2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Sağlıkla güle güle kullansın tekerlekli beşik de kullanım açısından kolay olur

Günaydın güzel anneler. Ben hala patk besik mi mobilya mi alacagim konusunda kararsizim ama 2 hafta içinde halletmek istiyorum bi taraftan da. Kafam allak bullak. Pisman olcam buyuk ihtimalle

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

pardon yaaa ben gittiğimde 28+6ydım :)

Allah yardımcın olsun canım benim.. inşallah eşinle aldığınız bu karar en hayırlı karardır... Allah evladından yana yüzünü güldürsün inşalah..

hayırlı olsun canım... beşiği kaça aldınız ve ayaklarının tekerlekli olması bebek uyurken sorun olmaz mı? yani beşik sallanabiliyor mu mesela??

Canim ayni kararsizlik bendede var iki gun once sordum ama kimse cevp vermedi.sanirim herkes kararsiz bisekilde aldi ben mobilya tarftariyim ama onu bile kucukmu yoksa buyuyenmi almak lazim bilemiyrum.parkmi buyuyen modelmi yoksa normal bebe yatagimi kafam allakbullak)

Günaydın canım ben mobilyaya karar vermiştim ama eşimin arkadaşı beşik yollamis bize pazartesi elimizde olacak muhtemelen ama nasıl beşik bilmiyoruz muhtemelen park yatak diye düşünüyoruz gelsin bakıp öyle karar vereceğiz

kızlaaaaaaaaaaaaaaaarr
karar verdim
spinal sezeryan olucam
çok korkuyorum ama paşayı ilk ben görücem
kızımda genel olmuştum
bu farklı olsun dedim
canlı canlı kesçekler beniiiiii

kararını tebrik ederim cnm..
benimde ilk ameliyat genel.. bunda bende bayılmak istemiyorum ama tam karar vermiş değiilim..
inş cesaretimi toplarım

kararını tebrik ederim cnm..
benimde ilk ameliyat genel.. bunda bende bayılmak istemiyorum ama tam karar vermiş değiilim..
inş cesaretimi toplarım

Bn oglumda spinal oldumm kesinlikle tavsiye ederim oyle insana canli canli kesilmek gibi geliyo da yok oyle bisi igneyi yapiyorlar yatisiyosun onunde perde onlar soru sorarken bi aglama sesi 5 dk gecmdn bebeginin sesini duyuosun normal dogum gibi ilk sesini duyuyosun hemende yanina koyuyolar goruyosun hic agri sizi yok sonrada bebis odaya cikiyo dikiyolar iste o dikis hic bitmiyo insana bi an once bitsede ciksam gorsem diyosun bebegimi

kızlar ben ikinci el bi beşik birde park yatak aldım uyguna aldım böylece ikisini birden alabildim eşim çok horluyorda hem arada bebiş ilk zamanlar en azından yanımda olsun istedim hemde eşim ve bebiş gece birbirlerini uyandırmasınlar diye yan odaya da bi beşik koyacağım yani... yalnız park yatağa ince yataklardan alıcam yarı ortepedik mi olmalı 6 ay için öyle olmalı dedi adam ince olmalıymış ki bebek ters dönse bile boğulmamalıymış... yaylı yataklarda dönerse hava alamaz dediii!!! siz ne yapacaksınız yatak konuunu ...peki beşiğe ne alayım şimdi ya beşik derin incecik park yataklardan mı koyacağım içine öylede olmaz ki ne dersiniz???

tatlım ne güzel anlatmışsın valla moral oldu ben de çok istiyorum bakalım bide onu deneyelim tabii korkudan bayılmazsam ya da
tansiyon tavan yapmazsa

ben park yatak alicam uygunlardan.annemlere gidiyoruz kaliyoruz kullanisli bence hrmen toplaniyor..sonra lazim olursa buyuyen besiklerden alirim

Kizlar merhaba :)) ben bebegimi odamda hasir sepette yatircam herşeyi hazir örtüsü falan içinde bir tane sünger yatak var netten arastirdigima gore bebek ilk altı ay sert sünger yatakta (32-34) numara yatmaliymis bana gelen sünger oylemidir emin olamadigimdan yeni almayi düşünüyorum aranizda alan veya bilen varmi?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ben de mobilya taraftariyim ama ayti oda yapmicaksam mobilyanin da pek bi anlami kalmiyo bi taraftan aslinda midele bile karar verdim ama bilemiyorum buyumeyen besik alcam bebegi harketlendiginde 3bucuk 4 yasina kadar idare eder mi ondan emin degilim aklimdaki modeli atayim bu arada sifonyerini almicam folabiyla beşiği alcam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1402231002067.jpg
    44 KB · Görüntüleme: 44

Cnmm nerdesin eskisi gibi yazmıyorsun :) annem ablama ilk bebeginde kervandaki hasır sallanan sepetlerden almisti smdi bende onu kullanicam ama icindeki yatağı değiştirmeyi düşünmedim aldigimizda içinde olan yatağı kullanicam ablam hc sorun yaşamadi

Son düzenleme:

Buralardayım canım bu ara kızın işlerine suslemelerine fazla kaptırdım kendimi :)) oyüzden fazla giremedim bende kullansam yaşam heralde ozaman

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar bebek şekeri malzemelerimin siparişini werdim..gelsinn de yapııymmm:)) bide hastane için kendinize terlik aldınız mı..aldıysanız foto please:)

Bende bu mobilya besiklerden istiyrum.buyuyen almicam.park yatak ta 1 yasina kadr yatak odama koyacagim.bu yatagida odasina koyarim diye dsunuyotum. Bende sifonyer almicam 3kapili dolaplara fazlasiyla herseyi sigiyor bi dolap bi yatak odasina simdilik yeterli sanirim..
puset ve arabayida alirsam insallh buyuk esyalarini tamamlamis olurum.maddi acidan zorlayacak bi sut sagma makinesi kaliyor geriye onuda halledersem tamamdir bu is

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…