2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

chicco da iyi diyen olmuş hatta daha iyi bile demişler kararsız kaldım bu konuda bilgin var mı canım ya
cnm tabiki kullanmadim ama ben de oneriler aldim arkadaslardan onu soylediler.

tam bende senın takvıme bakıyordum yakında 30lu haftalara gırıceksın tatlım hadı bakalım hayırlısı ve saglıkla ısallaaaahhhh :nazar::nazar:
ayy insallah cnm hepimizin ki..

kızlaaaar merhaba,
bişey soracağım. Ben sürekli erken doğum korkusu yaşıyorum. Halbuki her şey yolunda. Doktorum normal diyor her şeye. Ama rüyalarımda erken doğum telaşım oluyor. Bir de bebiş için birkaç parça bişey aldık. Onları yıkamak için erken mi? Bir de mobilya almaya başlanmalı mı yoksa erken mi?:18::18::18::18:
bence yikamak icin erkrn cnm kokulari gider senin dogumun agustos sonu bide.mobilya yi da 2 ay kala siparis verirsek yeterli sanirim.

kızlaaar güzel indirimler var mı ???
su uyku seti olayını alamadım daha
hafta sonu
alışveriş yaptım paşaya ilk defa bişeyler aldım

banyo havlusu harika, içinde tülbent dikili yenidoğan için
ağız bezleri aldım
alt açma aldım. bi taraf naylon işerse sağ sol ıslanmasın diye.. bi taraf kıyafet değiştirme için.
zıbın aldım..göbek düşene kadar olanlardan..
bide hem alttan çıtçıtlı hem de yandan çıtçıtlı zıbın buldum sonunda ondan aldım...

miniminnacık maviş maviş çoraplar aldım :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

bi de bi esofman altı buldum yeni doğan için minyatür :KK52:..onu aldım ..allahım yeni doğana eşofman takımı yapmışlar el kadar bebeğe:KK53:
hayirli olsun cnm aldiklarini gule gule giysin pasa.cnm ozdilekte uyku setleri var guzel 150 lira bi sitesinden bak istersen..ben kizima hugglo deren modeli alicam o da 180 li bise. Bide cnm 220 ye alirim diyosan cok guzel bi yer soylicem sana ona bak.

aynennn.. son iki ay bütün uyarıcıları keser, çok sakin geçirirsek belki beklerler. çikolata, kahve, maydanoz, çörekotu vs şimdi çok kısıtlamıyorum yani yemekte ne varsa bazı şeyler haricinde. ama son zamanlar kendime sadece kahvaltıda çok açık çay hakkı tanıdım o yüzden :KK1: şekeri tuzu da azaltırsak olabilir bakalım hayırlısı..

sanki özellikle bu saydıklarını tüketiyormuşum gibi geldi hepsinide çok severimmmmm :)

erken doğum rüyaları bende de başladı Rabbim hakkımıza hayırlısını nasip etsin...göğsünden süt gelen var mı aranızda

cnm tabiki kullanmadim ama ben de oneriler aldim arkadaslardan onu soylediler.

ayy insallah cnm hepimizin ki..

bence yikamak icin erkrn cnm kokulari gider senin dogumun agustos sonu bide.mobilya yi da 2 ay kala siparis verirsek yeterli sanirim.

hayirli olsun cnm aldiklarini gule gule giysin pasa.cnm ozdilekte uyku setleri var guzel 150 lira bi sitesinden bak istersen..ben kizima hugglo deren modeli alicam o da 180 li bise. Bide cnm 220 ye alirim diyosan cok guzel bi yer soylicem sana ona bak.

ikisinide deneriz o zaman artık kendimiz karar veririz hangisi iyi diye :) mobilyayı çok geç tarihe bırakmayın bence mobilya kokusu bebeğe zarar verir onun geçmesi için erken almakta fayda var

kızlaaaar merhaba,
bişey soracağım. Ben sürekli erken doğum korkusu yaşıyorum. Halbuki her şey yolunda. Doktorum normal diyor her şeye. Ama rüyalarımda erken doğum telaşım oluyor. Bir de bebiş için birkaç parça bişey aldık. Onları yıkamak için erken mi? Bir de mobilya almaya başlanmalı mı yoksa erken mi?:18::18::18::18:

erken doğum telaşları bendede başladı niyeyse artık rüyamda falanda görüyorum:) mobilya için tam zamanı bence kokusunun bebeğe zarar vermemesi için erken almakta fayda var biz aldık yerleştirdik bile...hem aldığın eşyaları kıyafetleri aldıkça yerleştirirsin ortalıkta kalmasın bebeişin eşyaları :)):emir_bebek:

cnm ben 11 kilo aldım gerçekten yatakta dönüşlerim çok sancılı kalçama ağrı giriyor oturup kalkmalar da sıkıntılı hemen yürüyemiyorum karnım acayip kasılıp sertleşiyor ve çok sık oluyor bugün dr kontrolüm var sorcam bakalım

aynen ben de bi kahvaltıdan sonra rahatsız olmuyorum. onun dışında gün içinde süt bile içsem karnım davul gibi oluyor:KK43: öyle geriliyorumki özellikle akşam yemeklerinden sonra dik bile duramıyorum:KK43:((

Kızlar benim bebeğimin ayakları çok aşağıda resmen kasıklarımın altında vajinama vuruyor hep.sızlama oluyor hafif..hep aşağı vuruyodu korkmuyodum ama bugün nedense çok korkuyorum..öyle bi tepik atıyor ki bugün canım yanıyo.aşağıdan çıkıverecekmiş gibi..Allah korusun..

