2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlaaaaaaaaaaaaaaar bugün bunları aldım paşaya
bir tane uyku seti
kidboo dan
bir tanede sallanan beşik
adam dedi kızınızı koyun onu bile taşır dedi
koyduk taşıdı walla :KK52::KK52::KK52:
çok beğendim
evde heryere götür
tekerlekli
çok şık
hayırlı olsun..sağlıkla kullansın bebişinn

Kizlar su yazdiklarinizi okuyunca icim gitti valla ne guzel hepiniz bebisleriniz icin hazirlik yapiyorsunuz baby shower'indan sabununa kadar ben hicbir sey yapamicam maalesef amerika da yasiyorum ve yalnizim yaklasik 1 senedir buradayim kimsem yok cok hevesliyim aslinda bende keske yapabilseydim ama cevrede kimse olmayinca kime yapicam 😏 keyfini cikarin 😉

Sent from my iPhone 5 S
kıyamam ay..azıcık bişiy yapsan kendiniz için hatıra hem hewesini de alırsın..akraban yoksa bile arkadaşlarınız wardır mutlaka onlara werirsin
Günaydın güzel anneler. Ben hala patk besik mi mobilya mi alacagim konusunda kararsizim ama 2 hafta içinde halletmek istiyorum bi taraftan da. Kafam allak bullak. Pisman olcam buyuk ihtimalle

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
ben kızımda mobilya almıştım..1 yaşında kendini aşşaya attığı için kullanmayı bıraktık..wericek biyer de bulamadık..sapasağlam şey atsan atılmadı satsan satılmadı 4 sene durdu öyle boş boş odasında..şimdi oğluma kullanıcam nasipse ama parkyatak olsa kaldırırdım mis gibi boşa yer kaplamazdı..mobilya daha şık da dursa park yatak daha pratik derim ben
Bn oglumda spinal oldumm kesinlikle tavsiye ederim oyle insana canli canli kesilmek gibi geliyo da yok oyle bisi igneyi yapiyorlar yatisiyosun onunde perde onlar soru sorarken bi aglama sesi 5 dk gecmdn bebeginin sesini duyuosun normal dogum gibi ilk sesini duyuyosun hemende yanina koyuyolar goruyosun hic agri sizi yok sonrada bebis odaya cikiyo dikiyolar iste o dikis hic bitmiyo insana bi an once bitsede ciksam gorsem diyosun bebegimi

off öyle geriliyorumki..kızımı genelle doğurdum.yani doğurdum denmez de ona:)) kestiler biçtiler işte:) narkozun etkisi insanı sersem ediyo..ikinci gün anca kendime gelmiştim...kim geldi kim gitti ne konuştum hiçbişiy hatırlamıyorum..çocuğu emzirirken bile içim geçiyodu narkozun etkisinden...ama gelgelelim spinal filan da tırstırtıyo..nebiliym heycan yaparım panik olurum gibi gelio zaten uyuz biyer o ameliyathane..düşününce bile tuhaf oluyorum.naapcam ben y..çok kararsızım

hayırlı olsun..sağlıkla kullansın bebişinn

kıyamam ay..azıcık bişiy yapsan kendiniz için hatıra hem hewesini de alırsın..akraban yoksa bile arkadaşlarınız wardır mutlaka onlara werirsin

ben kızımda mobilya almıştım..1 yaşında kendini aşşaya attığı için kullanmayı bıraktık..wericek biyer de bulamadık..sapasağlam şey atsan atılmadı satsan satılmadı 4 sene durdu öyle boş boş odasında..şimdi oğluma kullanıcam nasipse ama parkyatak olsa kaldırırdım mis gibi boşa yer kaplamazdı..mobilya daha şık da dursa park yatak daha pratik derim ben

off öyle geriliyorumki..kızımı genelle doğurdum.yani doğurdum denmez de ona:)) kestiler biçtiler işte:) narkozun etkisi insanı sersem ediyo..ikinci gün anca kendime gelmiştim...kim geldi kim gitti ne konuştum hiçbişiy hatırlamıyorum..çocuğu emzirirken bile içim geçiyodu narkozun etkisinden...ama gelgelelim spinal filan da tırstırtıyo..nebiliym heycan yaparım panik olurum gibi gelio zaten uyuz biyer o ameliyathane..düşününce bile tuhaf oluyorum.naapcam ben y..çok kararsızım

Ya park yatağın içine yatak alınıyor ya onlar baya ince gibi başka yatakta yaptırıyor muyuz. .ne bileyim hani yunculer filan yapıyor ya onla rahat uyuyor mu. .

