2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
teşekür ederim,güzel isimler.ama aysima adını daha çok beğendim.eşime de beğendirebilirsem kızımın adı olabilir:KK9:

rica ederim canım benim kızım olsaydı livanur koycaktım ama olmadıııı neyse hayırlısı saglıklı olsunlarda napalımmm

evet cnm iyi haberlerini bekliyorz :KK16:

desteginiz için tesekkur ederim çok iyisiniz gercekten inş guzel haber alırız RABBİM buyuk inş saglıklı bir bebişimiz olurrrr hepimizinde bebkleri saglıklı olur hayırlı olur inş haber lınca tabikide yazarım ama inş guzel haber alıp sevincimi paylasırımmm

ilk 4 ay benim de çok kötü geçti,son 1 haftadır iyi sayılırım çok şükür ama şimdi de bu başladı bebek saçlanıyormu acaba o yüzdenmi..

mide yanmasımı başladı benimde çok kotu yanıyo bebek saçlanıyo derler mide ekşimesi oldugunda ben gaviskon diye bi şurup kullanıyorum mide ekşimesine bire birr şıp diye kesiyo vallaaa

En son kontrolüm 19ocaktaydı bir sonraki ise 20 subatda. Allahın gücüne gitmesin kızlar ama ben ult. ekranında görmesem bebişimin hala varlığından şüphe edicem. Ben hiç sizler gibi hissedemiyorum bebeğimi. O yüzden kendimi hiç hamile gibi de hissetmez oldum.

Normal yaşam tempomda devam ederek geçiyor günlerimiz. Bebiğime haksızlık ediyorum sanırım böyle olduğu için.

Aranızda benim gibi olan umarım yoktur ama ara sıra da olsa böyle hissedeniniz olduysa nasıl aştınız o psikolojinizi ? Yardımcı olursanız mutlu olurum.

En son kontrolüm 19ocaktaydı bir sonraki ise 20 subatda. Allahın gücüne gitmesin kızlar ama ben ult. ekranında görmesem bebişimin hala varlığından şüphe edicem. Ben hiç sizler gibi hissedemiyorum bebeğimi. O yüzden kendimi hiç hamile gibi de hissetmez oldum.

Normal yaşam tempomda devam ederek geçiyor günlerimiz. Bebiğime haksızlık ediyorum sanırım böyle olduğu için.

Aranızda benim gibi olan umarım yoktur ama ara sıra da olsa böyle hissedeniniz olduysa nasıl aştınız o psikolojinizi ? Yardımcı olursanız mutlu olurum.

Canım ben de hissetmiyorum yanlız değilsin oğluma hamileyken 11.haftamda hissetmiştim cinsiyeti farklı ondandır diyorum çünkü ultrasonda hareketleri var Rabbim korusun sağlıklıdır inşallah. Oğlum hala hareketli maşallah 2 dk oturamam yerimde kızım uslu olacak diyorum hayırlısı bakalım canım.

nasıl gidiyor kızlar ben öğretmenim de yarın okul başlıyor diye sinir oluyorum hiç gidesim yok ya

bi kaç güne kadar hissedersin canımm takma keyfini çıkar boşverr

kızlarrr merhaba hepinize. aranıza yeni katıldım. bende Temmuz annesi olacağım inş. 17 haftalık hamileyim. henüz cinsiyetini öğrenemedim. meraktan çatlayacağım böyle giderse:) karnımda minik minik seyirmeler oluyor. bazen sağ tarafımda bazen sol tarafımda oluyor. sizde de böyle şeyler oluyor mu? bu hafta doktora gidince sormayı düşünüyorum.

