2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Grafım annem yorma kendini canım
teeee tekirdağdan gelen anneciğin için nasıl da
heyecanla mutfağa girmişsindir sen şimdi:KK1::KK1::KK1:
Ben de kayınvalidemler tekirdağdan gelince öyle oluyorum
Ama ben de çok yoruluyorum.Kendi annem zaten gelmiyor bana
Biliyor mutfaktaki huyumu hep o çağırıyor bizi:KK1::KK1:Ana yüreği işte
Ama bu hafta içi çağıracağım onu zorla da olsa :KK1::KK1::KK1:

Aynen canım benım her zaman gelmıyorlar dıye heyecanla onuda yapıyım bunuda yapıyım modundaydım
:KK49:

Günaydın güzel temmuz anneleri.. :KK3: Bebeklerinizle ve eşinizle güzel, enerjik, huzurlu, sağlıklı bir hafta geçirmeniz dileğiyle! :) Suzancım duanı okudum Allah kabul etsin..

herkese günaydın kızlar....
3 gündür girmiyorum ne kadar çok şey yazılmış walla okuyamadım bile hepsini :) ama genel olarak göz attım. bende ilk kez haftasonu hissettim sanki çok güzeldi :))
kötü haber ise 1 kg daha almışım sabah ağlayacaktım tartıya çıkınca 1 haftada 1kg :KK43: toplamda 3kg oldu bile çok mu hızlı alıyorum ne :KK43: kontrolde bu konuyuda konuşacağım doktorumla

arkadaşım taktığın şeye bak.ben bu güne bugün 11 kilo almış bulunmaktayım:KK14:

Gunaydjn annişler.KIZIM da teyzelerine gunaydin diyor.

graf eklermisin canim listeye prenses İKRA diye:nazar::nazar::KK12:

Canım duanı okudum allah kabul etsin inş...

Bu arada günaydın herkese nasılsınız kızlar minnoşlarınız nasıl neler yapıyor ben kızımı artık baya baya hissediyorum dün sabah hareketleriyle uyandım çok güzel bir duygu allahım isteyen herkese yaşatsın inş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Artık göbüşümde çıkmaya başladıı teyzelerii...

Son düzenleme:
arkadaşım taktığın şeye bak.ben bu güne bugün 11 kilo almış bulunmaktayım:KK14:

iyide ben zayıf değilim ki 50kg olsam sorun değil zaten kilo var bide üstüne şimdiden alınca devamını düşünemiyorum. sen kaç kiloda hamile kaldın ki ?

Günaydın anneler bende bebeimin cinsiyetini yarın öğrenicem.hadi bakalım hayırlısı olsun öğrenenler adına çok çokkk sevindim.Bende 56 kiloydum 58 olmuşum en son yarın acaba tam 4 aylık doktorlar benden özel bi test istiyolarmı acaba ??

biz pek de iyi bi hafta sonu geçirmedik sanırım... çok gezdik çünkü ay sonu yeni evimize taınıyoruz kısmet olursa... oranın bikaç eksiği vardı onları halletmeye çalıştık elimizden geldiğince... nasıl becerdim bilmiyorum ama o sırada iyi üşüttüm galiba... eve geldik 8de... bugün de ustalar tadilata başlıycaktı onlara bişiler hazırlayalım derken saat olmuş 12... bütün gece hapşırdım... undandır dedim (toza alerjim var çünkü) ama malesef değilmiş... bide başladı burnum akmaya... sabah uyandığımda da yüzüm gözüm şiş... hapşırık ve burun akıntısı şiddetle devam etmekte... çok halsizim... hemen ocağa ıhlamur koydum sıcak evimde iyileşmem lazım biran önce... bugün de tetanoz aşımız vardı ordan da halamıza gidicektik battaniye için ip falan almaya o da yalan oldu bu hastalıkta...

ayrıca size sormam gereken bi soru var kızlar...
çok özür diliyorum çok afedersiniz ama ben hapşırırken falan küçük küçük altıma kaçırıyo gibi oluyorum...:KK17: bunu doktoruma sorduğumda normal, olucak bunlar dedi ama ben endişelendim dün akşam çok sık yaşadığım için...:KK17: belki de çok hapşırdım...:KK14: acaba benimle aynı durumda olan varmı diye de merak ettim...:KK17:

bide bu sabah itibariyle sağ bacağımın kasıkla birleştiği yerde (iç kasıkta yani) ciddi bi ağrı hissediyorum.. sanki kasılma gibi ama değil... yürürken canımı yakıcak düzeyde bişey... bu ne ola ki?

