2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar face'den bahsediyorsunuz. bu yasak. daha önce bu yüzden burası kapatıldı. face den bahsedenler engellendi. üstelik özel msjlaşmalardan da biliniyor.

Bilmiyorum ki artik çıkar demişlerdi kiz banada yaptırmislar az az sardim duruo koca bidonda adanada evde patlama filan yapar mi..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım bazen suyunu dışarı kaçırabiliyor. tuzlu su olduğu için aktığı yeri mahvediyor. altına bişey koyduysan aksın bişey olmaz.

Gunaydin bayanlar bizde ufak ufak alisverise başladık. Sadece kafama takilan seyler var mesela bi tane 10lu bitane 5 li hastane çıkışimiz var yeterli mi bir de bebek arabasını ilk etapta almayi düşünmüyorum seneye anca lazım olur diye..bi de size sorayim dedim?

hastane çıkışı yeterli bence canım. fazla takım almana gerek yok. ikili takımlar gerekiyor zaten.
araba içinde mantıklı düşünmüşsün. kışın çıkılmıyor zaten. baharda alırsın mis gibi..

Kızlar sağ göz kapağım şişti ve acıyor , ne yapılır buna?

geçmiş olsun canım. benim olmuştu. böyle mercimek gibi bi şişlik oluşuyo, sert gibi demi? göz doktoruna gittiğimde bi süre makyaj yapmamamı ve 2-3 çay kaşığı suya bir damla dalin bebek şampuanı karıştırıp kulak çubuğuyla temizlememi söyledi.

Kizlar dun randevu gunumdu...serviks boyum kisaydi 1 kere yazmistim..simdi 3mm daha kisalmis..dk riske atamam dedi serklaj yapildi yani serviks bagi takildi..ve 2hafta tam yatak rejimi..sonra saat basi falan 3 5dk.lik kalka bilicem yataktan..sukur baska da hersey guzel..
Gelelim bebise 1hafta geriden geliyo.yani 26+2 sata gore ama bebis 25hftaya uygunmus ama onemsemedi dk herseyi guzel sukurler olsun 810grmmis minigim masallahhh.
Birazcik suyum azmis gunde en az 2bucuk litre su icmeme ragmen..ama normalin azi dedi yani cok az degilmis..boyle su icmeye dvm etsem azalmazmis zaten...
Baska da 6kilo almisim..ama galiba bundan sonra hep yatak rejimi oldugum icin daha cok alicam..napalim artik hayirlisi.....
Sizlerden nehaber?? Geri donup okuyayimm...

geçmiş olsun canım. kuzucun sağlıklıymış ya çok şükür, geri kalanını sen halledersin. güçlü anneleriz biz:KK34:

Kizlar dun randevu gunumdu...serviks boyum kisaydi 1 kere yazmistim..simdi 3mm daha kisalmis..dk riske atamam dedi serklaj yapildi yani serviks bagi takildi..ve 2hafta tam yatak rejimi..sonra saat basi falan 3 5dk.lik kalka bilicem yataktan..sukur baska da hersey guzel..
Gelelim bebise 1hafta geriden geliyo.yani 26+2 sata gore ama bebis 25hftaya uygunmus ama onemsemedi dk herseyi guzel sukurler olsun 810grmmis minigim masallahhh.
Birazcik suyum azmis gunde en az 2bucuk litre su icmeme ragmen..ama normalin azi dedi yani cok az degilmis..boyle su icmeye dvm etsem azalmazmis zaten...
Baska da 6kilo almisim..ama galiba bundan sonra hep yatak rejimi oldugum icin daha cok alicam..napalim artik hayirlisi.....
Sizlerden nehaber?? Geri donup okuyayimm...

canım geçmiş olsun, çok şükür önemli bir şeyin yok yine de. Bol bol dinlen, Allah size sağlık versin :nazar:

Merhaba kızlarr uzun zamandır uğrayamadım,özledim sizleride :)
Bizde ayrıntıloya girdik herşey çok güzeldi çok şükür,550 gramm tosunumm...
Hareketlerimiz baya çoğaldı,tepikleyip duruyo canım oğlumm benim..
Ben 7 8 kiloya yakın almışım,doktorum kendini düşünmüyosan beni düşün dedi,çocugu ben çekip çıkarıcam dedi :)
Sezeryanıda okeyledik,ağustosun başı doğum Allah izin verirse...
Bizde haberler böylee.
:KK52:

Merhaba kızlarr uzun zamandır uğrayamadım,özledim sizleride :)
Bizde ayrıntıloya girdik herşey çok güzeldi çok şükür,550 gramm tosunumm...
Hareketlerimiz baya çoğaldı,tepikleyip duruyo canım oğlumm benim..
Ben 7 8 kiloya yakın almışım,doktorum kendini düşünmüyosan beni düşün dedi,çocugu ben çekip çıkarıcam dedi :)
Sezeryanıda okeyledik,ağustosun başı doğum Allah izin verirse...
Bizde haberler böylee.
:KK52:

maşallah maşallah :nazar: her şeyin yolunda olmasına sevindim canım.
sezeryan senin tercihin mi peki?

X