2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sorunda o bende işte.. ben zaten onceki gibi yeseydim ohooo 150 kiloyu bulurdum . yiyemıyorum tatlı şuraya dursun kanım bile 7 lere düştü..bebeğim allah nazardan saklasın çok iyi. ama ben bıraz kotu oldum..

Vitamin falan vermiştir herhalde ama sana. Maşallah bebiş iyi :)

Benim doktorum da bebeğin 3500 ün üstüne çıkmasını hiç istemiyor

3750 maksimum dedi bana. Daha üstünde olmasın diyor :KK17:

Canim mesela benin ultrason kağıdında bdt 27.08.2014 diyor,ölçümlere göre 22.08.2014 yazıyor. Gelişim erken tanımlanırsa zaten erken gelmez mi

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Onu çözemedim ki daha :44: Gelişimi önde olunca erken doğması lazım mantıken. Bana nedense hep geç olacak gibi geliyor :KK49:

Kızlar herşeyi tamam da evladımıza bir isim bulamadık halen yahu :KK14: Bu gidişle isimsiz doğacak. Erkek anne adaylarına birşey diyemem, kendilerine saklamak isterler belki ama, kız annesi adayları oğluşuma isim önerilerinde bulunsanız, mübarek gün sevaba girersiniz :KK49:

Kızlar herşeyi tamam da evladımıza bir isim bulamadık halen yahu :KK14: Bu gidişle isimsiz doğacak. Erkek anne adaylarına birşey diyemem, kendilerine saklamak isterler belki ama, kız annesi adayları oğluşuma isim önerilerinde bulunsanız, mübarek gün sevaba girersiniz :KK49:

biz önce erkek zannediyorduk alp koymayı düşünmüştük :) öyle bulunmaadık ilginç bir isim değil ama yazayım dedim :)

benim bebeğim kız ama 6 yaşındaki oğlumun adı Yarkın çok beğeniliyor küçüklüğünden beri.okulda da tek olması avantaj oluyor.hep iyi ki koymuşuz diyoruz eşimle.nacizane söyleyim dedim.
isim bir boncuk der ananem ne takarsan o
Allahım hepimizin yavrularını bağışlasın inşallah adıyla yaşasın

benim bebeğim kız ama 6 yaşındaki oğlumun adı Yarkın çok beğeniliyor küçüklüğünden beri.okulda da tek olması avantaj oluyor.hep iyi ki koymuşuz diyoruz eşimle.nacizane söyleyim dedim.
isim bir boncuk der ananem ne takarsan o
Allahım hepimizin yavrularını bağışlasın inşallah adıyla yaşasın
Hakikaten hic duymadım cok tesekkur ederim canım :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım biz Kürşad Mete koyacaz,sen babanın isminin yanına bir isim arıyordun değil mi. .saltuk Buğra da hoşuma gidiyor..biz mesela Türk ismi olsun istedik. Metehan olabilir ay bende hep bu tarz isimler...o yüzden pek yardimci olamıyorum sanırım :sly::sly:

Canım biz Kürşad Mete koyacaz,sen babanın isminin yanına bir isim arıyordun değil mi. .saltuk Buğra da hoşuma gidiyor..biz mesela Türk ismi olsun istedik. Metehan olabilir ay bende hep bu tarz isimler...o yüzden pek yardimci olamıyorum sanırım :sly::sly:

Ne demek olur mu öyle şey. Babamın isminin yanına aramıyorum yani o ben değilim :) bizde kayınpeder de babam da karışmıyorlar kendiniz koyun dediler :) cok tesekkur ederim seçenekler icin makbule gecti :)

Eki Görüntüle 1154792 Eki Görüntüle 1154793 Eki Görüntüle 1154786 Eki Görüntüle 1154787 Eki Görüntüle 1154788 canım en baştaki arabalı stickerın üzerine hoş geldin Çınar yazacak.kavanozun kapağına ve üzerine olacak şekilde sticker yapıp yapıştırılacak.110 Tane kavanoz var bende 50 tanesi bu arabalıdan olacak 60 tanesi en sondaki ayıcıklı tişörtlü olan kavanozdan olacak.3. ve 4.sırada gördüğün bardak ve tepsi lohusa şerbeti ikramı için hazırlayacak.Ama bardağın üzerindeki sticker 2.sıradaki renkli leylek olacak tepsideki de aynı şekilde olacak.Bunlar bukadar.Birde butik sabun siparişi vereceğim kokulu ama onun şekline henüz karar veremedim.Bardakları kağıt pet bardak seçmemin sebebi hastanede bide bulaşıkla uğraşmayalım kim yıkayacak eve nasıl getirecek cam bardakları en iyisi buydu içen atsın
Canim cok guzeller.. bende bu kavanozlu modeli cok beniyodum ama, annem ve teyzemler bana surpriz olarak hazirlamislar, daha klasik bir modeli.. ismide guxelmis, adiyla yasasin oglusun...