Gözün aydın canım yaa maşallahh ne güzel hem kız hem oğlan anası olcan:KK1: Hepimize nasip olur inşallah 2sinin tadı farklı olsa gerek ama sen 3.yü de oğlan düşünüyon heralde avatarın harika :KK76: Benim eşim 2 yaş fark olsun diyor bende öyle düşünüyorum uykusuzluksa yorgunluksa dibine kadar olsun :KK9: Ama o bîrde Onlar iyice büyüdükten sonra bi 3.çocuk daha olsun tekne kazıntısı kendimiz için diyor :KK36: :KK9: Nasip :KK53:
İnsallah canimm insallah sana da boyle bı oğlan bı kiz sonra d bı tekne kazintısı nasip olur..2. Si farklı cinsiyet olunca insn inanılmaz seviniyormuş ya...anlatmam..2 cocuğumun arasında insallah 21 ay fark olucak...biz bu durumdm cok memnunuz...4 sene sonra yine boyle peşlere 2 dogum düşünüyoruz Allah nasip ederse..yasarsak..4 cocuk istiyoruz...bakalım hayat bize neler getirecek...

günaydın kızlar
bugun pazar çalışıyorum saat 3 e kadar
akşam annemler geldiler
yemek yedık ama işten geldiğim için çabuk çabuk 3çeşit yemek hazırladım salata zetinyağlı falan 1,5 saatte hepsi tamamdı
ama anormal sekılde yoruldugumu farkettım
saat 10 gbi kalçama bi ağrı girdi bacağıma doğru inen yattım
sabah kalktım
cok az kahverengi lekelenme gelmiş
ço korktum
salı gunu dr kontrol var işallah kötü bişi yoktur
kendini bu kadar yorma lutfen yaaaa...simdi nasılsın gecti mı kanma

Ben yemek yedikten sonra bulanti gibi degilde sürekli sanki bisey bogazimda kalmis tam yutamisim gibi oluyor sürekli gögsümde bi baski var yani

Masallah canim allah evlatlarini sana bagislasin

Cok güzel bi duygu bende cok kez acarim karnimi severim oksarim bebisimi :-) senin ikizmiydi canim?

Masallah tatlim hamaratsin iste o yorgunlugun üstüne bide 3 cesit helal olsun
Bende calisiyorum bugün aksam 9 da anca evde olurum :-(
Canim kalca agrisi bende son 10 gündür falan var cok fena bisey oturdugum yerde, yürürken birden tak diye bi sanci giriyor nefessiz birakacak kadar agriyor bikac saniye sonra geciyor
Bende lekelenme olmadi ama belki sendeki tesadüftür bilemiyorum ki
cok tesekkur ederim canim..Allah tum bebekleri annelerine bagislasin insallah...

Bu arada bn de hareketlerini hissetmiyorum..doktorum gayet norml dedi..zatn ultrasonda oyle bı hareketli idi ki gerine gerine bı hal oluyodu şımarık kizim benim...

canim bende ilk defa dün hissettim endiselenecek bisey yok sikma canini..hepimiz normal tempoda yasiyoruz bak ben isten eve geleli daha bir saat bile olmadi ve yarin yine is.. canini sikildigi zaman göbisine bak bebeginle konus kendi kendine de konus ben hamileyim de anne olacagim de :) ben diyorum vallah :)
Cok güzel bi duygu bende cok kez acarim karnimi severim oksarim bebisimi :-) senin ikizmiydi canim?

evet,ALLAH nasip ederse ikiz annesi olacağım:)
allah bagislasin tatlim masallah..allah yardimcin da olsun insallah cok zorlamaz miniklerin seni :)

kızlarrr merhaba hepinize. aranıza yeni katıldım. bende Temmuz annesi olacağım inş. 17 haftalık hamileyim. henüz cinsiyetini öğrenemedim. meraktan çatlayacağım böyle giderse:) karnımda minik minik seyirmeler oluyor. bazen sağ tarafımda bazen sol tarafımda oluyor. sizde de böyle şeyler oluyor mu? bu hafta doktora gidince sormayı düşünüyorum.
hosgeldin canim.. normal canim segirmeler sen yinede doktoruna sor icin rahat etsin iyice..