canım benimde aynı şekilde oluyor. çok rahatsız oluyorum. doktora sorduğumda ayakları oraya denk gelmiştir dedi. artık önemsemiyorum bende. ama içim bi garip oluyo. dört bi yana tepiyo yaramaz artık

ben de bazen aşağıda hissediyorum ve moonlight dediği gibi sanki vajinam bi garip oluyor en son 3 hafta önce kontrole gittiğimde (21 haftalıktı) dr her şey yolunda demişti.. inşallah hepimiz için her şey yolundadır..

bir de sırt ağrılarım var:KK43:(( 24 haftalık olduk bu hafta inşallah... buna da hamdolsun ama bu haftadan böyleysem ilerleyen haftalarda nasıl olacam bilmiyorum... etrafımdakiler "erkek bebek sırt ağrısı yapar" diyor...:) bir de büyüyen göbüşkomla beraber sanki dengem de şaştı:) göbek mesafemi ayarlayamıyorum ve düşecek gibi oluyorum:KK43:( inşallah hayırlısıyla sağlıkla kazasız belasız yavrularımıza kavuşuruz...

ikisinide deneriz o zaman artık kendimiz karar veririz hangisi iyi diye :) mobilyayı çok geç tarihe bırakmayın bence mobilya kokusu bebeğe zarar verir onun geçmesi için erken almakta fayda var
ya ben begendim hazir alicagim yer de ama tasinma durumumuz var yeni eve gecince kurdurucam tasinirken zarar gormesin diye.. ne zaman tasinicaz o da belli degil :KK43: kokuya gelince cnm xaten uzun bi sure yanimda yaticagi icin
O zaman a koku kalmaz kapisini kapatirsak.
bir de sırt ağrılarım var:KK43:(( 24 haftalık olduk bu hafta inşallah... buna da hamdolsun ama bu haftadan böyleysem ilerleyen haftalarda nasıl olacam bilmiyorum... etrafımdakiler "erkek bebek sırt ağrısı yapar" diyor...:) bir de büyüyen göbüşkomla beraber sanki dengem de şaştı:) göbek mesafemi ayarlayamıyorum ve düşecek gibi oluyorum:KK43:( inşallah hayırlısıyla sağlıkla kazasız belasız yavrularımıza kavuşuruz...
ahh anam ahhh benimki kiz suan yatgin yerde bile sirtim agriyor t

kızlar bu akşamdı hıdırellez isteklleri dimi ben koca bir resim çizdim :KK1: işte gelenek aslında doğru olan dua etmek siz neler yaptınız Allah hepimizin bebişine sağlık versin

Minik kızımla herkese iyi akşamlar diliyorum :))) sıkıntılarımız gün geçtikçe artıyor arkadaşlar... Sizin yazdıklarınız moral oluyor bana demekki sadece ben değilim bunları yaşayan oleyyy :))) diyorum :))

neyse katlanıcaz artık bebişkolar iyi olsun da aman önemli değil agrı sızı zaman çabuk geçer ........

Bende artiknzor nefes almaya başladım yaa 27 haftadayiz 7 kilo aldim ama karnim şişti birden çantasini hazirlayan varmi ???

kızlar bu akşamdı hıdırellez isteklleri dimi ben koca bir resim çizdim :KK1: işte gelenek aslında doğru olan dua etmek siz neler yaptınız Allah hepimizin bebişine sağlık versin
evet cnm bu aksam dua edip yaticam ya gul filan hikayee.

Bende artiknzor nefes almaya başladım yaa 27 haftadayiz 7 kilo aldim ama karnim şişti birden çantasini hazirlayan varmi ???
bend e neffes de zorlaniyorum.cantam yokki hazirlayim cnm ya daha almadik.

ya ben begendim hazir alicagim yer de ama tasinma durumumuz var yeni eve gecince kurdurucam tasinirken zarar gormesin diye.. ne zaman tasinicaz o da belli degil :KK43: kokuya gelince cnm xaten uzun bi sure yanimda yaticagi icin
O zaman a koku kalmaz kapisini kapatirsak.
ahh anam ahhh benimki kiz suan yatgin yerde bile sirtim agriyor t

bebekleri çok uzun süre yanımızda tutmak doğru mu acaba ben elimden geldiğince odasında yatırmaya çalışcam...taşınma durumun varsa o zaman haklısın tabi taşınırken ciddi zarar alıyor eşyalar...

27 haftada 7 kilo maşallah sana ben 26 haftada 9 kilo almışım boyumda minnacık bide tosbak oldum ben :KK70:

Doğum konusulmaya başlanmış doktorum henüz bir sey demedi ben de sormadım ama bu ay sonu gidince soracağım bir de televizyonda yiyecek ne görsem biti yanımda ne derse yemek istiyorum ne oluyor böyle benim gibi olan var mı:KK1:

bebekleri çok uzun süre yanımızda tutmak doğru mu acaba ben elimden geldiğince odasında yatırmaya çalışcam...taşınma durumun varsa o zaman haklısın tabi taşınırken ciddi zarar alıyor eşyalar...
cnm nerden baksan 7 8 ay yanimizda yatar yani odasinda biraz zor olur.

Yaa telden resim yukleyebilen varmi kizlar buraya ???

Ben yüklüyorum hepde telden giriyorum sıkınti yok yani nasıl yukleyecegin konusu msj cvpliyosunya yukarıdaki uç nokta varya üst üste ona tikla görüntü ekle seçeneği cikiyor zaten direk alinti yapmadan resim yukliceksende yine msj yazarken yan tarafında parti işareti var oradan yukluyosun bebim telde boyle seninkinden degisikmidir bilemem tabi ama :KK70:

Ceyda & Rıfat

"Prenses"
HİRANUR 27.08.2014

X