2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hmm anlatınca kolay geldi de yapabilir miyim ki gerçekten :) bu resimdekiler senin yaptıklarin mi bi de o kafesi nerden alabiliriz ki

Bu 4 malzeme gerekiyor istersen lavanta kokusundan dokmeyebilirsinde birde yazmayi unutmusum erittign sabunu kaliba dokmeden once kaliba kolonya fıslatiyorum kopukcuk olmamasi için kafesleride Eminönü sarkhandan aldm tanesi 1.5 tl malzemelerde uygn 60tane kuş için sabn kalip boya ve koku 40tl tuttu Hazır alsaydim bu istediğm modelin tanesini 8tlye yapiyolardi kendim yaptigm için tanesi 2.5tlye geldi :)

Eklentiler

• $1402150956239.jpg
    $1402150956239.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 40
Bu 4 malzeme gerekiyor istersen lavanta kokusundan dokmeyebilirsinde birde yazmayi unutmusum erittign sabunu kaliba dokmeden once kaliba kolonya fıslatiyorum kopukcuk olmamasi için kafesleride Eminönü sarkhandan aldm tanesi 1.5 tl malzemelerde uygn 60tane kuş için sabn kalip boya ve koku 40tl tuttu Hazır alsaydim bu istediğm modelin tanesini 8tlye yapiyolardi kendim yaptigm için tanesi 2.5tlye geldi :)

Süpersin valla canim :)))

Sekilli sabun yapmak için özel böyle kalip sabun gibi sabunlar var onu tereyag gibi cezvede eritiyosun icine azck gida boyası bi kac damla su ve ozel satilan kokular var onlardanda bi kac damla damlatip sabun kakibina dokuyorsun kuruyunca kaliptan cikariyorsun bu kdr :)

Çok güzel görünyorlar ve sen o kadar güzel anlatmışsın ki canım bende yapmak istedim vallaha. Ben bebek şekeri için kendim keçeden birşeyler hazırladım çikolata içinde şu küçük kavanozlardan aldım onuda yine kendim yapıp hazırlayacağım. Eşimin ailesi bunlar için bile o kadar çok laf ettilerki şimdi bunu da yapıcam desem bu sefer kesin kavga çıkar. İçimde kalacak malesef:KK43:

Çok güzel görünyorlar ve sen o kadar güzel anlatmışsın ki canım bende yapmak istedim vallaha. Ben bebek şekeri için kendim keçeden birşeyler hazırladım çikolata içinde şu küçük kavanozlardan aldım onuda yine kendim yapıp hazırlayacağım. Eşimin ailesi bunlar için bile o kadar çok laf ettilerki şimdi bunu da yapıcam desem bu sefer kesin kavga çıkar. İçimde kalacak malesef:KK43:

Olsun bence senin yaptiklarin yeter zaten. Ben hamileligimin baslarnda çok kötü günler geçirdim eşimle suan mahkemeligiz ayrılıyoruz o yüzden kendimi bebeğime adamış durumdayım en büyük destekcim minik oğlum hic bişey de içimde kalmasn istiyorum :) daha farkli seylerde düşündüm hazırladığım zaman hepsini paylaşırım

Olsun bence senin yaptiklarin yeter zaten. Ben hamileligimin baslarnda çok kötü günler geçirdim eşimle suan mahkemeligiz ayrılıyoruz o yüzden kendimi bebeğime adamış durumdayım en büyük destekcim minik oğlum hic bişey de içimde kalmasn istiyorum :) daha farkli seylerde düşündüm hazırladığım zaman hepsini paylaşırım

Allah yardımcın olsun arkadaşım gerçekten zor şeyler yaşamışsın. Böyle oğlun için birşeyler yapman çok iyi hem kafan dağılmış olur hemde içinde kalmaz. Diğer yapacaklarını bekliyorum o zaman

selam annişlerr :))
bugün kontrole gittim.Yüzünü eliyle kapamış sandım ama o yüzü deil ayağıymış :)) 29+2 günlük hamileyim bebeğmin boyu 38 cm ve kilosu 1453 grammış.Sizinkiler nasıl??Doktor böyle gderse tombik bi bebek olacak diyo :))

bugün kontrole gittim.Yüzünü eliyle kapamış sandım ama o yüzü deil ayağıymış :)) 29+2 günlük hamileyim bebeğmin boyu 38 cm ve kilosu 1453 grammış.Sizinkiler nasıl??Doktor böyle gderse tombik bi bebek olacak diyo :))