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

kızlar bebek şekeri malzemelerimin siparişini werdim..gelsinn de yapııymmm:)) bide hastane için kendinize terlik aldınız mı..aldıysanız foto please:)

Ben havlu terlik alip benim tacim kizimin banti ve terliklerimi ayni taslardan suslicem :KK66: yapinca atarim resmini

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Ben havlu terlik alip benim tacim kizimin banti ve terliklerimi ayni taslardan suslicem :KK66: yapinca atarim resmini

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Havlu terlik nasıl oluyor rahat olur mu..Nerden alacaksın birde bebek çantası diyordun buldun mu..önerin var mi

Ya park yatağın içine yatak alınıyor ya onlar baya ince gibi başka yatakta yaptırıyor muyuz. .ne bileyim hani yunculer filan yapıyor ya onla rahat uyuyor mu. .

park yatak kullanmadığım için hiç bilemiyorum malesef.

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

kokoş kız annesi durumu:)) eminim güzel olur kolay gelsin:)

Havlu terlik nasıl oluyor rahat olur mu..Nerden alacaksın birde bebek çantası diyordun buldun mu..önerin var mi

Ben çok rahat olacagini düşünüyorum çünkü evde de banyodan sonra falan kullaniyorum terletme yok atiyorum islak kalma falan derdi yok hem de ucuzdur diye düşünüyorum daha bakmadim yarin eminonune geçip bakicam bakalim çanta konusunu bende bir çanta var ilk diyorum onu bir kullanayim eğer yeterli gelmezse alirim diye simdilik bakmiyorum ama nette güzel çantalar var ben zaten cantanin içine biberon koyarken kullanmak için küçük canta gibi bisey aldim rossmandan biberon ebatlarinda biberon sicaksa sicak soğuksa soğuk tutuyor o benim isimi baya görür diye düşünüyorum yani illaki biberon gözü olacak veya ne bileyim termos gözü olacak diye bisey yok ona gore de tercih edebilirsin

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

park yatak kullanmadığım için hiç bilemiyorum malesef.

kokoş kız annesi durumu:)) eminim güzel olur kolay gelsin:)

Saol canim sorma valla ya susleye süsleye bitiremiyorum bide insan yaptikca alisiyo cok fena herşeyi susleyesi geliyor diyorum şimdiden boyle alistirirsam bakalim ilerisi için hakkimizda hayirlisi olsun :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Saol canim sorma valla ya susleye süsleye bitiremiyorum bide insan yaptikca alisiyo cok fena herşeyi susleyesi geliyor diyorum şimdiden boyle alistirirsam bakalim ilerisi için hakkimizda hayirlisi olsun :KK66:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

:)) o öyle dewam eder..sonra bi bakmışsın senin babasının kıyafetlerinin filan kritiğini yapıyo:)

Ah ah pisman olacagimi bile bile mobilya alcam :KK43:(

tatlım ne güzel anlatmışsın valla moral oldu ben de çok istiyorum bakalım bide onu deneyelim tabii korkudan bayılmazsam ya da
tansiyon tavan yapmazsa :KK53:
Cnm bn kesinlikle olamm korkarim bide bnm riskliydi icerde yapisikiik fln vardi ayy dr ame esnasinda bisi der korkudan tansiyonum cikar fln diyodum mecbur kalinca spinal oldum genel anestwzide 5 dk icinde bebege ulasmak zorundalarmis bnmde yapisikliklarsan dolayi uzun surebilir die spinal yapmislrdu iyikide oyle olmusum duyorum ne oldugunu anlamadan dogdu bebisim odaya cikardilar yarim saat sonrads bn ciktim e ayiksin aadece ayaklarin uyusuk ama hemencik aldim kucagima emzirdim 1 2 saatede geciyo uyusukluk zaten sonra ayaktasin

hayırlı olsun canım... beşiği kaça aldınız ve ayaklarının tekerlekli olması bebek uyurken sorun olmaz mı? yani beşik sallanabiliyor mu mesela??

