2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

şöyleki kendini durduramıyoısun ,2 gün önce annemle kahvaltı yapıyorum 1 kepek ekmeği almışım ortada menemen,kahvaltılık felan konuşmaya dalarak bi yemişim direk 1 kepekli bitmiş

sorma yaaa.Bende menemene bayılırım ve okadar özledimki.Bilerek yapmıyorum hiç doğuma kadar.Çünkü çok ekmek yediriyoofff offff doğurunca yiyeceklerimin listesini yapıyorum kafamda.Bol ketçap mayonezli pizza,hamburger,sucuk,menemen,etli çiğ köfte of offf hasret kaldımmmmmmm

sayma yemek adı vicdansız:))))))

Kizlar gunaydin kalcamizin ve kasiklarimizin agrimasinin sebebi pelvis kemigimizin genişlemesinden mis ben her sabah kasiklarimda agriyla uyaniyodum eğitimde gittiğim ebe Hemsire ne güzel iste pelvis genişliyor demisti :) bugün kontrolum bir ay aradan sonra kizimi gorucem onu çok özledim şimdiden böylede doğunca nasil olur bilmiyorum inş mutlu mesut sorunsuz güzel haberlerle gider gelirim :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

canım su çok önemli al yanına yarım litre, bir litre su gördükçe içersin.şişme tuzlu ve hamur işi yemekden oluyormuş .

su icmek sanki cok zormus gibi geliyor...ama mecbur cogaltmam lazim yoksa ben bu cocugu biraz zor dogururum...

canim inan ev temizlemektense gezmeyi isterim ama mecbur bana bakiyor isler...annem geliyor sagolsun yardima ama yinede bi cok is bana bakiyor...dogum yaklasiyor mecbur yapmak zorundayim...daha bebegimin ihtiyaclarini almadim...

evet ben zayıftım baya kemiklerim sayılıyodu resmen hamile kalmadan önce ama şimdi öyle bir hızla kilo alıyorumi durduramıyorum nasıl alınıyo bukadar ben anlamadım ya hamilelik çok enteresan gerçekten.

iki gündür benimde istahim cok fazla acildi...kendime sasiriyorum...ben böyle yemezdim...

kalça ağrısının normal olduğunu bir arkadaş daha yazdı ama topallamasaydım iyiydi:) buna da hamdolsun.. Allah beterinden esirgesin inşallah hepimizi..

Göbek deliğim içeride çok, içeriden dışarıya doğru 2-3 cm, hani kışın soğukta eli yarılır ya bazılarının öyle kırmızı çatladı, ama bu bizim bahsettiğimiz çatlaktan değil yani. Düzeltme boşver nazar değer bebişe Benim hoşuma gidiyor böyle yusyuvarlak top gibi göbekler, çatlamadığı sürece eski haline döner nasılsa.
İnş. çatlağım olmaz çünkü kilo alıp vermekten göbeğimde 2-3 tane var zaten dahada çoğalmasın. Ben hamilelikle birlikte tüm yeme alışkanlığımı değiştirdim, bu sayede 14 kg verdim Aralık'tan beri, 1 kilosunu sonra geri aldım, hamile kaldığım kilo ile aramda -13 fark var ama ben bildiğin şişman hamile kaldım onun için az fazlalğı olanlarla kıyaslamamak lazım. Ben bunları yaparken eşimde 20 kg verdi. Bebişimize güzel anne baba olucaz diye dalga geçiyoruz

Merhaba canım benim de 23. haftada çok şiddetli kalça ağrım vardı hem yürürken hem ayaktayken korkunçtu. O dönemde çalışıyordum şimdi raporluyum ne zaman evde dinlenmeye başladım o zaman geçti. Çalışırken çok zor gerçekten bol bol dinlenmeye çalış. Geçmiş olsun

kalça ağrısı ile evet bence aynı durumu kastediyoruz ama benim hem yürürken var hem de sağ kalçamı özellikle yatarken hareket ettirmek zorunda kalınca var

geçmiş olsun çok kötü ya yürürken sürekli bağırıyorum ama normal dururken yok..nasıl bir çekmedir o fıtık filan oldum heralde diyorum

anladım canım.. işte ben 26 dayım başladı... bakalım Allah büyüktür tek umudum yarın doktordan kalsiyumu soracam belki işe yarar.. yürüyüşümü etkilememse dışarıdan bakan ağrımı çakmasa tamamdır:)))) Allah yardımcın olsun canım...

geçmiş olsun çok kötü ya yürürken sürekli bağırıyorum ama normal dururken yok..nasıl bir çekmedir o fıtık filan oldum heralde diyorum

ay yok fıtık değilizdir inşallah ya geçici bi durumdur inşallah Allah hepimize şifa versin inşallah...

canım bende evlendim 1 sene önce kilo filan vermiştim güzeldi sonra kilo aldım adım bir dur deyim artık dedim bu zamanlar hamile kalmayı planlıyordum ama nedense olmaz diyede düşünüyordum spora başlayacktım ki hamile kaldığımı öğrendim herşey sil baştan oldu dediğim gibi 26.haftamdayım 8-9 kilo arası değişiyor ..inşallah doğumdan sonra güzel güzel kilo veririrm

Naber kizlar??? Bebis kilo alsin diye ne yiyoruz?? Yumurta muz sut urunleri hergun tuketmeye calisiyorum ama bebis kucuk sanki.. hamur isini neredeyse tadini unutdum ekmegi doya doya yemediyim aylar oluyo ki zaten hamur isi bana kilo yapar diye..ama etrafima bakiyorum borek corek yiyenlerin bebegi masallah tosun gibi oluyo.. aklim karisiyo cidden..ustelik niye dk.lar hep bebegi kilolu olanlara ekmegi hamur isini kes diyo doguramazsin diyor demekki onlar bebege kilo aldiriyor:44::44::44: dimi???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…