2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
prş günü öğrendim erkek cnm :KK31:

tebrik ederim lyre benim de erkek olacak inşallah.
bayadır giremiyordum topiğin kapandığını görünce şaşırdım ne oldu ki.neyseki yenisi açılmış.nasıl gidiyor kızlar herşey yolunda mı

Merhaba, bende kan sulandırıcı iğne oluyorum her gün bir tane. Dediğin gibi bazen çok can yakıyor. Ne zamana kadar kullanacağım şuan için belirsiz. Detaylı ultrasonum var martın ilk haftası galiba orada karar verilecek. Sen ilkinde de kullanmışsın. Göbekten ne zamana kadar vurmaya devam ettin. Karnım şuan gerilmeye başladı. Bacak ve kolu hiç denemedim ve tedirgin oluyorum. Geçmiş olsun sana da.

Canım ben doğumdan birgün öncesine kadar vurundum ilk gebeliğimde, iğne 24 saat etki ediyormuş. Canım ben yaklaşık 1 aydır kolumdan vurunuyorum, benim göbek erken belli oluyor dolayısıyla yağ tabakasını tutup da vuracak yer yok kilolu da değidim zaten. göbek pek acımıyordu ama kol daha fazla acıyor. ben ilk gebeliğimde 1 kere bacaktan vurdum acayip acıdı vurduğum yer mosmor oldu 3 gün elleyemedim sen de önce koluna dene istersen canım. ama kola vururken birinden yardım almak gerekiyor hem tutup hem vuramadım ben. hayırlısıyla bebeğimizi kucağımıza alınca hepsini unutacağız Allah ın izniyle.
Canım detaylı ultrason hakkında eğer ışınlar bebeğin gözüne denk gelirse şaşılık yapabiliyormuş ultrasonu çekenin ustalığı önemliymiş dediler. doktoruna sorar mısın kontrole gittiğinde?

kizlar sabah ne güzel yazmistim ama gitmedi yine :KK43:

bu sabah yolda ise giderken bende ilk defa tam olarak bebisimin hareketlerini hissettim..ne güzel bisey di öyle :))
iki gündür cok hafif biseyler vardi nasil desem böyle karnimin icinde baloncuk var gibi, bu sabah o baloncuk daha da yogunlasti ve icerden dürtüldüm :)
cok farkli biseydi nasil mutlu oldum anlatamam kizlar :))))
rabbim hepimizin yavrularina saglik versin

Teşekkürler canım,rüyaların bilinçaltı:))ama bu gidişinde de göremezsen kız olma ihtimali yüksek çünkü kızlar gec gösterrmşş hayırlı evlat olsunlarda hem ayrıca bizim bi yakınımıza dru erkek demiş sürekli kadın bi doğrmuş kızz şaka gibi bende şimdi kuşkuya düşdüm zaten biz pipisini de göremedik dr nerden anladı acep cdyi takıp takıp izliyorum ama henüz göremedim ya kızsa!!:))

evet canim tamamiyle bilinc alti farkindayim :) ama bi kere bi rüya görmüstüm bebege ultrasonda bakiyoruz arkasini dönüyor popo gösteriyor bende böyle alttan sanki görecekmis gibi bakmaya calisiyorum göstermiyor bisey göremiyorum,bidahaki ultrasonda sok oldum ayni sekilde gördük bebisi popo gösterdi sirt cevirdi ayni pozisyonda :))
biz heralde bu sefer görürüz büyük ihtimal eger cok cok inatci cikmazsa elbet.detayli olacak cünki kontrolümüz..gönlümden hep kiz geciyor,kocis te erkek diyor bakalim kim kazanacak :)

bende cok duydum öyle dogumda sok olan insanlar var erkek beklerken kiz doguyor yada tam tersi :)
saglikli olsunlar da baska bisey istemeyiz ama o anki sokta farkli olsa gerek sürekli kendini bi cinsiyete alistiriyor alisveris yapiyorsun okadar...

kızlar özellikle yemekden sonra içim bir tuha oluyor,bulantı da değil de nasıl anlatsam kıyılıyor gibi birtuhaf oluyorum,sizde de oluyormu böyle benzeri şeyler,kansızlığım var acaba ondanmıki,doktoruma gidince sorucam..

Hayır canım aynısı bende de var yemek yedikten 10 dk sonra başlıyor artık yemek yemek zor geliyo değişik bi bulantı çünkü...
Ben ilk aylar çok kötü geçirdim hatta sadece yarım kilo aldım 17 hafta bitti...

Hayır canım aynısı bende de var yemek yedikten 10 dk sonra başlıyor artık yemek yemek zor geliyo değişik bi bulantı çünkü...

ilk 4 ay benim de çok kötü geçti,son 1 haftadır iyi sayılırım çok şükür ama şimdi de bu başladı bebek saçlanıyormu acaba o yüzdenmi..

