2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydınlarrrr bugün oğlum babasına şov yaptı resmen eşim elini gobegimin neresine koysa oraya tekme attı o kadar tatliydi ki eşim kalkmak istemedi ise geç kaldı :-) Allahim zaman çabuk geçse de dogsalar artık hayırlısıyla

haberler güzel canım.. sabah açlık şekerim için kan aldılar önce , sonra 100mg şekeri içtim.. saat başı kan alındı . toplam 4 tüp.. 1 tanesi biraz sınırdaydı.. doktor onun bir anlamı yok dedi.. gebelik şekeri değil dedi... genetik olarak yatkınlık olduğu için dikkat et yürüyüş egzersiz yap dedi.. öyle işte canım:)) çok şükür yaniii... ama hala albeni yemedim yarın ilk iş gidip alıcam :)))
gözün aydın canım çok sevindim.Ama sen dikkat et yinede yeme şu albenileri sabret biraz doğumdan sonra yersin

kapkara bir güne daha uyandık çok kötüyüm çokkkkkk.Bugün cuma kızlar Allah dan tek dileğim.Bukadar insanın ölümüne sebep olan sorumluların bu dünyada da öbür tarafta da iki yakası bir araya gelmesin inşallah!!!!!!!!!!!!!!

Valla ben o musluğa bebeğin kafasını kesin çarptırırım Allah korusun. En sıcak odanın ortasına örtü serip küvette yıkayacağım. Biz üç kız belli bir yaşa gelene dek sobanın yanında leğenin içinde yıkanırdık. 1980'lerin başında :)
annemiz bide ağlama rahat dur diye tasla kafamıza vururdu demi.Negüzel günlerdi.

2.doz tetanoz aşısını oldum ama bu baya ağrıdı ilki vuruncada acımamıştı sonrada ama bunda ağrı olacak gibi birde hangi akla hizmet sol kola yaptırdıysam inşallah ilk olduğu içindir olmasın ağrı
cnm benimde ikinci cok agridi ama cabuk gecti digeri kadar uzun surmedi.

KIZLAR,
BANYO KÜVETİ YERİNE BUNUMU ALSAM
ACABA KULLANIŞLI MIDIR?

http://www.vidivodo.com/video/puj-tipi-banyo-kuveti/909277
sen anam babam usulu kuvet al cnm yok kendine guveniyosan kucaginda yikayabilirsin.

annemiz bide ağlama rahat dur diye tasla kafamıza vururdu demi.Negüzel günlerdi.
sobanin basinda yikanmazdik biz ama sobanin basinda giyinirdik :) bidr benim annem haslardi resmen bizi saclarim da belimdeydi benim hep cok uzundu o saclarimi bi yikardi ki citilerdi resmen :))

Uzun zamandır girmiyorum kayın vaildemi kaybettik :KK43:

başınız sağolsun canım, Allah eşine ve size sabırlar versin :KK50:

Herkese iyi geceler
günlerdir kızımın hareketleri eskisi gibi değildi ve bıde 4 boyutlu grmek istediğim için bugün özel bi polikliniğe gittim
çok canım sıkkın sizinle paylaşmak istedim
hamileliğimin 18nci haftasında bebeğim 3 gün geriden geliyodu 2. düzey ultrsn sonuçlarına göre 22nci haftada tekrr gittim detylı ultrasna 1 hafta olmuştu bu arada kendi dktrm hıc cıddıye almadı bugun o fark iki haftaya çıkmış yrn bi dünya test yapılcak tekrar radyoloji uzmanı bakcak ve haftaya doktor mutlaka kontrle gel dedi sanki dünya bşma yıkııldı sureklı kontrllerımı yapan doktorumu olduresım var allahım kımseyı evladıyla sınamasın aranızda bununla karsılasan var mı? inşallah yoktur ama varsa nolur bana doktorunuz neler söyledi soylermisiniz

Çok geçmiş olsun canım, ama gönlünü ferah tut, üzülerek yıpratma bebeğini. İnşallah güzel haberlerini alacaksın. Mutlaka yaz doktor dönüşü emi?

sobanin basinda yikanmazdik biz ama sobanin basinda giyinirdik :) bidr benim annem haslardi resmen bizi saclarim da belimdeydi benim hep cok uzundu o saclarimi bi yikardi ki citilerdi resmen :))

:KK33: Beni de annem az haşlamadı. Sanki üstümde ne pislik varsa. Ne günlerdi be :) Ama bir şey söyliyeyim mi, kızlar annelerinin en sevmediği huylarını alırlarmış :KK70:

Simdi bacilar ben bir ay once filan doktota gittigimde dedim ki saga sola yatmam da sorun var mi ya da sirt ustu yatmam da. Dedi dr yuz ustu haric nasil rahatsan oyle yat 28. Haftaya kadar sorun yok.
Eeee gun geldi çattı aha ben oldum 28 . Iki gun once dr.a da gitim sormayi unuttim.dun de bi sitede yaziyordu ki artik sirt üstü yatmayin kan dolasimini yavaslatiyor saga sola yatin ama olabildigince sola yatin.
Ama ben tv filan izlerken hep sirt ustu yatuyorum bide hep sagda rahat ediyom :) size dr. Unuz bu konuda bise dedi mi ?

Simdi bacilar ben bir ay once filan doktota gittigimde dedim ki saga sola yatmam da sorun var mi ya da sirt ustu yatmam da. Dedi dr yuz ustu haric nasil rahatsan oyle yat 28. Haftaya kadar sorun yok.
Eeee gun geldi çattı aha ben oldum 28 . Iki gun once dr.a da gitim sormayi unuttim.dun de bi sitede yaziyordu ki artik sirt üstü yatmayin kan dolasimini yavaslatiyor saga sola yatin ama olabildigince sola yatin.
Ama ben tv filan izlerken hep sirt ustu yatuyorum bide hep sagda rahat ediyom :) size dr. Unuz bu konuda bise dedi mi ?

Arkada bulunan atardamara baskı olduğundan sırtüstü yatmayın dendi seminerde.

:KK33: Beni de annem az haşlamadı. Sanki üstümde ne pislik varsa. Ne günlerdi be :) Ama bir şey söyliyeyim mi, kızlar annelerinin en sevmediği huylarını alırlarmış :KK70:
heee sanki ne pislik varsa ama kisin ben cok hasta olurdum haftada bir filan yikanirdim :) hadi vucut neyse o sacimi yikayisini unutmam citileye citileye yoluna yoluna :)) bi de okuldan bitlenirdik hahaha :) ama ben simdi resmen yikanirken kaynar syyla yikaniyom alismisim :)

X