2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

arkadas haklı galibaa hamıleelrın en onemlı sorunu bulunsun bulunmasın sonra bı taraflarımız sıser allah muhafaza...
benım aserdıkleırm kolay buluncak bsı bıle olsa.... yınede solemeyelımmm

teşekkürler canım. kolay bulunabilecekler şeyler ikamete göre değişiyor.
belki internetim var sipariş edeyim desem o gıdanın hayrını görmem heralde gelene kadar :KK1:

günaydınlar çıtır anne adayları Eki Görüntüle 907807

dün yatmadan önce bi okuyayım dedim, bi arkadaşımız mantıya aşerdiğinden bahsetmiş:KK56:
gece dellendim resmen,uykuya zor daldım:KK1:
ne yapma imkanım var şuan ne de malzeme bulacak imkanım.
mahrumiyet bölgesinde görev yapıyoruz
her istediğimize her an sahip olamıyoruz malesef
eğer herkes aşerdiğini yazacaksa, ben ve benim gibi olanlar için zor anlar bekliyor sanırım
ya da topiği okumamaya gayret edicem. ya da bu konuda daha hassas olmanız konusunda rica da bulunabilirim
ne kadar kabul görürüm bilmem, bencillik yapmıyorum imkansızlıklar içinde olanları da düşündüğümden söylüyorum..
bulunduğum yerde bi taze soğanı bulana kadar ne çektiğimi biliyorum
anlayışlı olduğunuz bilerek
hepinize sevgiler diliyorum..

ayyy insancım benim canım da meyan kökü çekti :KK53: ay dur söylemiyim canın çeker şimdi ahahahha kız valla doğru dedin ya ,aşerdikelrimizi yazmayalım ,bulunması zor şeyler olabilri allah korusun ,sabah burnuma bu mevsimde olmayacak bir meyve kokusu geldi ki sorma :2: nerden bulunur nasıl bulunur bilemedim ,ortada daha bebek yok ,olmayan bebeğin canı bişeyler çekip duruyor :KK1:

Canım benim ya yoğurtlu makarna falan yeseydin keşkee. Ben aşermiyorum hiç bişey çünkü herşeyden midem bulanıyor:)

rüyama girdi zaten aynı dediğin şekilde yedim canım :KK1:
mide bulantısı daha kötü eminim, tam bebeğe faydalı şeyler yememiz gereken dönemlerdeyiz
benim hiç bi belirtim yok, korkmam gerekli mi bilmem

Öncelikle hepimize sağlıklı gebelik hayırlı doğumlar diliyorum.
2009 Ekim annesiyim ve 3 senedir korunmuyorum bu yılın başında bi düşüğüm oldu. Sat 17 kasım o gün 40 çıkan sonuç 5 gün sonra 353 dü artış normal ama değer düşük sanırım geç döllenme. Pazartesiye randevu aldın o gün öğrenicem inşallah.
Biz 2009 ekim anneleri grubunda mükemmel arkadaşlıklar edindik birimizin derdi hepimizin oluyo sevinci hepimizin oluyo.umarım burda da 2014 agustos annesi olup güzl buluşmalara dertlere sevinçlere ortak oluruz.

rüyama girdi zaten aynı dediğin şekilde yedim canım :KK1:
mide bulantısı daha kötü eminim, tam bebeğe faydalı şeyler yememiz gereken dönemlerdeyiz
benim hiç bi belirtim yok, korkmam gerekli mi bilmem

Korkma ya çok iyi öyle olması. Aynen tam bebeğe faydalı şeyler yeme zamanındayız zar zor yiyip yediğini çıkarmak çok daha kötü.

ayyy insancım benim canım da meyan kökü çekti :KK53: ay dur söylemiyim canın çeker şimdi ahahahha kız valla doğru dedin ya ,aşerdikelrimizi yazmayalım ,bulunması zor şeyler olabilri allah korusun ,sabah burnuma bu mevsimde olmayacak bir meyve kokusu geldi ki sorma :2: nerden bulunur nasıl bulunur bilemedim ,ortada daha bebek yok ,olmayan bebeğin canı bişeyler çekip duruyor :KK1:

ortada niye bebek olmasın annesi küçümseme susam tanesini :KK52:
meyan kökü değil zıkkımın kökü de desen o psikolojiyle çekebilir hatunum
meyve gibi şeylerin internet siparişini kullanabilirsin canım sen iyisin bu konuda aslında $kaş.gif

Merhaba

Henüz doktora gıtmedım ama bende testlere gore hamıleyım. Kısmatese ikinci bebegımız olacak. Allah herkese sağlıkla kucağına almayı nasıp etsın.
:nazar::nazar::nazar:

