2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sevgili anneleerr nasılsınız iyi misiniz sizinde heyecanınız artmış gördüğüm kadarıyla...ben çok tuhaf duygular içindeyim kızlar hem bebeğim tam gününe kadar beklesin istiyorum hem de bi an önce görmek istiyorum birde artık çok yoruyor hareketleri canımı acıtmaya başladı :KK43: bugün doktor randevumuzz var nstye bağlayacağını söylemişti geçen gittiğimizde..fakat benim kafaa takıldı biraz erken değil mi birde alttan da muayene yapılcak mı?

he ya bi de o var
bak onu unutmuşum
walla ben dönebildiğim kadar yana dönüyorum
azıcık eziyorum oğlanı ama napiim
başka türlü uyumak mümkün değil
yorgan kıvırıp kıvırıp topak yapıyorum
bacak arasına soktun mu değme keyfime :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK52::KK76:

bizim ki ezdirmiyor kendini derin uykuda olsam bile uyandırıyor paşa beni çok yoruldum ben ya adam gibi uykuya hasret kaldım şimdiden :emir_bebek::KK37:

ben daha kaburga agrısı hıssetmedım ama akşamları bedbahttım. :KK43: gobeğimden üstü uyuşuk ve acıyor.. dün gece 11de attım kendimi dışarıya. offf of.

senin hareket alanın pek büyükmüş..
ben kendimi atamıyom walla bi yerleere
tek yaptığım hareket salon ve mutfak arası
o da bişeyler yemek için:KK52:

ay canım süper anlatmıssın inşaallah bende böyle soğukkanlı olurum hangi duaları okudum canım bende sen gibi sadece dua etmek istiyorum o an:KK36:

kız bu benim anım değil
başka bi annenin
ben genel aneztezi oldum 1.de
şimdi karar veremiyorum da
işte okuyorum başkalarının tecrübelerini

senin hareket alanın pek büyükmüş..
ben kendimi atamıyom walla bi yerleere
tek yaptığım hareket salon ve mutfak arası
o da bişeyler yemek için:KK52:

o kaburga acısını gelin bide bana sorun acı hafiflesin diye sopa yutmuş gibi geziyorum artık göbekli först leydi oldum anlıcanız :KK70:

he ya bi de o var
bak onu unutmuşum
walla ben dönebildiğim kadar yana dönüyorum
azıcık eziyorum oğlanı ama napiim
başka türlü uyumak mümkün değil
yorgan kıvırıp kıvırıp topak yapıyorum
bacak arasına soktun mu değme keyfime :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
:KK52::KK76:

ohhh ne güzelll :)))

benimki sıkıştırmayada gelmiyor anacım :)) ne tarafa yatıyorsam ordan tekmeyi basıyor :))))

Yani şehir icinde bi sıkıntım olmuyo yorulursam uzanirim olmadi kendi arabamizla gidicez rahat olur heralde aynen terlik bana göre değil hiç ama mecbir giycem bu gidişle baya şişti ayaklarim acaba albüm mü ne diolar ya öylemi oldum ben

Hee bide birivayete göre 31 digerine göre 33 haftaligim adet duzensizligim oldugundan sat iki dr farkli hesapladi :/

yani sonuçta haftalarımız aynı..
sen rahat edebileceğini düşünüyorsan doğumdan önce gezmek keyifli olur :)
bende ayakkabı olarak şu taraklı ayaklar için sandalet ayakkabılar varya onlardan mı alsam diyorum geniş geniş :KK1:
ayaklarının şişmeside sıcaklardan tatlım benimde öle geçenlerde 2 gün hava soğudu normale indi havalar ısındı yine şişti ayaklarım..

bizim ki ezdirmiyor kendini derin uykuda olsam bile uyandırıyor paşa beni çok yoruldum ben ya adam gibi uykuya hasret kaldım şimdiden :emir_bebek::KK37:

aynen şekerim
uygun pozisyonu bulup dalana kadar saatler geçiyor
tam dalacakken çiş geliyor
hadi sil baştan gene uygun pozisyon arayışı
bu kısırdöngü sabaha kadar devam:KK53:
o arada minik cadı kızı uyanıyor su istiyor
onun çişi geliyor
welhasıl derdim bitmiyor dostlar:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ayy şu an bende genelden vazgeçtim. doğumdan sonra boşanırız eğer ben ailesi hakkında içimdekileri konuşursam :KK52::KK52:

:KK66: tercih etme canim o zman ya da eger oyle olmasi gerekecekse de basin aciklamasi yap onden söyleyeceklerim den mesul degilm tamamen bilinc disi ilaclarin etkisi ters tepti falan filan:KK52::KK53::

aynen şekerim
uygun pozisyonu bulup dalana kadar saatler geçiyor
tam dalacakken çiş geliyor
hadi sil baştan gene uygun pozisyon arayışı
bu kısırdöngü sabaha kadar devam:KK53:
o arada minik cadı kızı uyanıyor su istiyor
onun çişi geliyor
welhasıl derdim bitmiyor dostlar:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

senin işin daha zormuş canım ya
bacaklarda ağrılar başladı bi sürü şey ...

ben de işe gidip geliyorum
ama arabayla
yürüyüş olayı neredeyse sıfır bende
aslında çok kötü
selülit oldu dört bir yanım
napcaz bilmiom:KK52:

ahh ah aynı dertler işte. bende arabamla gıdıyorum bugun mını onarıma verdık işe gıtmedim. allah kolaylık versin aracı olmayanlara. bi arkadasım 8 aya kadar gıttı ustune 20 dakka metrobuse yuruyordu. benim gobek altım catlafı 2 ay once basladım badem yagına keske ilk ayda baslasaydım.

X