2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

seyirme gibiyse bende de oluyo o. tekme desen tekme değil, garip bi kıpırdama oluyor değil mi

Evet boyle hani nabzini ölçersin ya hizli atar duyarsin bile sesini ayni onun gibi nabiz gibi atiyor sanki hickiriyor desem bukadsr hizli hickiramaz diye dusunuyorum ne ki cozemedim :?

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

arkadaşlar 28. haftamdayım ve ayaklarım şişmeye başladı ayrıca gece kramplarım olmaya başladı önerebileceğiniz bir şey varmı

günaydın kızlar..
ben ikinci kere şeker yükletmeye gidiyorum... bu seferde 100 mg.. benle beraber bugün şeker yüklemesi yaptıracak 2 arkadaş daha vardı. inşallah temiz çıkar hepimizinki.........

hadi bakalım canım inşallah temiz çıkar sonucun güzel haberlerle gel

seyirme evet bendede oluyor.. bence organ itttirmesi filan yapıyolar o yüzden de olabilir :)

Himmm organ ittirmesini düşünmemiştim hic bide ayaktayken yok veya ben anlamıyorum sirt ustu yatmak gerçekten rahatsız ediyor herhalde bebisleri :))

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

Özele gittim cnm ben grev yoktu yaptırdım 1. saat sonra sonucu alıcam ınsallah ıyı haberle gelırım.

Kızlar bugün göğüslerime şaştım kaldım, zaten bir numara büyük sütyen almıştım onu giyiyodum , şimdi o da taşımıyor, emzirme sütyeni alıcam onu giymeye başlıycam, daha rahat olur diye düşünüyorum..resmen taşımıyor göğüslerimi 90 numara sütyen ya yuhhh..

seyirme evet bendede oluyor.. bence organ itttirmesi filan yapıyolar o yüzden de olabilir :)
öyle karnımı açıp izlerken karnımda hissetmediğim hareketi bile derimde seyirme gibi görüyorum. ne olduğunu çözemedim henüz :)
Özele gittim cnm ben grev yoktu yaptırdım 1. saat sonra sonucu alıcam ınsallah ıyı haberle gelırım.

hadi inşallah haber ver canım

doğuma yakın hazırlanmaya başlıyorlar canım. süt verecekler. benimkilerde çok bi fark olmadı nedense. inşallah sütüm gelir de yeter bebeğe korkuyorum bende.

öyle karnımı açıp izlerken karnımda hissetmediğim hareketi bile derimde seyirme gibi görüyorum. ne olduğunu çözemedim henüz :)

hadi inşallah haber ver canım

canım aldım sımdı sonucları

açlık 73 Normal deger aralıgı : 70 - 110,
1. saat : 97 Normal Değer Aralığı : 120-170
2. saat : 67 normal değer Aralığı 70 - 120

sanırım benım dusuk sekerım var. Kilo problemımde hep dusuk sekerden dolayı vardı, bı donem ınsulın dırencıne karsı ılac kullanmıstım snaaırım gebelıkte tekrar dusuk seker cıktı

ben bayadır emzirme sütyeni takıyorum sürekli hatta tartıda fazla çıkmamın sebebide göğüslerim kesinlikle kendimi öyle avutuyorum görsen inanamazsın 100 var benimkiler

tokluk değerlerin normal mi peki. bu açlık değerlerin. (tamam 2. 3. tokluk oluyodu.)
evet biraz düşük gibi ama gözün korkmasın, sadece öğünlerini uzun aralıklı tutmayıp 6 öğün yiyeceksin.aç kalma öyle. yanında şeker taşıyabilirsin.
ara ara titreme felan oluyorsa eğer doktoruna danış canım.

Son düzenleme:
o kadar yiyeceği ben yemedim göğüslerim yedi diyosun yani :)))
kız ciddiyim bak su içsem göğüslerime yarıyo:)TÖvbe tövbe böyle bir günde de gülmek istemiyorum ama göğüslerim bana çok sıkıntı veriyo taşımakta zorlanıyorum sırt ağrısı falan çok yapıyo ya

doğuma yakın hazırlanmaya başlıyorlar canım. süt verecekler. benimkilerde çok bi fark olmadı nedense. inşallah sütüm gelir de yeter bebeğe korkuyorum bende.

Ben de ondan cok korkuyorum valla annemin sütü cok aşmış yetmemiş bize acaba ben de öyle mi olurum

Canm o bana yaklasik 2 aydir oluyor sanki nabzim karnimda atarmis gibi :) önemli birsey olduğunu sanmıyorum merak edip doktorada sormadim ben

arkadaşlar 28. haftamdayım ve ayaklarım şişmeye başladı ayrıca gece kramplarım olmaya başladı önerebileceğiniz bir şey varmı

günaydın,şişme için tuzu azaltın,kramp için bol kalsıyum ve magnezyum alın,yogğurt sut ,muz bu anlamda ıyı takvıye besınlerdır,ben tablet olarkda kalsıyum ıcıyorum

emzirme döneminden sonra tekrar eski halini alıyor mu ki. sırt ağrısı da kötü inanki.
Ben de ondan cok korkuyorum valla annemin sütü cok aşmış yetmemiş bize acaba ben de öyle mi olurum

niyeyse bende de hep öyle algı oluşuyo. göğüs küçük olunca süt veremeyecek,yetmeyecek gibi geliyor. inşallah olmaz öyle bişey.

Evet o yuzden ogunlere dıkkat etmem gerekıyor. Bakalım haftaya cumartesı kontrolum doktor ne dıcek bakalım. muhtemelen az az sıksık
beslen dıcek. Allah korusun dusuk seker gebelıkte yuksege cevırebılıomus cok sukurole bı durumum yok sanrıım yuksek skeer daha tehlıkelı

Kiz göğüslerin cok büyümesi iyi değil yani deforme açısından ..benim ki inek memesi gibiydi sonra zayfladim gerçi c den b ye geçtim ama hafif çatlaklar oldu..dikkat et meme bakimina ben bilmiyordum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah eski halini alır diye umud ediyorum canım.Yoksa Nadide sultan gibi dolaşırım ortalıkta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…