunu aldım.tecrübeli arkadaşlarım omuz çantası tavsiye ediyorlar.kucağında bebek kolunda kocaman çanta olmuyomuş sürekli kayıyomuş.en güzeli sırt çantasıymış.alışverişimi yaptığım yerdende tavsiye üzerine bunu aldım.içinde alt değiştirme seti biberon sıcak tutucu mini çanta bile var.markası okiedog

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…