2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canim hastaneden neden çekmiştin..kuzenim tip fakültesinde oldu prof . yaptı mesela söyler sezeryandi çok rahat ettim onun tavsiyesiyle bende tip fakültesine gidiyorum o doktora altın istedi doğum parasi ama hastaneye veriliyor mu bilmiyorum. Yani ne açıdan kötüydü hastane ??sıkma canını bir çıkış yolu bulunur

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

canım bir kere bebeğimi çıplak kucağımıza verdiler boyu kilosu tartılırken çok vahşi davranıyolar.alın giydirin dediler.ben bir yastık istedim diye azar yedim.odam özel oda olmasına rağmen pisti ve önceki hastanın kanı heryerdeydi.temizlemek için visit in bitmesi gerekiyormuş öğlene kadar öyle kaldı.sabah 6 da dan diye odaya dalıp ki çok uykusuz olmamıza rağmen annemle beni uyandırıp hadi visite hazırlayın odayı dediler.muamele çok kötüydü yani.hiç istemiyorum tekrar fakülteyi

Alla alla manyakca birşey ya,ne gıcıklar yahu ..doktor normalde nerde eğer gerçekten böyleyse sanırım biraz şartları zorlaman gerek ama anlıyorum zor Allah yardımcın olsun inşallah

Alla alla manyakca birşey ya,ne gıcıklar yahu ..doktor normalde nerde eğer gerçekten böyleyse sanırım biraz şartları zorlaman gerek ama anlıyorum zor Allah yardımcın olsun inşallah

dr fakültede prof,o yüzden orda olmuşrum normalde özeline gidiyorum ama.
sen hangi şehirdesin benimki kayseri erciyes üniversitesi.

dr fakültede prof,o yüzden orda olmuşrum normalde özeline gidiyorum ama.
sen hangi şehirdesin benimki kayseri erciyes üniversitesi.

Ben ankaradayim canım gazi tipa gidiyorum özel yeri yok hastane üzerinden yapıyor heralde tüp bebek filan da yapıyor. Canım kayseride hangi özel hastanede yapacaksın ki ben orada hüma ya gittim hastane hijyenik değilmiş öyle demişti biri birde sadece doğum Hastanesi,diğer yerlerede diyorlardi gerçi bilmiyorum..inşallah bir çözüm yolu bulursunuz..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

peki hastane üzerinden yapıyorsa dr a ve hastaneye ücret ödemeyecek misin canım? sigorta mı karşılayacak?

Evet daha önce de hiç olmamıştı demir ilacı icmistim aç karna iciliyor ama bir daha onu da hayatta içemem teşekkür ederim sana da geçmiş olsun

demir ilacını yatmadan önce içiyorum ben .. hem mide bomboş olmuyor o saatte hemde 2 saat öncesinden kalsiyumu kestiğim için demir emilimi etkilenmiyor.

peki hastane üzerinden yapıyorsa dr a ve hastaneye ücret ödemeyecek misin canım? sigorta mı karşılayacak?

ya bilmiyorum onu iste doktor parayı konuşurken hastane almıyor dedi..

sanırım sadece özel odaya günlük 100 tl..kk da başka biride oraya gidiyordu o demişti bana müdahaleli durum olursa 300 tl,günlük oda 100 tl diye ben emıin değilim..

canım bu öğretim görevlileri hastenlerde hasta bakıyor ya ondan aslında ben bu doktor garip anlamdım..bana önce para verme sen dedi,

ki ben ilk gittim ben buna 25 .haftadan sonra gittim neyse orada bekleyenlere sordum 37 haftalık bayan almıyor para dedi doğum için konusmanız lazım dedi

ondan sonraki hafta gittim doğuma giriyor musunuz dedim işte parayı dedi filan sonra muayene ücreti 122 tlyı sen yatır makbuzunu asistanına vermemı söyledi normalde hep para alıyorlar bu almadanda bakıyor ne olduğunu anlamadım..

canım Gaziye gidiyorsan eğer Allah sana sabır versin.Ankaranın en kalabalık hastanesi orası.Asansörlerin önü metro çıkışını andırıyor insanlar hıncahınç dolduruyor heryeri

Kızlar,bunu almayı düşünüyorum.Fikirlerinizi alabilir miyim?

Bende istiyordum bundan, her zaman yatağında uyutması zor olur bunda uyusun öyle yatağına götürürüz diye. Eşimin arkadaşının iki çocuğu var, bizde var kullanmak isterseniz getiririm demiş eşime ama bu model mi bilmiyorum. Valla güzelce temizledikten sonra kullanırım dedim. Bizde ev kredisi ödüyoruz, şimdi tayinimiz de çıktı. Masraf üstüne masraf. Bebek odası da yaptırmadım ben kısmet olurda kendi evimize dönersek 4-5 yaşında ancak döneriz herhalde İstanbul'a işte o zaman kuzuma denizcili yada korsanlı "o ne isterse" bir oda yaptırıcam

Bugün gene hastanedeydim. Endokrin doktoruyla görüştüm, orada bir doz hem hamilesin, hem şeker hastası azarımı yedim. Oradan diyabet hemşiresine gittim, yaklaşık 45 dakika boyunca ayrı bir azar ve paylama dinleyip eve geldim.

Zaten bit kadar olan diyet listem iyice küçüldü. İki tostla kahvaltı yapıyorum dedim. Hiii çok dedi. Bir tost ekmeğini ortadan ikiye bölüp onunla tost yapacakmışım. 12 tane kiraz?... Hiii çok 7-8 tane yeter... Muz?... yasak... Çilek? 3-4 tane yeter... Kaşar peyniri? Yasak... Pilav makarna zaten yasak... Patates yasak... mısır yasak... kavun-karpuz yasak... Kuru meyveler yasak... Haliyle kuru yemişlerde... Konserveler hazır gıdalar zaten yasaktı. Beyaz ekmek hatta kepek ekmeği de yasak... Yasakları yazmak daha uzun sürdü cidden. Kuzumu etkilemesin diye elimden geleni yapıyorum ama valla bazı zamanlar oturup ağlıyorum, açım diye. Ne yapayım, Allah beterinden saklasın, az daha sıkacağım dişimi doğumdan sonra yerim yiyemediklerimi azar azar olsa da... Özellikle dondurmaya pek hasret kaldım.:2:

canım yaaaa kıyamam ne yiyorsun peki ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…