Allahım sana şükürler olsun varmış bebeğim gördüm 1.6 cm yolk sacıda oluşmuş 1 hafta 10 gün sonra kalp atımı duyulur dedi kesemiz düzgün Allahım sen çok büyüksün yarabbim :)

canım hayırlı olsun ne düşündügünü az çok anlayabılıyorum bende varmı yokmu dıye 6 ay ugraştım her gecıkmemde gıttım doktora yok dedı ilk defa bu ay gecıkmeden ruyamda gordum de test yaptım pozıtıf cıktı kan da da çıkınca çok mutlu oldum delı gıbı agladım bende ocagın 2 sınde kalp atıslarını duyacagım allah nasip ederse allah yardımcın olsun saglıklı evlat olsun acısını vermesın allah :KK9:

günaydınlar çıtır anne adayları Eki Görüntüle 907807

dün yatmadan önce bi okuyayım dedim, bi arkadaşımız mantıya aşerdiğinden bahsetmiş:KK56:
gece dellendim resmen,uykuya zor daldım:KK1:
ne yapma imkanım var şuan ne de malzeme bulacak imkanım.
mahrumiyet bölgesinde görev yapıyoruz
her istediğimize her an sahip olamıyoruz malesef
eğer herkes aşerdiğini yazacaksa, ben ve benim gibi olanlar için zor anlar bekliyor sanırım
ya da topiği okumamaya gayret edicem. ya da bu konuda daha hassas olmanız konusunda rica da bulunabilirim
ne kadar kabul görürüm bilmem, bencillik yapmıyorum imkansızlıklar içinde olanları da düşündüğümden söylüyorum..
bulunduğum yerde bi taze soğanı bulana kadar ne çektiğimi biliyorum
anlayışlı olduğunuz bilerek
hepinize sevgiler diliyorum..

çok haklısın canım allah sabır versın benım daha delı gıbı aşermelerim başlamadı ama böyle yazılar olursa anı aşerme olabilir nerde oldugunu bilmıyorum ama biz hiç degilse daha imkanlı bır yerdeyız umarım canının çektıgı herşeyı bulabılırsın

canım bence bebek degil de biz istiyoruz benımde oyle 1 şey dısında deli gibi istedigim sey olmadı dizi fln seyrederken bişi görüyorum ertesı gun yapıyorum ama canım ıstedı dıye aşerme fln yok bende anlayamadım sanırım bıraz daha gecmesi lazım sadece tek bırseye markette kokunca aşerdım onu hatırlıyorum bir tek

sosyologcum gözün aydın ,çok sevindim ,allah bizede nasip etsin inşallah ..
insanbul valla sen aşer ben sana kargo yaparım baby'm :KK34:

selam kızlar pazar günü çok kötü hissediyrdum kendimi süreklı bogazımda bır düğüm sankı cıkartacagım mıdemde bulantıya benzer bır boşluk gıbı bısey aşırı halsızlık fln vardı wc ye zor gidiyordum geceleri de yataga gırınce aynı hıs oluyor sizce bu normalmı? şu anda 6 hafta 6 günluk hamileyım yarın 7 hafta olacak birde sürekli uyuma istegi var uykuda da kırk kere uyanıyorum aslında sanırım kilolu olmamında etkisi var . sizde de böyle olmuşmuydu kilolu hamilelik yaşayan var mı:KK49::KK49:

canım bence bebek degil de biz istiyoruz benımde oyle 1 şey dısında deli gibi istedigim sey olmadı dizi fln seyrederken bişi görüyorum ertesı gun yapıyorum ama canım ıstedı dıye aşerme fln yok bende anlayamadım sanırım bıraz daha gecmesi lazım sadece tek bırseye markette kokunca aşerdım onu hatırlıyorum bir tek

hamile olduğumu öğrenmeden önce gecenin bi körü arkadaşlarla canımız bişey çekti ,aradık saat 00:30 dükkan açık ama pakets ervis yok ,o gece onun hayaliyle uyuduk ,sabahta hamile olduğumu öğrendim o gün aldım yedim doya doya tabi ,valla bebek bahane biz istiyoruz gerçekten :KK9:

hamile olduğumu öğrenmeden önce gecenin bi körü arkadaşlarla canımız bişey çekti ,aradık saat 00:30 dükkan açık ama pakets ervis yok ,o gece onun hayaliyle uyuduk ,sabahta hamile olduğumu öğrendim o gün aldım yedim doya doya tabi ,valla bebek bahane biz istiyoruz gerçekten :KK9:

yaaa benim canım birşey istese de kacamın canını cıkartsam dıyorum ama yok istemiyor benım arkadaşım 4. ay ile birlikte başlamıstı aşermeye bende hamileligimi rüyamda gördüm de ögrendim ben ögrendigimde daha hücreydı hamde 3 bucuk haftalık fln dı ayy zaten ben arsızım bu konuda benım normal de de canım birseyler ister hep burnum çok hassastır hersey kokar canım ıster sımdıde mıdem kalkıyor bu burnum yuzunden hep işte

Son düzenleme:
valla bılmıyorum guseller ama aserme dıe bısı var onu bılıyorum gecen gebelıgımdede yasadım delı gıbı eksı aserdım baska bısı yoktu hıcbısı yıyemıyordum bu 14 haftaya kadar surdu sonrada mıde yanmasından bısı yıyemedım velhalıs kelam kedı bıle benden cok yerdı hamılelık boyunca wcde sabahladım fena mıde bulantıları kusmak yok ama ogur ogur

sımdıkınde ıse ac kurt gıbıyım pıs bogazmıyım neyım herseyı yıyorum ama en cok tatlı ve meshur meyve gecenlerde yazmıstım bu kadar ....ınsallah bunda bulantım olmaz cunku cok berbat bısı yemek yıyememek:KK50:

X