Canim bende ilk oglumda da, simdi de, Turkce bir isim olmasina dikkat ettim.. ilk oglumun adi Ata Cagan, bebegim icinde Mete Eren'i dusunuyoruz.. ogluslarimiz adas olacak demekki...

Canim bende ilk oglumda da, simdi de, Turkce bir isim olmasina dikkat ettim.. ilk oglumun adi Ata Cagan, bebegim icinde Mete Eren'i dusunuyoruz.. ogluslarimiz adas olacak demekki...

Aslında biz çok önceden alp Çağan ya da Çağan Alp düşünüyorduk aklıma geldi..evet canım isimleriyle yaşasinlar inşallah

isim konusu düşündürücü kızlar ya. ben de düşünüyorum ama bir türlü tam karar veremedim. kızımız olsaydı esma ya da kübra koyacaktık ama bizimki oğlana dönünce öyle kalakaldık. ben emir ismini çok seviyorum. ama tek koyma diyorlar. emir kipi diye dalga geçerler diyorlar:KK1: bakalım hayırllısı

Ne demek olur mu öyle şey. Babamın isminin yanına aramıyorum yani o ben değilim :) bizde kayınpeder de babam da karışmıyorlar kendiniz koyun dediler :) cok tesekkur ederim seçenekler icin makbule gecti :)

Canım arkadaş deyince aklıma geldi Çağan Alp ya da Alp Çağan

Çağan daha bugünlere ait gibi

Süslemelere devam kizlar terliklerle beraber tacim ve kizimin sac bantida bitti iki badyde araya sıkıstırıverdim yanliz varya ben iyice coştum daha saksimiz var bitsin onuda koyucam :KK66: bide benim kiz ama karnim sivrilmeye basladi iyice gören erkek karni ayni diyor korkuyom bazen ben boyle hazirlirken ya doğumda bir pipiyle karsilasirsam :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Eklentiler

• $1402598006410.jpg
    $1402598006410.jpg
    55,1 KB · Görüntüleme: 37
  • $1402598026182.jpg
    $1402598026182.jpg
    27,2 KB · Görüntüleme: 32
  • $1402598045041.jpg
    $1402598045041.jpg
    23,2 KB · Görüntüleme: 25
Merhaba güzel anneler...
Bugun meme ucu kremi konusunda kafam karıştı. Lansinoh mu mustela mi ? Mustela daha doğal diyenler var. Lansinohtan cok memnun olanlar var. Ayrica mustelanin bebek bakim ürünlerini de almayı düşünüyorum. Ama karar veremedim siz ne tavsiye edersiniz? ???

Süslemelere devam kizlar terliklerle beraber tacim ve kizimin sac bantida bitti iki badyde araya sıkıstırıverdim yanliz varya ben iyice coştum daha saksimiz var bitsin onuda koyucam :KK66: bide benim kiz ama karnim sivrilmeye basladi iyice gören erkek karni ayni diyor korkuyom bazen ben boyle hazirlirken ya doğumda bir pipiyle karsilasirsam :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

:) valla canim benimde sadece sipsivri bir gobegim var.goren erkek diyor.doktoruma sordum defakarca kiz dedi herseyi pembe aliyoruz umarim supriz olmaz:confused:

:) valla canim benimde sadece sipsivri bir gobegim var.goren erkek diyor.doktoruma sordum defakarca kiz dedi herseyi pembe aliyoruz umarim supriz olmaz:confused:

Aynen canim bende herşeyi pembe aliyorum tasliyorum susluyorum allah sagliklisini versin tabi ama erkekde olursa kotu olur yani

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Aynen canim bende herşeyi pembe aliyorum tasliyorum susluyorum allah sagliklisini versin tabi ama erkekde olursa kotu olur yani

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

saglikli olsun tabi enonemlisi bu ama uzulurum ne yalan soyleyeyim adi herseyi hazir kizin diye severken sok olurum.:eek: ben sordum bide :) kiz dedi dojtor eminmisiniz dedim tabiki dedi bozuldu..valla 7.ayinda erkek oldugunu ogrenen oluyormus dedim.olmaz oyle sey kiz dedi..eger o cocuk erkek cijarsa dogum masasindan uzerine atlarim yolarim o doktoru :KK70:

saglikli olsun tabi enonemlisi bu ama uzulurum ne yalan soyleyeyim adi herseyi hazir kizin diye severken sok olurum.:eek: ben sordum bide :) kiz dedi dojtor eminmisiniz dedim tabiki dedi bozuldu..valla 7.ayinda erkek oldugunu ogrenen oluyormus dedim.olmaz oyle sey kiz dedi..eger o cocuk erkek cijarsa dogum masasindan uzerine atlarim yolarim o doktoru :KK70:

Sen ne diyon varya rezil ederim odoktoru benim doktorda kesin kiz diyo hadi bakalim gorecez artik :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

X