2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlaaar ben artik bebişin kıyafetleri yıkayıp utuleyim cantami hazirlayim diorum ama korkuom boya felam verirmi nasıl yikicam hepsini bikeredemi atcam napcam söyleyin bana ?????

amin inşallah.

inşaallah sağlıkla sıhhatle alırsınız kucağınıza ,

amin hepimiz inşallah.

Maşallah ya :) Tontiş bir bebeğin olacak yani.Hadi hayırlı olsun.Sağlıkla inşallah :)

evet inşallah :)

Son adet tarihlerimiz ayniymis benimde 28kasm :) bende şimdi doktor için sirada bekliyorum inşallah hersey yolundadir

beklıyorum sonuclarını ne dicek acaba.

Ne aldın nerden aldın ne kadara aldın niye aldın :) Merak ettim de :)

Canım uygunadım.com diye bi site var , çok uygun fiyatlar , kargo ile hızlı geliyo, ben bebe yağı bebe şampuanı jonhnsons, lansinoch süt saklama poşeti , emzik , emzik askısı falan almıştım , tavsiye ederim...

cnm erkekler kaldıramıyor.hiç zorlamayalım.biz heray birkaç gün adet gören mahlukatız.kana vs.. alışığız.onlara korkunç geliyor.bence girmesin o görüntü çıkmıyor akıllarından.

aslında ben de girmemesinden yanayım fakat bizim ki çok istekli ve hevesli ne yapcamı şaşırdım

merhaba kızlar
sabah oğluşumunda benimde aşımız vardı,oğluma 3 aşı birden vurdular çok üzüldüm yüreğim kaldırmıyor gözümün içine bakıyodu sanki diyor anne beni kurtar,neyse sonra bana tetenos aşımı vurdu karnımdaki bebişin hareketlerini sordu pek hissetmiyorum dedim diye bi cihazla kalbimi dinledi nabzı çok düşük atıyor gir bi doktoruna gözük dedi,normalde anne karnında 120-160 arası atması normalmış ama benimkinin nabzı 100 civarı ve düzensiz atıyormuş,sonra oğluşumu anneanneya götürdüm işe geldim,şimdi işdeyim ve çok yorgunum hiç doktora gidecek gücüm yok sizce bebişin bişeyi varmıdır,hemşire dedi belki uykudan yeni kalkmıştır heycanlanmıştır vs ondan nabzı düşük atıyor,bana sorarsanızda oğluşuma aşı yaptılar dedimya çok ağladı yüreğim sizladı üzüldüm ondan heralde karnımdakide etkilendi

Johnsons baby bebe şampuanı ve bebe yağı , lansinoch süt saklama poşeti 24lü , 2 tane april marka emzik ve emzik askısı , banyo termometresi , huggies yenidoğan 56 lı bebek bezi ve ıslak mendili almıştım..

Ooo bir sürü şey almışsın:) Canım bu sitede kazanç kodu diye bir şey var o ne? Sen o indirimli fiyatlarla mı aldın bunları?

Ooo bir sürü şey almışsın:) Canım bu sitede kazanç kodu diye bir şey var o ne? Sen o indirimli fiyatlarla mı aldın bunları?
Ben normal fiyatlardan aldım , kazanç kodunu anasayfada açıklayan video var canım , onu izle , orda anlatıyor..normal fiyatları dışarıya göre hesaplı zaten..

slm arkadaşlar sabahları bebişinin tekmeleriyle uyanan varmı ....

çok güzel bi duygu, en güzel çalar saattt
evet var biz :) çalar saatle birlikte başlıyor mini tekmeler bazen çalar saat olmasa bile aynı saatlerde tekme atıyor alıştı mı naptıysa artık

Doğuma girerken bir çığlık at,bağır adama,gör bakalım girebiliyo mu :))))

hahahahahahahaha bunu denerim

selam arkadaşlaarr
kızlarımı görmeyeli 2 hafta oluyor ama ben onları cookk özledım daha 1 haftamız daha var.. neyse sizlerden okuduğum sol tarafa dönüp yatmakmıs dogru olan ama ben sol tarafıma yattım zaman çook rahatsız oluyorum.. hemen sağ tarafa dönesım gelıyor ve sağ tarafta daha rahatım acaba kızlarıma bi zarar vermiş oluyormuyum :44:

ben hem internetten hem mağazadan alışveriş yaptım.. kampanya heryerde uygulanıyor zaten.. gördüğüm kadarıyla aralarında fark yok..

amin canım sağol

internet sitelerinde bişey indirimli yahut ucuz ise diğer ürünlerin fiyatı mutlaka yüksek oluyor, ya da istediğim marka orda olmuyor. çok sıkıcı internet işi

tek tek ayrı ayrı sitelerden almak hiç hoş olmuyor. ama dediğin gibi e bebekte bi ürün indirimliyse diğerlerinin fiyatı çok fazla oluyor. tek ürünü alayım dersen kargo ücreti biniyo. sinir oldum kaç gündür topluca alamadım hiç bişeyi
çok teşekkür ederim hemen bakıyorum o siteye, hadi bi gayret bende alıp kurtulsam

mağazadan almak daha mantıklı o zaman. çünkü kargo ücreti eklenince indirimin bi anlamı kalmıyo:26:

mama çantan hayırlı olsun beklediğine değmiş belli ki

akakçe.com varya hastayım o siteye ben zaten hep o site yüzünden topluca her şeyi alamadım bi. bi ürün e bebekte indirimde mesela, yanına başka şeyleride ekliyorum. kafama takılıyor acaba fiyatı diğer sitelerde neymiş diye akakçeden bi bakıyorum daha ucuzları var, almaktan vazgeçiyorum kalıyor her şey

çalış kuzum çalış.. bizde sıkı çalışa çalışa geldik bugünlere... artık öğğ geliyodu. eşimde dalga geçer hala.. yumurtlama günüm dedin başka bişey dinlemedin diye ben eşime havuç kürü, kendime de yarım yamalak incir kürü yapmıtım. ama sana gerek kalmayacak inşallah..

arada ufak sorunlar oluyor tabi canım ama bebeğe zor ulaşınca insan pimpirikleniyor. başka sebebi yok. şükür her halimize.
mutlaka bekliyorum haberini. Allah dualarımızı boş çevirmesin..

kızlar bu üründen şimdiden alan, kullanmış olan var mı acaba? ilk aylar pamuk ve suyla temizlemek gerekiyor ya hani, normal pamuğu mu tercih etmeliyiz yoksa bu pratik pamuktan mı edinmeliyiz?? makyaj pamuğu gibi ya aynı, hani parçalanmaz,yapışmaz daha mı iyi olur popişkolarını silerken

Eki Görüntüle 1130571

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…