Son düzenleme:
kızlarrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:
ilk sayfadaki cinsiyetler kısmını bebıklerımızın prens ve prensesler olarak değiştridim (erkek-kız)yazıyordu ya
bide isimleri netleşenleri ekleyebilirim istersenız
şuanda merlyn ve kendımınkını ekledım
belirleyen yazabilirler,
sevgiler

biz pek de iyi bi hafta sonu geçirmedik sanırım... çok gezdik çünkü ay sonu yeni evimize taınıyoruz kısmet olursa... oranın bikaç eksiği vardı onları halletmeye çalıştık elimizden geldiğince... nasıl becerdim bilmiyorum ama o sırada iyi üşüttüm galiba... eve geldik 8de... bugün de ustalar tadilata başlıycaktı onlara bişiler hazırlayalım derken saat olmuş 12... bütün gece hapşırdım... undandır dedim (toza alerjim var çünkü) ama malesef değilmiş... bide başladı burnum akmaya... sabah uyandığımda da yüzüm gözüm şiş... hapşırık ve burun akıntısı şiddetle devam etmekte... çok halsizim... hemen ocağa ıhlamur koydum sıcak evimde iyileşmem lazım biran önce... bugün de tetanoz aşımız vardı ordan da halamıza gidicektik battaniye için ip falan almaya o da yalan oldu bu hastalıkta...

çok özür diliyorum çok afedersiniz ama ben hapşırırken falan küçük küçük altıma kaçırıyo gibi oluyorum...:KK17: bunu doktoruma sorduğumda normal, olucak bunlar dedi ama ben endişelendim dün akşam çok sık yaşadığım için...:KK17: belki de çok hapşırdım...:KK14: acaba benimle aynı durumda olan varmı diye de merak ettim...:KK17:

bide bu sabah itibariyle sağ bacağımın kasıkla birleştiği yerde (iç kasıkta yani) ciddi bi ağrı hissediyorum.. sanki kasılma gibi ama değil... yürürken canımı yakıcak düzeyde bişey... bu ne ola ki?

Dün okuduğum bebek anne dergisinde bu konu geçiyodu aşırı derecede kaçırmalarınız olabilir die heleki sen hapşuruyosun ben normalş halimle tualete gidene kadar bazen olabiliyo seninkide gayet normal...

canım benide eklermisin, bu arada emeğine ve bebişe sağlık

sat: 24 eylül
dt: 1 temmuz
prens
ilk
istanbul

henüz isim bulamadık, değişik veya klasik güzel isim önerisi olanlar olursa tavsiyelerini bekliyorum.

Son düzenleme:
Dün okuduğum bebek anne dergisinde bu konu geçiyodu aşırı derecede kaçırmalarınız olabilir die heleki sen hapşuruyosun ben normalş halimle tualete gidene kadar bazen olabiliyo seninkide gayet normal...

çok teşekkür ederim... parmağımı oynatıcak halim yok ne feci bişi...

suzan6638 dualarını okudum Allahım kabul eder inşaallah ,,,iyi gecelerrr tontişş anneler bol bol uyuyalım sonra uyuyamıyacağızzz :)
sagol cnm amın ınsl

herkese günaydın kızlar....
3 gündür girmiyorum ne kadar çok şey yazılmış walla okuyamadım bile hepsini :) ama genel olarak göz attım. bende ilk kez haftasonu hissettim sanki çok güzeldi :))
kötü haber ise 1 kg daha almışım sabah ağlayacaktım tartıya çıkınca 1 haftada 1kg :KK43: toplamda 3kg oldu bile çok mu hızlı alıyorum ne :KK43: kontrolde bu konuyuda konuşacağım doktorumla
cnm gayet normal kg bnede 3 kg aldım dr tam ıstedıgım gıbı dedı bbek alıyor dedıı yanı bız 5.ayı bıtırecegız ve 3 kg geyet ıyı:KK8::KK8::KK8:

Yüreğinizin sesi hiç susmasın,
En tatlı tebessümlerle bakın geleceğe.
Yüzünüzden gülücükler, yüreğinizden sevinçler eksik olmasın
Yunus Emre’nin dediği gibi;
"Sevelim, Sevilelim Dünya Kimseye
Kalmaz”
Sevgi dolu, huzurlu, bereketli, başarılı bir hafta olması dileğiyle
Mutlu olun, sağlıklı olun, sevgi ile kalın
Günaydın herkese...:KK16::KK16:
yuregıne saglık cnmmher zamankı gıbı mutlu bır mesajjjjjjjjjjj:13:

kızlarrrrrrrr:KK52::KK52::KK52::KK52:
ilk sayfadaki cinsiyetler kısmını bebıklerımızın prens ve prensesler olarak değiştridim (erkek-kız)yazıyordu ya
bide isimleri netleşenleri ekleyebilirim istersenız
şuanda merlyn ve kendımınkını ekledım
belirleyen yazabilirler,
sevgiler
canımm bızım oğlumuzun adıı taa esım bekarlıkdan hayalınde olan ALPEREN inşl..olucakkkkk eklersen sevınım yanınada su mazarat bebenın smelı nı koyarmısınnn:KK55:bunu işteee

