2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Ben yaptırdım. Sonuçlarımıda aldım.
Herhangi bir risk görmedi doktorumuz. Sağlığı yerindeydi bebişimizin :KK16:

Çok sevndim canım maşallah diyelimmm:)) darısı bana artık 2li iyi cıktı ama bakalım bu nasıl cıkcak bi de bizim kan uyuşmazlığı var onu önümzdeki ay yaptrcazz bakalımm..

arkadaşlar herkese neraba.Size bi sorum olacaktı.Bu çatlakları önlemek için kakao yağı kullananlar sulandırıpta öyle mi kullanıyosunz,yoksa yağı olduğu gibi teninize mi süürüyosunuz???

Merhaba ben kullanıyorum ama sulandırmadan direk yağı sürüyorum

Merhabalaaar dün dra gittim vee bebeğimn cinsiyetini öğrendimm oğlum oluyomuşşş,toprak bey geliyor graf canım lütfen tabloya ekleyiverelim:KK66:)4'lü test sonuçları da salı günü cıkcak inşallah yaptıran var mı bu testii??

hayırlı uğurlu olsun cnm :KK31:

Sirkette bi hamile daha var.bir ay fark var aramizda o 6 aya girdi.bir iki haftada karni iki katina cikti.biz de bir aya giyeriz heralde.isyan ediyorum artikk

Aynen yaa alakasiz seyler giyiyom artik.yaz gelse de pufur pufur elbise giysek...

Ayy bende oyle yapsam ne guzel oluurrr.doktorumdan izin alirsam esim izin verir.iki ay rahat olurum...
Evet ne güzell olurdu :KK12: Aslında dermatolog a da sormak lazım. Ben bekarken başlamıştım lazere eşim o zaman bile izin vermemişti gizlice gitmiştim, napiim :18: Sonradan da îtiraf ettim :KK14:Eşimden gizli birşey yaptığım da uyuyamıyom ben ya offff :KK50::KK5: Ona göre tüm dr lar lazer zaralı değil dese de o ileride zararları ortaya çıkabilir diyo şimdi de kızı pek bi kıymetli işteyken arayıp soruyor kızım napıyor diye nerden bileyim diyorum:44: izin vermez sanırım yaa offf nasıl ikna etsem:KK50::26::KK31: Dr a sorarsan bana da haber eder misin canım.

Korkulacak birşey yok canım. :) biraz sızlıyor çok şiddetli bir ağrı falan olmuyor yani. Dayanılmayacak bir sızı değil yani :)

Çalışırken zorlama inşallah beni. Ateş yapıyor demişlerdi. Sende var mı öyle bi sıkıntı şuan??

Çok sevndim canım maşallah diyelimmm:)) darısı bana artık 2li iyi cıktı ama bakalım bu nasıl cıkcak bi de bizim kan uyuşmazlığı var onu önümzdeki ay yaptrcazz bakalımm..
İkili benimde iyi çıkmıştı. İnşallah sende güzel haberlerini alırsın canım :KK16:

Evet ne güzell olurdu :KK12: Aslında dermatolog a da sormak lazım. Ben bekarken başlamıştım lazere eşim o zaman bile izin vermemişti gizlice gitmiştim, napiim :18: Sonradan da îtiraf ettim :KK14:Eşimden gizli birşey yaptığım da uyuyamıyom ben ya offff :KK50::KK5: Ona göre tüm dr lar lazer zaralı değil dese de o ileride zararları ortaya çıkabilir diyo şimdi de kızı pek bi kıymetli işteyken arayıp soruyor kızım napıyor diye nerden bileyim diyorum:44: izin vermez sanırım yaa offf nasıl ikna etsem:KK50::26::KK31: Dr a sorarsan bana da haber eder misin canım.

ben ikinci seansımı hamile olduğumu bilmeden yaptirdim 3.ye hamile olduğumu söyledim lazer merkezi olmaz dedi ne rahatlıktı oysa :KK5:

Merhabalaaar dün dra gittim vee bebeğimn cinsiyetini öğrendimm oğlum oluyomuşşş,toprak bey geliyor graf canım lütfen tabloya ekleyiverelim:KK66:)4'lü test sonuçları da salı günü cıkcak inşallah yaptıran var mı bu testii??

hayirli olsun canim gözünüz aydin olsun saglicakla büyüsün oglusunuz

kizlar safagim az kaldi :) bugünde bitti kaldi 6 gün :)
insallah bizde 15 inde cinsiyetimizi ögrenecegiz,hamilelik bitmeden ögreniriz insallah :)
dün rüyamda bebis dogmus dogumhanedeyim isim secmemisiz hala bebise,o anda soruyolar bebegin adi ne, ne yazalim diye hadi diyorum,
cabuk secelim ne olsun adi.. dogum da ögeniyoruz cinsiyetini cünki :)
hepnizi öpüyorum canlar..

