2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

cnm çok geçmiş olsun sana güzel bişey anlatayım ben de geçen hafta tansiyondan yattım hastanede yan yataktaki arkadaş plasenta previa ydı 35e kadar gelmiş kanama falan sonra çıktı o sezeryana gün aldı çocuk bihaftada müthiş kilo almış hattaaaa normal doğum imkansız demişler evde suyu geliyor doğum başlamış normal doğum yaptı çok şükür 36.haftada 3450 gr çocuk:))rabbim çok büyük işte dualarımm senile inş sende bi nefeste çocuğunu sağlıklı kucağına alırsın arkadaşım:))

canım bende de var o ya ucu ve çevresi kavlıyor pul pul dökülüyor.Sürekli de nemlendirici sürüyorum.Bende bilmiyorum nedenini

Bende bu sekilde sunumcam cnm bardaklarimi da aldım süslemesi kaldı :)

evet canım bende bardakları süsleyeceğim.Bugün matbacı gelicekmiş ofise arayıp çağırmıştık ona baskı yaptıracağım.Çok heyecanlı oluyor değil mi negüzel telaşlar bunlar Allah herkese yaşatsın inşallah

Evettt hemde nasil :)) bişeyler ortaya çıktıkça insan daha da sabırsız oluyor :) bana en zor gelen baskı işi kral konseptnden sıkıldım suslerimi kuş kafesi seklinde yaptim konseptim kuş sekli olsun istiyorum bunun gibi bi sekil ayarlarsam suslerim hazır olmuş oluyor

Eklentiler

• $1402312833580.jpg
    38,7 KB · Görüntüleme: 41
  • $1402312891621.jpg
    37,9 KB · Görüntüleme: 35

Ben de bugün gördüm.Sende de olduğuna göre bu durum normal :))

Inşallah biz de öyle oluruz cnm dua et hngi hastanedeydin acaba istanbul mu bnm knma durmdi ama bya azaldi şükür 30lu hftalri bi gorsek sezaryen umrumda dgil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

güzel fikir canım çokda hoş olur bence emeğine sağlık şimdiden

Kizlar bu yatak konusunda en iyi sünger lateks yatakmis oda çoğu markada var oralardan artik arastirip karsilastirip alabiliriz:)

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

merhabalar,nette arstırdım,onlıne alısverıs sıtelerınde dedıgınız bu yatak cesıdını bulamadım,bıldıgınız bır yer var mı bu tıp yatak satan

herkes öyle güzel şeyler düşünmüş ve hazırlamış ki ben de özenip yetişmeye çalışıyorum size ama olmuyor bebeğe demi bakamıycam hiç bir şeyi beceremiyorum diye düşünüyorum. bu hafta sonu yatak al araba al süsleme malzemesi al lohusa şerbeti yapmayı öğren musluklu damacana bul bardak süsle beşik süsle ikramlık sabun yap offff offf bu mükemmel yaratık ben değilim ben yapamıyorum bunları tabi bir de bunları yapacak para kazan çok özeniyorum size tebrik ediyorum ama yavaş yavaş yazın yapın yetişcem size diye akıl kalmadı ben de tehlikeli bir yaratık olmaya başladım :)

teşekkürler canım... evet, ben bunu bilmiyordum ve galiba hiç de içmemişim...

canım aynen katılıyorum sana ya ben de hiç bir şeye yetişemiyorum. resmen panik oldum ya

merhabalar,nette arstırdım,onlıne alısverıs sıtelerınde dedıgınız bu yatak cesıdını bulamadım,bıldıgınız bır yer var mı bu tıp yatak satan

Nete bebek için lateks yatak diye yazinca cikiyor canim idas da falan var ama bu benim hoşuma gitti bi bak istersen http://brnyatak.com.tr/?kanal=urun&id=163

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kızlar ya kanaması olan kardeşimize çok üzüldüm. Allahım acil şifalar versin Rabbime emanetler inşaalah. ben de çok korkuyorum. inanın benim bebiş hepaşağıda hep tekme ama nasıl diyeyim vajinamı parçalıyor resmen. ah ben değil de ona bir şey olacak diye ödüm kopuyor. sidik torbam zaten bir acayip gece gündüz sancı bana da dua edin nolur.

teşekkürler canım... evet, ben bunu bilmiyordum ve galiba hiç de içmemişim...

etrafımda doğum yapan herkes bu şerbetten yaptı ama ben hiç içmedim tadı nasıl bilmiyorumama şimdi mecbur içicem çok faydalıymış ayrıca sütü artırıyormuş.Ha bu arada sütü artırıyor diyince aklıma gelmişken söyleyim.Sütü artıran gıdalardan bildiklerimi yazayım sana bunların hepsi tecrübeyle sabit ablalarımdan ve yakın akrabalarımdan biliyorum.Taze soğan,dere otu,bulgur pilavı,aşure,komposto,kuru incir,kuru yemiş.Bunlar inanılmaz sür artırıyor özellikle de yeşil taze soğan ve dere otu resmen fışkırtıyor

yok gerçekten yaa bende baktım heryere internette ama yok üzgünüm canımsoğut kendini o tulumdan.Tulumu kötülesek çamur atsak zaten güzel deyildi falan desek işe yararmı ki?

ilahi sen
aldım sonunda hastane çıkışı
o tulum kadar içime sinmedi ama bu seti de beğendim
bibaby planet zıbın seti
battaniyesi falan çok güzel

canım aynen katılıyorum sana ya ben de hiç bir şeye yetişemiyorum. resmen panik oldum ya

çok çalışıcaz arayı kapatıcaz arkadaşım vazgeçmek yok valla yapamazsam bu hazırlıkları bebeğimin yüzüne bakamam :) eşim halimden korkmaya başladı
hayır o kadar panik ve hırs yaptım yine ortada hiç bir şey yok :)
şaka bir tarafa arkadaşlar iyi ki varsınız ailemde yok yanımda böyle güzel hazırlıklardan siz olmasanız haberim bile olmazdı

ilahi canım ya çok güldürdün beni.Bu yaptıklarımız zor şeyler değil ve masraflı da değiller.Bence çok rahat yapabilirsin sende emin ol.Rahat ol.Lohusa şerbeti yapmayı annenler falan kesin biliyordur zaten onu başkaları yapar sana gerek kalmaz.Bilmiyorlarsa da tarifini bir kağıda yaz ver onlara doğumdan sonra bunu yapın de okadar:)şerbetin sunumu için illaki musluklu damacana alman şart değil.Normal sürahiyi süsle tülle mis gibi olur.Onunlada servis edebilirsin.Şekerleri ve sabunu da yapıp yapmamak sana kalmış:)

sütten bahsetmişken
bişey sorayım kızlar
ara ara bazen göğüslerimden süt geliyor
dün akşamda geldi mesela
t*shirt üm ıslanıyor böyle damla şeklinde
bu normal mi?????
siz dede oluyor mu??????????

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…