bebgımle daha ayaktayız cunkuu tempomm hıc bıtmıyorrr gorumler sbh gıttıler ama amcalar eltımle rvardı yenı gıttıler yaaaaaaaaa bebegımle tamm temızlıgı bıtırdık dınlenmeye cekıldık kapı caldıı bır yogun dahaaaaaaaaaaaa yazı ıple cekıyorum kv memelekete gıdınce cok gelen lmaz hehe mısafırı sevıyorum ama bu durumda yorgun dusuyorum hafta sonuda annemlere gıdecegız kocısleeeeeeee nısan varr aılede hehe vee bacılarımm abılerım hep berabe rolucazz göbişimi kımse gormes dıyordum ama ank.dakı ıstanbl dakı butun herkes orada olucak ve oglusumu herkse ler gorucekkkkkkkkkk heheheh :KK9::KK9::KK9: ee ben hamıs kıyafetı de lmadım ark.verdıgı yenı ye yakınhamıs patolanu var normalde esım musade etmes ama bgn onu gıy ustune bır badı alırız dedıı ustunede salllllll hehehe sakladım gıttı gobısımıııııııı neyse ıı geceler sızeeeee oykumuz kacmadan dogru uykuyaaaaaaaaaa:KK25::KK53::KK53:

hepinize iyi geceler güzel temmuz annişleri çok mutluyum bebişim artık içimde kıyır kıyır ediyo onu hissetmek çok güzel önceleri resmen hamileliğimden şüpheliydim şimdi sanki annecim ben buradayım diyor gerçi cinsiyetini göstermediği için kızgındım sıpaya ama neyse rabbim hayırla sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin amin.................

evet canim tamamiyle bilinc alti farkindayim :) ama bi kere bi rüya görmüstüm bebege ultrasonda bakiyoruz arkasini dönüyor popo gösteriyor bende böyle alttan sanki görecekmis gibi bakmaya calisiyorum göstermiyor bisey göremiyorum,bidahaki ultrasonda sok oldum ayni sekilde gördük bebisi popo gösterdi sirt cevirdi ayni pozisyonda :))
biz heralde bu sefer görürüz büyük ihtimal eger cok cok inatci cikmazsa elbet.detayli olacak cünki kontrolümüz..gönlümden hep kiz geciyor,kocis te erkek diyor bakalim kim kazanacak :)

bende cok duydum öyle dogumda sok olan insanlar var erkek beklerken kiz doguyor yada tam tersi :)
saglikli olsunlar da baska bisey istemeyiz ama o anki sokta farkli olsa gerek sürekli kendini bi cinsiyete alistiriyor alisveris yapiyorsun okadar...

Aa o da iyiymiş ya bende rüyalara cok inanırım aslında ben hep erkek bebek gördüm mesela adı bile söyleniyodu fln fln,hayırlısı olsun canım ama anneye malum olurmuş benmki cıktı bakalım senn ne olcak?:)Ben baya bi şok olurum heralde o dru da parcalarımm düşünsene oğlum oğlum diye seviyosun birden kız bi de herkese söylemşsin fln aman Allah korusun:))ya bide bende sey var doğumda bebeğimi görüp iyice ezberlemek istiyorum karışır diye cok korkuyorum bütün bebekler birbirine benziyo böyle karışıklık hikayesi cok dinledim asırı evham yaptım saçma biliyorum ama napsamki ben niye hep böyle şeyler benm aklıma gelir ki :))

günaydın kızlar
bugun pazar çalışıyorum saat 3 e kadar
akşam annemler geldiler
yemek yedık ama işten geldiğim için çabuk çabuk 3çeşit yemek hazırladım salata zetinyağlı falan 1,5 saatte hepsi tamamdı
ama anormal sekılde yoruldugumu farkettım
saat 10 gbi kalçama bi ağrı girdi bacağıma doğru inen yattım
sabah kalktım
cok az kahverengi lekelenme gelmiş
ço korktum
salı gunu dr kontrol var işallah kötü bişi yoktur

Canım sen kendini niye okadar yordun ki annenler yabancı mı beraber yapsaydınz yada annen yapsaydı kuzum ben sana diyorum ama arada ben de fütrsuzca iş yapıyrm ama yazık bebişlermize azcık kahverengi lekeden bişey olmaz korkma bikez bende de oldu ama devamı gelirse hemen acile git canım yat dinlen ayaklarını yükseğe koy ok..

X