canım duanı okudum
allah kabul etsın inşallah:KK49:
sagol cnm amın ınslllll

günaydın güzel anneler ve melekleri umarım herkes iyidir geçmişi biraz okudumda muzicelerimiz artık kıpır kıpır. benim oğluşumda öyle ama 1 haftadır falan gripdim ve hiç hissetmedim pıt pıtlarını ama bugün yine başladı benim tatlı oğlum:) kızlar ben geçen hafta misafirlerden dolayı baya ayakta kalmıştım ve o anda belime kramp girdi masajla falan rahatlatabildi eşim. ogünden beri ara ara aynı yere kramplar giriyor ve baya zorluyor beni. sizlerde de ayakta kalınca yada yorulunca böyle sıkıntılar yaşayan oluyormu?
cnm magnezym eklsıklıgındennn olur bırde ayakata cok kaılnca 5-10 dk ayakalarını dıkkk de yat bıraz öle ıı gelıyor banaaa

ya msutelanınki nasıl acaba

amin canım

canım geçmiş olsunbence sıkıntı yapma

suzancığım geçen aile hekimliğindeki hemşireye sordum önceki beş doz tetanoz aşısı oldüumu o da gerek yok ama istersen hatırlatma dozu yapabilriz dedi bir de istediğin hafta olabilir 20. hafta zorunlu değil dedi bana

canım inşaallah hiç birşeyi kalmayacak minnoşunun üzme kendini

ben de bugün öyle oldum neden bilmiyorum

helal olsun nasıl yaptın o kadar şeyi ben korkumdan kimseyi çağıramıyorum açıkçası, yorma kendini

ben de görümcemlerden aldığım pantolonları giyiyorum ne olacak ki temizse :)
hmm o kadarı bılmıyorum ben en son 8.sınıfta olmustum daaaa:26:canımmm aynen temız ve cok gıyılmedıgı ıcın cok yenı oluyorlarrrrrrrrrrrrr:KK34:
Günaydın güzel temmuz anneleri.. :KK3: Bebeklerinizle ve eşinizle güzel, enerjik, huzurlu, sağlıklı bir hafta geçirmeniz dileğiyle! :) Suzancım duanı okudum Allah kabul etsin..
amınnnnnnnnnnnnn amınnnnnnn cnm sagolasınnnn
Canım duanı okudum allah kabul etsin inş...

Bu arada günaydın herkese nasılsınız kızlar minnoşlarınız nasıl neler yapıyor ben kızımı artık baya baya hissediyorum dün sabah hareketleriyle uyandım çok güzel bir duygu allahım isteyen herkese yaşatsın inş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Artık göbüşümde çıkmaya başladıı teyzelerii...
amın cnm sagolasınnnn cok sukurr haydı bakalımmm :KK52::KK52:

normallll canım kacırmalarınnn usuttusennn de olurr dıkkt ettt:KK19::KK19:kolay gelsinnnn

günaydın güzel anneler ve melekleri umarım herkes iyidir geçmişi biraz okudumda muzicelerimiz artık kıpır kıpır. benim oğluşumda öyle ama 1 haftadır falan gripdim ve hiç hissetmedim pıt pıtlarını ama bugün yine başladı benim tatlı oğlum:) kızlar ben geçen hafta misafirlerden dolayı baya ayakta kalmıştım ve o anda belime kramp girdi masajla falan rahatlatabildi eşim. ogünden beri ara ara aynı yere kramplar giriyor ve baya zorluyor beni. sizlerde de ayakta kalınca yada yorulunca böyle sıkıntılar yaşayan oluyormu?

olmaz mı, benimde kaynanamlerın geldi gün çok ayakta kalmıştım, bacağımdan kalçama giren bir ağrı oldu o gün, şimdide zaman zaman aynı ağrıyı hissediyorum.

Son düzenleme:
bende çok aldım valla, şimdilik 6 kilo oldım normali 3 müş sanırım

ben 86'dan 69'a düşmüştüm düğünümüz için... 69 evlendim... 2 hafta sonra zaten hamile kaldım... 70'le hamile kaldım desek... şu an 85'teyim... rekor bende kızlar... ilk üç ay ablam da çok ciddi kilo almıştı... bide son 3 ay... gerçi ben doktora gitmeye başladığımda sanırım 78-80 falandım... o yüzden doktor çok korktu... daha fazla kilo alırsan normal doğum şansımızı yitiririz dedi... ama şimdilerde tebrik ediyo... çok iyi gidiyo kilo alımı tahmin ettiğimden mükemmel diyip duruyo... hayırlısıyla sağlıklı evlatlar doğuralım da... kilo dediğin nedir 3 ayda verdim ben 17 kiloyu yine veririm...:nazar:

Merak ediyorum kızlarr...yarın hastaneye gidicem tam 4 aylık cinsiyet için sizce başka bi test istermi aşı falan oluyosunuz sanırım siz bi kaç zaman sonramı oluyo kan testi falann oluyımu

X