2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

aynen gece yatınca başlıyor benimki de kıpraşmaya :) genelde gündüz uyuyorlarmış..

inşaallah kötü bir şey yoktur,aynı tür ağrılar bende de oluyordu magnezyum içmeye başladım doktora gitmeyi beklemeseydin ,tel falan edemiyor musun doktoruna?

İnşaallah geçicidir ve sağlıkla kucağına alırsın bebişini hepimizinkini Allah korusun

benim de aklıma geliyor aynı zamanda bizimle aynı soyadı taşıyan biri daha olursa ?? hani soyisimleri yazıyorlar ya bebişlerin bileklerinee ayyy

suzan6638 dualarını okudum Allahım kabul eder inşaallah ,,,iyi gecelerrr tontişş anneler bol bol uyuyalım sonra uyuyamıyacağızzz :)

annemler tekirdağda yaşıyor canım her zaman gelemiyorlar
o yuzden onlara yaptırmak ıstemedım
kendım yapıyım dedım ama uzun zamandır bu kadar ayakta durmamıstım neyse gectı bıttı
şimdi iyiyim bişiyim yok allaha şükür
yarın da dr kontrolum var hayırlısıyla bebegımı cok özledım

herkese günaydın kızlar....
3 gündür girmiyorum ne kadar çok şey yazılmış walla okuyamadım bile hepsini :) ama genel olarak göz attım. bende ilk kez haftasonu hissettim sanki çok güzeldi :))
kötü haber ise 1 kg daha almışım sabah ağlayacaktım tartıya çıkınca 1 haftada 1kg toplamda 3kg oldu bile çok mu hızlı alıyorum ne kontrolde bu konuyuda konuşacağım doktorumla

Yüreğinizin sesi hiç susmasın,
En tatlı tebessümlerle bakın geleceğe.
Yüzünüzden gülücükler, yüreğinizden sevinçler eksik olmasın
Yunus Emre’nin dediği gibi;
"Sevelim, Sevilelim Dünya Kimseye
Kalmaz”
Sevgi dolu, huzurlu, bereketli, başarılı bir hafta olması dileğiyle
Mutlu olun, sağlıklı olun, sevgi ile kalın
Günaydın herkese...

günaydın herkese :))
şeker hergün ne güzel günaydın diyorsun sen :) yüreğine sağlık ..

bütün güzel annelere tekrar günaydın :))
İstanbul bugünde bulutlu ve kasvetli ama olsun çok şükür bizim mucizelerimiz bebişlerimiz günümüzü aydınlatıyor :))
suzan6638 duanı okudum canım inşallah allah kabul etsin :))
cuma günüden beri girmedim doktora giden güzel haberlerle dönen annecikleri kutluyorum Allah herzaman gönlümüze göre hayırlısını versin..
kocaman sevgiler :))

benim de aklıma geliyor aynı zamanda bizimle aynı soyadı taşıyan biri daha olursa ?? hani soyisimleri yazıyorlar ya bebişlerin bileklerinee ayyy

Ohh yalnz diilmişim ya ama napcaz canım ben dövmeci bile düşündümm,yada sürekli şak şak şak foto olcak bebeğimzde ben fln olursa zaten bi problem olmaz ama o an onu göremeyz ki poff çıkamadım işin içinden(

günaydın güzel anneler ve melekleri umarım herkes iyidir geçmişi biraz okudumda muzicelerimiz artık kıpır kıpır. benim oğluşumda öyle ama 1 haftadır falan gripdim ve hiç hissetmedim pıt pıtlarını ama bugün yine başladı benim tatlı oğlum:) kızlar ben geçen hafta misafirlerden dolayı baya ayakta kalmıştım ve o anda belime kramp girdi masajla falan rahatlatabildi eşim. ogünden beri ara ara aynı yere kramplar giriyor ve baya zorluyor beni. sizlerde de ayakta kalınca yada yorulunca böyle sıkıntılar yaşayan oluyormu?

Bu Arada en iyi gogus ucu çatlak kremi lansinoh..tecrübe ile sabittirrrrrrr....

ya msutelanınki nasıl acaba

paradoks, bangbang, yarim_, rm07 , ezgi0909 dualarınızı okudum,Allah kabul etsin inşaallah

amin canım

canım geçmiş olsunbence sıkıntı yapma

suzancığım geçen aile hekimliğindeki hemşireye sordum önceki beş doz tetanoz aşısı oldüumu o da gerek yok ama istersen hatırlatma dozu yapabilriz dedi bir de istediğin hafta olabilir 20. hafta zorunlu değil dedi bana

canım inşaallah hiç birşeyi kalmayacak minnoşunun üzme kendini

ben de bugün öyle oldum neden bilmiyorum

helal olsun nasıl yaptın o kadar şeyi ben korkumdan kimseyi çağıramıyorum açıkçası, yorma kendini

ben de görümcemlerden aldığım pantolonları giyiyorum ne olacak ki temizse :)

günaydın canım
aynı ağrılar bendede oldu
çok ayakta kaldım
koyu bı leke geldı hatta
dikkat et lütfen
bende cok meraktayım suan agrım falan yok ama insan acaip tedirgin oluyor

günaydın canım
aynı ağrılar bendede oldu
çok ayakta kaldım
koyu bı leke geldı hatta
dikkat et lütfen
bende cok meraktayım suan agrım falan yok ama insan acaip tedirgin oluyor

sanada geçmiş olsun canım aynen bende çok tedirgin oldum şuan oğlumun hareketlerini hissetmek rahatlatıyor beni en azından çok şükür bişiy olmamış diyebiliyorum. çok dikkat etmemiz lazım aslında

Kızçeler naneli lokumumla biz geldikkkk
Hafta sonu giremedim yoğun geçti annemler de kahvaltı,
eşimle dün akşam yemekten sonra alışveriş merkezinde soluğu aldık
Artık tutamıyoruz bir sürü kıyafet aldık.Pmebe şeyleri çok sevmem ben
zaten.Rengarenk hepsi :moru,sarısı,mavisi,yeşili,kırmızısı,fuşyası,siyahı,beyazı
(ANASI FANATİK BEŞİKTAŞLI OLUNCA )derken almışız da almışız.Bu zamana
kadar tutarsak kendimizi.Ama hepsi uygun fiyatlardı.Aklımıza mantığa uygun şeyler alalım dedik
Kızçem de annesi gibi dolaplara sığmayacak kadar elbiseleri olacak
Dualarınızı okuyorum kızlar ama yazmayı unutuyorum.Her banyodan sonra Kurandan
süreler de okuyorum hepimize bağışlıyorum ALLAH'ım kabul etsin
Feci bir öksürükle başım belada antibiyotikle biraz azalıyor ama gece yatağa
yatar yatmaz bir gıcık bir gıcık ki sormayın.Hamilelikte çok zor geçiyormuş hastalıklar
Buna da şükür ne yapalım artık

Bu arada canlar yeni gelen arkadaşlara kocaman kokulu kokulu
hoş geldin diyorum ve cinsiyetlerini öğrenen arkadaşlara da
gözünüz aydın diyorum...Ve sizleri öpüyoruzzz kızçemle

Grafım annem yorma kendini canım
teeee tekirdağdan gelen anneciğin için nasıl da
heyecanla mutfağa girmişsindir sen şimdi
Ben de kayınvalidemler tekirdağdan gelince öyle oluyorum
Ama ben de çok yoruluyorum.Kendi annem zaten gelmiyor bana
Biliyor mutfaktaki huyumu hep o çağırıyor biziAna yüreği işte
Ama bu hafta içi çağıracağım onu zorla da olsa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…