2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Iyi günlerde kullanılsın. Ellerinize sağlık. Terlik nerden aldın. Malum yaz mevsimi ben pek bulamadım magzalarda.

tesekkurler canim Havlu terligi bir arkadasim besiktastan aldi ama hangi magazadan bilmiyorum eğer bu taraflarda oturuyosan nerden aldigini öğrenip yarin yazarim sana ama terlik düzdü tabi terligi bu hale ben getirdim aynisinin tacini ve bebek için saç bantinida yapicam simdi takim olarak giyicem sonra :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Mrb arkadaşım.Ben ilk önce alışveriş için gezerken büyüyen yatağa karar verdim.Çokk kullanışlı görünüyordu.Sonradan şöyle oluyor,böyle oluyor filan diyorlardı.Daha sonra kullananlarla konuşunca vazgeçtim.Çünkü göründüğü kadar kullanışlı değilmiş.Hantallığı ve yer kaplaması da cabası.Sonra dedimki park yatak çünkü çok önerildi.Portatif olması insanları cezbediyormuş.Kullananlar memmnunmuş.Fakat hiçbirini beğenmedim.Çok çirkin ve plastik.En son geçen hafta asansörlü mobilya beşik aldım.Sonuçta yatağı ordan oraya sürüklemeyeceğim için sorun olmayacaktı.
Tecrübeli değilim ama inş. faydalı olmuştur :)

Canim tesekkur ederim bende sanirim asansorlu besik alicam, park yatakta aldim yanimda yatsin diye. Ama oda yapma hevesim yuzunden besikte almak istiyorum :KK66:

Canim tesekkur ederim bende sanirim asansorlu besik alicam, park yatakta aldim yanimda yatsin diye. Ama oda yapma hevesim yuzunden besikte almak istiyorum :KK66:

bende park yatagı aldım 6-7 ay yanımda yatıcak annemlere gıdıyorum seneye tatıle gıderız vs lazım oluyor ılerde oyun parkı olarak kullanır..7-8 ay sonra oda yapıcam zaten..uygun fıyata almıs esım kurduk gayette guzel valla :)

tesekkurler canim Havlu terligi bir arkadasim besiktastan aldi ama hangi magazadan bilmiyorum eğer bu taraflarda oturuyosan nerden aldigini öğrenip yarin yazarim sana ama terlik düzdü tabi terligi bu hale ben getirdim aynisinin tacini ve bebek için saç bantinida yapicam simdi takim olarak giyicem sonra :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Canım sağolasın ama ben ankaradayim. Hani belki internetten aldiysan dedim. Site soracaktım.
Neyse daha vakit var bende araştırma yapıyorum bende kendim susleyecegim :)

Canım sağolasın ama ben ankaradayim. Hani belki internetten aldiysan dedim. Site soracaktım.
Neyse daha vakit var bende araştırma yapıyorum bende kendim susleyecegim :)

Canim ben 17.5 liraya aldim simdi nete söyle bir baktim da fiyatlar uçuk 44 lira falan ona gore kiyaslama yapip arastir

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 6 aydır sizleri takip ediyorum.Artık bende size katılmak istiyorum.Ağustos son haftası kısmetse doğum olacak inşallah.Beni de alın aranıza:KK66:

Öncelikle yeni öğreniyorum forumu kullanmayı,hatam olursa affedin.Ben ankaradayım,başkent üni. Takip yapılıyor,27+5 günlüğüm.alıntı yapmayı öğrenince daha da mutlu olacağım:)ilk bebeğim,bir oğluşum olacakmış

Teşekkür ederim hoşgeldin mesajlarınız için,anca vakit bulabildim.notlar vardı,okullar kapanıyor yeni vakit bulabildim.

Öncelikle yeni öğreniyorum forumu kullanmayı,hatam olursa affedin.Ben ankaradayım,başkent üni. Takip yapılıyor,27+5 günlüğüm.alıntı yapmayı öğrenince daha da mutlu olacağım:)ilk bebeğim,bir oğluşum olacakmış

hadi bakalim hayirlisi oglus anneleri cogaliyor :) ..allah kucagina almayi nasip etsin canim.

İnşallah hepimiz için hep dua ettim zaten ben hep,inannın hepinizi devamlı takip ettim forumdan.birçoğunuzu tanıyor gibi oldum:)Ankaradaki birçok mağaza ve markayı çok iyi takip ettim,yardım isteyen olursa yardımcı olurum.

O değilde eğer anne rezene içerse bebektede süte geçiyormuş gaz sancısı çekmiyormuş bebek bende netten böyle okudum kimisi kimyonlu rezene içiyoe

Biricik & Selim
06.07.2013
~Ayza İpek geliyoor~

evet rezeneden memnun olan çok var.. inş bebeğin herhangi bir alerjisi falan olmazda bizde içeriz şifa niyetine
sonuçta hem basit hem de sağlıklı..

hele sükür yukledım :)

güle güle yatsın ve yıkansın kuzun :KK49:

X