2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Zaten benim elti ve kaynana sinir etti beni sabah sabah sinir krizi geçirdim resmen bütün gün ağrı çektim sonra..yemiyim napiyim..moralimi tek düzeltecek şey yemek yemek..

Bi jere aldim cnm ama r tekrar uzadi bugunde hic halim kalmadi almadim olmazsa kalsin napim kom goruyo sanki.
hee ben suan supser uyguluyom onu erigi tuza basip basip yiyorum :)

lansinoh cnm ( yazilisini dogru mu yazdim bilmiom )

sağol tatlım... e bebekte varmıdır acaba

Valla az önce 2 porsiyon adana bööle lavaşlarla falan yuttum resmen yanına da acılı şalgam içtim.birazdan üstüne de ekler aldırdım onu yutucam
ohhh ben de adanaliyim oyle bi anlatin ki resmen yasadim yani :)

hahahah bende kızartma yaptım bolll tuzlu :) cok guzel uyguluyoruz masallah
ayyy melegin programina ayca diye bi beslenme uzmani gelio ya o gun dio ki * yani ben size kizartma yemeyin demiyorum tabi yiyebilirsiniz yilda 2 kere * aýyyy kadina bi tarafimla guldum yanii yilda iki kereymis :)))

bence yemek güzel bırsey...ben 1.hamılelıgımde 9 haftalıkken bebısımın kalbı durmustu tatlı kasıgı ıle su ıctıgımı bılırım yerıgımı cıkarıyordum allah yasatmasın cok kötü..psıkolojım bozulmustu...bu hamılelıgımde 2.aya kadar yıne oldu ama asırı degıl sonra gectı bıttı..ve yınede kılo almadım yememe ragmen..toplamda 5 kılo almısım ınanın göstermıyorum onu bıle hamılelık oncesı ve sonrası sacece göbegım var..allah saglıklı kucagımıza almayı nasıp etsın kılolar dogumdan hemen sonra gıdıyormus emzırmek zaten spor gıbı zayıflatıyormus..yeyın bebıslerınızıde besleyın...mesela benım meyve saatım geldı sımdı

kızlaaaar merhaba,
bişey soracağım. Ben sürekli erken doğum korkusu yaşıyorum. Halbuki her şey yolunda. Doktorum normal diyor her şeye. Ama rüyalarımda erken doğum telaşım oluyor. Bir de bebiş için birkaç parça bişey aldık. Onları yıkamak için erken mi? Bir de mobilya almaya başlanmalı mı yoksa erken mi?:18::18::18::18:

O korku bende de var rahatlat kendini ne zaman öyle bişii aklına gelirse sevdiğin bişi yap aklını dağıt canım..alışverişe hiç başlamadım ben , erken olduğunu düşünüyorum şahsen..28 haftadan sonra alıcam inşallah..

Aynen bende... sanki ağustos başı doğuracağım. halletmem gereken işlerim var ve yetişmeyecek diye ödüm kopuyo bende birazda bu yüzden oluyo diye düşünüyorum.. doktorumla 37. haftada doğum şeklini konuşuruz filan dedik ama ben kendimi 32-34. haftada filan doğuracakmış gibi hesaplıyorum. sende de varsa o bu nolur durumları ondan olabilir. bende düşünüyorum aynı şeyi, yavaştan başlamak lazım sanırım bi kaç haftaya.. yavaş yavaş yıka ütüle, hastane çantasını hazırla filan son bir ay onlarla uğraşmaktansa..

seni okuyunca moral geldi biraz bana bende 6-7 kilo aldım ama son zamanlar deli gibi korkuyorum çok kilo almaktan. enteresan bişiler oluyor bir de bana :) bazen ne kadar yediğimi doyduğumu hissetmiyorum zaten karnım şiş ya, rahatsız hissediyorum yemek yediğimde fazlasının rahatsızlığını hissetmiyorum bu sefer sonra da midem kötü olunca çivi çiviyi söker misali dondurma meyve filan ne bulursam.. böyle gidersem yandım valla, Allahtan bol bol yürümeye çalışıyorum..

bosver tatlım ye sen ne rejımıymıs puff verıcez onları zaten sıkma canını..tabı dıkatte edıcez tuzlu yememek lazım bebek ıcın yanı...bol su içicez yürüycez gerı kalanı allah ne verdıyse

bize kilo aldıran hep bu hamileyiz psikolojisi kesiin hamileyim yerim

ister istemez evham yapıyorum kendi çapımda. Bana kalsa önümüzdeki bikaç haftaya tüm hazırlıkları bitiririm. ama sabretmem lazım daha erken sanırımm...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…