kız sallanmaz mı adı üstünde beşik :)
tekerlekleri sabitlenebiliyor
hem tekerlekleri sabitleniyor
hem sallanmasını iistemiyorsan mesela uyuduktan sonra
kilit mekanizması vaar
o da kapanıyor
çok kullanışlı
en güzel yanı 3 yaşına kadar kullanılması
ben 150 ye aldım
nette 209 a gördüm

kararını tebrik ederim cnm..
benimde ilk ameliyat genel.. bunda bende bayılmak istemiyorum ama tam karar vermiş değiilim..
inş cesaretimi toplarım :KK49:

walla çok korkuyorum
nasıl olcak bilmiyorum
muhtemelen
ya midem bulanır heyecandan
ya tansiyonum düşer
artık neler olur bilemiyorum
doktorum ısrar etti spinal sezeryan olsun diiye
güya daha sağlıklıymış

Ben de mobilya taraftariyim ama ayti oda yapmicaksam mobilyanin da pek bi anlami kalmiyo bi taraftan aslinda midele bile karar verdim ama bilemiyorum buyumeyen besik alcam bebegi harketlendiginde 3bucuk 4 yasina kadar idare eder mi ondan emin degilim aklimdaki modeli atayim bu arada sifonyerini almicam folabiyla beşiği alcam

ben kıza park yatak aldım
3,5 yaşına kadar kullandım
sonra oda aldık şimdii odasında kalıyor ..
genç odası aldım ömürlük :KK52::KK52::KK52::KK52:
oğlana da oda istediim ama
sonra kızla yaşadığım maceralardan sonra dedim
al gene park yatak otur aşağı :KK53:
çünkü gece sürekli emzir
emziirmezsen ağlar uyut
eğer başka oda olursa mis gibi yumuşacık yatağımı bırakıp
onun yanında divanda yatmak zorunda kalıcam
o yüzden vazgeçtim:KK52:

yok arkadaşım gerek yok
o yataklar bebeklere göre yapılıyor ,iyilerinden al bitane
ben kızımda sunny babby nin pamuk yatağını kullandım
gayet rahat
merak etme

Iyi aksamlar guzel anneler, mobilya besiklerden buyumeyen asansorlu olanlar kac yasina kadar kullaniliyor, cok kararsizim buyuyen besikmi normal besikmi almaliyiz.? Tecrubeli annelerden yardim bekliyorum :))

yok arkadaşım gerek yok
o yataklar bebeklere göre yapılıyor ,iyilerinden al bitane
ben kızımda sunny babby nin pamuk yatağını kullandım
gayet rahat
merak etme

İlk aylarda pamuk visko kullanmayin diyorlar ama :? Sert sungerde yatmasi gerekliymis

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Iyi aksamlar guzel anneler, mobilya besiklerden buyumeyen asansorlu olanlar kac yasina kadar kullaniliyor, cok kararsizim buyuyen besikmi normal besikmi almaliyiz.? Tecrubeli annelerden yardim bekliyorum :))

benimki asansörlü diildi ama o ebattaydı..1 yaşına kadar yattı..doğumgününe 1 hafta mı ne wardı tırmandı aşşaya atladı bizde bidaha yatırmadık orda...hoş 1 yaşına kadar da pek kullanamadı ya huysuz kedim hep kucağımda uyuyodu yatırınca uyanıyoduu..oof çok zordu bak tırstım yine:))

Kizlar merhaba :)) ben bebegimi odamda hasir sepette yatircam herşeyi hazir örtüsü falan içinde bir tane sünger yatak var netten arastirdigima gore bebek ilk altı ay sert sünger yatakta (32-34) numara yatmaliymis bana gelen sünger oylemidir emin olamadigimdan yeni almayi düşünüyorum aranizda alan veya bilen varmi?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

aldığın hasır sepette bebek nekadarlık olana kadar yatabiliyormuş... ben de karar veremiyorum odasını yapmalı mıyım yoksa yanıma ufak bi beşik sonradan mı kışa doğru odasını alsam beşiği nasıl olsun??????ayyy ne garip telaşlarmış bunlar ama cok güzel demi?????:nazar::emir_bebek:

aldığın hasır sepette bebek nekadarlık olana kadar yatabiliyormuş... ben de karar veremiyorum odasını yapmalı mıyım yoksa yanıma ufak bi beşik sonradan mı kışa doğru odasını alsam beşiği nasıl olsun??????ayyy ne garip telaşlarmış bunlar ama cok güzel demi?????:nazar::emir_bebek:

Canim ben ayri oda yaptigim için odamda alti ay falan yatircam herhalde ozamana kadar yatar o sepette sonra odasina gecircem güzel olmaz olurmu dun bide örtüsü geldi onu orttum denemek için öyle görünce beşiği okadar duygulandimki bir an önce dogsada görsem o beşiğin içinde opsem koklamaya doyamasam dedim kendi kendime

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

X