Kizlar
Yarin bebegimi gorucem..belki cinsiyetini de gösterir..insallah sağlıklı mutluluk ....hersey yolundadir insallah..

kızlar benim arkadaş da yaptırmış hamilelikten önce o kadar rahat ettim ki diyor. nasıl yapıldığını sordum anlattı biraz ama pek öyle olacak gibi değil :) doğumdan sonra lazere gitmeyi düşünüyorum ben de yaptıran arkadaşlar nasıl uygulanıyor seanslar bilgi verir misiniz (özelden de olabilir) gidince neyle karşılaşacağımı bilmek istiyorum

Kızlar ben dün genlerime olan aşırı güvenimi 38 beden çatlaksız annemi bir kenara bırakıp, doğurmadan önce başlayayım krem mrem sürmeye artık diyip eczaneye gittim. mustela mı lierac mı saf katı kakao yağı mı diye karar veremedim bende üçünü de aldım bir de mustelanın göğüs kremini, bebe losyonunu ve şampuanını da aldım:26::KK17::KK31:
günde 3-4 kere her seferinde başka birini kullanıcam:KK49:
ve orda bütün kremlerin içeriklerine bakarken -kimya uzmanıyım ya sanki :KK9::KK37:
şunu gördüm;
BONAL F çatlak kreminin içinde PARAPEN vb gibi zararlı kimyasallar var; tatlı mı tatlı ecz. arkadaş da hamile 3buçuk aylık, o yüzden artık almıyorum satmıyorum ben mustela kullanacağım dedi.

Ben ilk hamileliğimde mustela çatlak kremi kullandım.. Bunda da kullanıyorum..bı çizgi bile yok vvücudumda:nazar:

kızlar benim arkadaş da yaptırmış hamilelikten önce o kadar rahat ettim ki diyor. nasıl yapıldığını sordum anlattı biraz ama pek öyle olacak gibi değil :) doğumdan sonra lazere gitmeyi düşünüyorum ben de yaptıran arkadaşlar nasıl uygulanıyor seanslar bilgi verir misiniz (özelden de olabilir) gidince neyle karşılaşacağımı bilmek istiyorum

koltuk altı 3-4 dk, bacak 15-20 dk sürüyor canım, çok acımıyor -ki benim acı eşiğim düşüktür, kötü kokuyor (yanmış kıl tüy kokusu - lazer kılın köklerini yaktığı için) AMA az önce arkadaş ben hamileyim diye yapmadılar dedi, benim zaten 1-2 seansın kalmıştı, BÜYÜÜÜÜÜK rahatlık, ama lazerin alexandrite olması lazım tek onaylı ve etkili lazer diye biliyorum çünkü-

Bu Arada en iyi gogus ucu çatlak kremi lansinoh..tecrübe ile sabittirrrrrrr....

Ben ilk hamileliğimde mustela çatlak kremi kullandım.. Bunda da kullanıyorum..bı çizgi bile yok vvücudumda:nazar:

ahhh ne güzelll, benim de mustela sürdüğümde daha uzun süre cildim nemli kalıyor gibime geldi, ah bir de o kadar ağır parfüm kokmasa:KK25: amor amordan başka koku üzerimde sevmiyorum:KK19:
gerçi arkadaş genetik de önemli çatlayacağın varsa çatlıyorsun dedi,
çok heyecanlı yarın gösterir inşallah bakalım kız mı :KK12: erkek mi :KK55:
haberlerini bekliyoruz canım

ahhh ne güzelll, benim de mustela sürdüğümde daha uzun süre cildim nemli kalıyor gibime geldi, ah bir de o kadar ağır parfüm kokmasa:KK25: amor amordan başka koku üzerimde sevmiyorum:KK19:
gerçi arkadaş genetik de önemli çatlayacağın varsa çatlıyorsun dedi,
çok heyecanlı yarın gösterir inşallah bakalım kız mı :KK12: erkek mi :KK55:
haberlerini bekliyoruz canım
Çatlak olayı tamamen genetik...haklı o arkadasın..benim annem dede bı cizgi yok..ben yine de önlem amaçlı sürdüm mustela...
yarin icin dua et bana...sağlıklı haberler alalım...:KK16:

paradoks, bangbang, yarim_, rm07 , ezgi0909 dualarınızı okudum,Allah kabul etsin inşaallah

Çatlak olayı tamamen genetik...haklı o arkadasın..benim annem dede bı cizgi yok..ben yine de önlem amaçlı sürdüm mustela...
yarin icin dua et bana...sağlıklı haberler alalım...:KK16:

aklına kötü şeyler getirme sakın :KK19: yarın güzel haberlerle dönersin bize de müjdeyi verirsin inşallah:KK16:

Günaydın annişler ve güzel bebişkoları nasılsınız bakalım bu hafta sonuda çalışarak geçirenlerdenim ne sıkıcı şimdi evde olmak vardı ama neyse artık :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

Eee nasılsınız bakalım biz iyiyiz teyzeleri :KK49::KK49::KK49::KK49:

X