benım kücük ziilimde oyle teyzesı..2 aydır yuzunu goremıyorum cocugun..normalde kıpır kıpır doktora gelınce ayagıyla kapatıyor yuzunu ellerınıde koyuyor burnunun ucu gözüküyor sadece..umarım bu ay gorebılırım yuzunu.:KK14::KK14:

canım yasadıklrın kolay degıl herkez kaldırmazdı sen ne guzel bebegın ıcın clu duruyorsun..oğlun senın umudun olsun canım..hıcbırımızın hayatının ne olacagı bellı degıl.sen umudunu kaybetme ve hep guclu ol.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK9:

Kizlar merhaba sut sagma makinesi icin hangi markayi onerirsiniz ?? Wewell elektrikli sut sagma mak.kullanan oldumu? Bide isyerinde veya sagdigimizda sutu nasil saklamaliyiz acaba

canım yasadıklrın kolay degıl herkez kaldırmazdı sen ne guzel bebegın ıcın clu duruyorsun..oğlun senın umudun olsun canım..hıcbırımızın hayatının ne olacagı bellı degıl.sen umudunu kaybetme ve hep guclu ol.En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK9:

Ben nasil bir insanla evlenmisim ki aylardir merk edip aramıyor bile belkide üzülmeye demeyecek bir insan olduğunu anladigim için çabuk atlattım. En büyük duam oğluma sağlıklı bi şekilde kavuşmak o annesinin tek aşkı oluck inşallah

Ben nasil bir insanla evlenmisim ki aylardir merk edip aramıyor bile belkide üzülmeye demeyecek bir insan olduğunu anladigim için çabuk atlattım. En büyük duam oğluma sağlıklı bi şekilde kavuşmak o annesinin tek aşkı oluck inşallah

isallah canim benim.allah gonlune gore versin

maşallah canım bu devreyi sen çok güzel atlatmışsın arkadaşım senin adına çok sevindim mutlusun burdan anlaşılıyor ...

sana gönülden bir dua ediyorum: inşallah evladınla ilgili tek problemin bu olsun, hiçbir olumsuzluk yaşama inşallah evladınla ilgili:)))))) boşveeeer size tulum mu yok:)))

ayyyyy canım benimmmmm:KK16:
kız bu nası içten bir dua
bayıldım
çok hoşuma gitti:KK16:
amiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
tulum mulum hikaye tabii
en önemlisi onlar :KK16:
herşeyler hazır onları bekliyoruz
inşallah herkes sağlıklı sıhhatli kucağına alır bebişlerini

kızlaaaaaaaaaaaaaaar bugün bunları aldım paşaya
bir tane uyku seti
kidboo dan
bir tanede sallanan beşik
adam dedi kızınızı koyun onu bile taşır dedi
koyduk taşıdı walla :KK52::KK52::KK52:
çok beğendim
evde heryere götür
tekerlekli
çok şık

Eklentiler

• $crystal-baby-magic-night-ninni-besik-5090-cm-mavi_cac700.jpg
    $crystal-baby-magic-night-ninni-besik-5090-cm-mavi_cac700.jpg
    157,7 KB · Görüntüleme: 34
  • $Dinoboo-Little-Swing-Bebek-Uyku-Seti-by-Kidboo-6609.jpg
    $Dinoboo-Little-Swing-Bebek-Uyku-Seti-by-Kidboo-6609.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 33
Kizlar su yazdiklarinizi okuyunca icim gitti valla ne guzel hepiniz bebisleriniz icin hazirlik yapiyorsunuz baby shower'indan sabununa kadar ben hicbir sey yapamicam maalesef amerika da yasiyorum ve yalnizim yaklasik 1 senedir buradayim kimsem yok cok hevesliyim aslinda bende keske yapabilseydim ama cevrede kimse olmayinca kime yapicam 😏 keyfini cikarin 😉

Sent from my iPhone 5 S

canım maşallahı var seninkinin :) ben 29+6 da gittim 1153 gr dı... doktor gelişimi güzel dedi.. :)bu arada aynı pozisyonu bizde gördük, ayakları kafasındaydı taa, dedim bu ne esneklik oğlum:nazar::) birde ultrasonun karna konulan şeysi varyaa ona bi tekme attı, kadının elinde cihaz kalkıp indi :) çok hareketli kuvvetli maşallah :)

X