Minik oglummmm PRENSİME Fistik gibi bı PRENSES kardes geliyooooooo. 200 gram 14 cm olmus bile lokumummmmmm benimmmm:nazar::nazar::nazar:

hım ay neguzel ikisi bi arada buyurler işte bir kız bir erkekte ideal zaten hayırlı olur inş benim kız ismi olarak mina deva mıra tuana aysima rengin aybike buğlem hıranur miri nisa hoşuma gidiyor erkek ismide seymen bera zulkarneyn baran yagız eymen bunlar hoşuma gidiyor

teşekür ederim,güzel isimler.ama aysima adını daha çok beğendim.eşime de beğendirebilirsem kızımın adı olabilir:KK9:

kizlar sabah ne güzel yazmistim ama gitmedi yine :KK43:

bu sabah yolda ise giderken bende ilk defa tam olarak bebisimin hareketlerini hissettim..ne güzel bisey di öyle :))
iki gündür cok hafif biseyler vardi nasil desem böyle karnimin icinde baloncuk var gibi, bu sabah o baloncuk daha da yogunlasti ve icerden dürtüldüm :)
cok farkli biseydi nasil mutlu oldum anlatamam kizlar :))))
rabbim hepimizin yavrularina saglik versin

o duyguyu ben de geçen hafta yaşadım.tarifi imkansız bir mutluluk..giderek daha belirgin hissediyorum ve eğer evdeysem hemen göbeğimi açıp okşuyorum,onlarla konuşuyorum.şimdiden sevgi pıtırcıkları oldular:)

Minik oglummmm PRENSİME Fistik gibi bı PRENSES kardes geliyooooooo. 200 gram 14 cm olmus bile lokumummmmmm benimmmm:nazar::nazar::nazar:

Gözün aydın canım yaa maşallahh ne güzel hem kız hem oğlan anası olcan:KK1: Hepimize nasip olur inşallah 2sinin tadı farklı olsa gerek ama sen 3.yü de oğlan düşünüyon heralde avatarın harika :KK76: Benim eşim 2 yaş fark olsun diyor bende öyle düşünüyorum uykusuzluksa yorgunluksa dibine kadar olsun :KK9: Ama o bîrde Onlar iyice büyüdükten sonra bi 3.çocuk daha olsun tekne kazıntısı kendimiz için diyor :KK36: :KK9: Nasip :KK53:

o duyguyu ben de geçen hafta yaşadım.tarifi imkansız bir mutluluk..giderek daha belirgin hissediyorum ve eğer evdeysem hemen göbeğimi açıp okşuyorum,onlarla konuşuyorum.şimdiden sevgi pıtırcıkları oldular:)
Kızlar ben ilk hissettiğimde sabahın 4ydü ya takla attı ya zıpladı kızım beni şok etmişti geçengün bir daha hissettim miinnicik bir dürtücük o da gecenin bir yarısıydı, gece mi uyanıyolar yoksa kızım anası gibi gece kuşu mu :KK1: Siz nasıl hissediyorsunuz kızlar

Son düzenleme:
Kızlar ben ilk hissettiğimde sabahın 4ydü ya takla attı ya zıpladı kızım beni şok etmişti geçengün bir daha hissettim miinnicik bir dürtücük o da gecenin bir yarısıydı, gece mi uyanıyolar yoksa kızım anası gibi gece kuşu mu :KK1: Siz nasıl hissediyorsunuz kızlar

ben genelde birşeyler yedikten sonra,uyumaya çalışırken ve gece wc ye kalktığımda hissediyorum.örneğin şu anda yüksek sesle klasik müzik dinliyorum
hafif hafif tepiniyo benim kız.sanırım onlar her yaptığımızın farkındalar:)

Gözün aydın canım yaa maşallahh ne güzel hem kız hem oğlan anası olcan:KK1: Hepimize nasip olur inşallah 2sinin tadı farklı olsa gerek ama sen 3.yü de oğlan düşünüyon heralde avatarın harika :KK76: Benim eşim 2 yaş fark olsun diyor bende öyle düşünüyorum uykusuzluksa yorgunluksa dibine kadar olsun :KK9: Ama o bîrde Onlar iyice büyüdükten sonra bi 3.çocuk daha olsun tekne kazıntısı kendimiz için diyor :KK36: :KK9: Nasip :KK53:

ben bu fikri ayakta alkışlarım :KK9::KK9::KK9::KK9:
aynen bende öyle düşünüyorum... miniğimiz 1 yaşındayken ona kardeş için çalışmalara başlamak (ortalama 2 yaş olur sanırım aralarında) aradan bi 3-4 sene geçtikten sonra da üçüncü kardeşleri Allah izin verirse... ohh miss... cinsiyetleri her ne olursa olsun her biri sağlıklı olsun inşallahh...
Allah hepimizin gönlüne göre versin....:nazar:

ben tepinmeyi ilk kez terminalde otobüs beklerken hissettim baya huylandım önce ikincisi de gelince emin oldum şimdi ara ara oluyo artık hoşuma gidiyo

günaydın kızlar
bugun pazar çalışıyorum saat 3 e kadar
akşam annemler geldiler
yemek yedık ama işten geldiğim için çabuk çabuk 3çeşit yemek hazırladım salata zetinyağlı falan 1,5 saatte hepsi tamamdı
ama anormal sekılde yoruldugumu farkettım
saat 10 gbi kalçama bi ağrı girdi bacağıma doğru inen yattım
sabah kalktım
cok az kahverengi lekelenme gelmiş
ço korktum
salı gunu dr kontrol var işallah kötü bişi yoktur

kızlar özellikle yemekden sonra içim bir tuha oluyor,bulantı da değil de nasıl anlatsam kıyılıyor gibi birtuhaf oluyorum,sizde de oluyormu böyle benzeri şeyler,kansızlığım var acaba ondanmıki,doktoruma gidince sorucam..

Ben yemek yedikten sonra bulanti gibi degilde sürekli sanki bisey bogazimda kalmis tam yutamisim gibi oluyor sürekli gögsümde bi baski var yani
Masallah canim allah evlatlarini sana bagislasin
Cok güzel bi duygu bende cok kez acarim karnimi severim oksarim bebisimi :-) senin ikizmiydi canim?
günaydın kızlar
bugun pazar çalışıyorum saat 3 e kadar
akşam annemler geldiler
yemek yedık ama işten geldiğim için çabuk çabuk 3çeşit yemek hazırladım salata zetinyağlı falan 1,5 saatte hepsi tamamdı
ama anormal sekılde yoruldugumu farkettım
saat 10 gbi kalçama bi ağrı girdi bacağıma doğru inen yattım
sabah kalktım
cok az kahverengi lekelenme gelmiş
ço korktum
salı gunu dr kontrol var işallah kötü bişi yoktur
Masallah tatlim hamaratsin iste o yorgunlugun üstüne bide 3 cesit helal olsun
Bende calisiyorum bugün aksam 9 da anca evde olurum :-(
Canim kalca agrisi bende son 10 gündür falan var cok fena bisey oturdugum yerde, yürürken birden tak diye bi sanci giriyor nefessiz birakacak kadar agriyor bikac saniye sonra geciyor
Bende lekelenme olmadi ama belki sendeki tesadüftür bilemiyorum ki

biz geldikk paşam laaa görümcemler gıtı ev temızlıyorum bende mutfak kaldı bır belım agrıdı suyumu aldım pc gectım 5 dk molaaaaa:KK3:
supur sıl toz al cırp katla camasır oooooooooooooo benı bekler devam yanııııııı ama arada oglumun ben brdayım annne!!!!!!!!! demesıı yetıyor alıyor yorgunlugumu cok sukurrrr
:KK6::KK6::KK6::KK16::KK16:
merhabalar bende temmuz annesiyim inş bir oglumuz olcak inş bu 2. bebişim ilkide erkekti buda erkek inş şuan 18 haftalık hamileyim 2 gun once ogrendik cinsiyetimizi ve uzucu bir haber aldık bebegimin kafasında kistler varmış ole dedi doktorumuz bunlar gecici olabilirmiş ama kalıcıda olabilirrmiş bilmiyorum ama inş sorun çıkmaz içim rahat ama rabbim buyuk inş sag saglim dogar bebişim hepimizin bebişlerini RABBİM KORUSUN AMİNNNNNN
ınsl gecıcıdır cnmm dua ıle ınsl saglıcakla kucagımıza alalım yavrularımızı ınsll:21::21:

kızlar alt karnınızda ara ara batma hissediyormusunuz bana anlık oluo geçiyor ayrıca şu an kullandığınız ilaçlar neler
evt cnm rahım uste cıkıyor ve genıslemeye devamm edıyor ondannnnnnnn o agrılar bnm elevıt ım bıttı kan degerım ıı oldugu ıcın 1 ay daha kan ılacı almıcamm daha sonra baslıcammm ve magnesyum eksıklıgı nedenı ıle suya katılan ılac alıyorummportakal tadında missssssssssss:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:
Gittik geldik minnosum 100 gr olmus hoppidi hoppidi zipliyordu.kizim beniiiimmmmm.ikram benimm

Doktora sordum.bi zarari yok lazerin dedi.ben son ay gidecegim ama.
tebrıkler cnmmmm kıscennnn le saglıklıca omur yasaman dılagımle kadertaş arkadasımmm:KK52::KK52::KK52:

ben bu fikri ayakta alkışlarım :KK9::KK9::KK9::KK9:
aynen bende öyle düşünüyorum... miniğimiz 1 yaşındayken ona kardeş için çalışmalara başlamak (ortalama 2 yaş olur sanırım aralarında) aradan bi 3-4 sene geçtikten sonra da üçüncü kardeşleri Allah izin verirse... ohh miss... cinsiyetleri her ne olursa olsun her biri sağlıklı olsun inşallahh...
Allah hepimizin gönlüne göre versin....:nazar:
aynenn canımmm bızde çişini ögrenıncee 2.dusunyoruz tabii rabbim verırse ınsll aralarında 2-2,5 yas fılanolucak ınslll sonra da gelsın bebelere balonnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK33::KK33::KK52::KK52::KK52::KK52:cok sukurrr rabbım ee saglıcakla bır avaz da dogururuz ınslll

149980_432735143472488_359975484_n.jpg

X