2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
kızlar hade ben kaçtım akşamdan beri yazdıklarınızı okudum okumayınca birikiyo ders çalışmam lazım. hepinizi öpüyorum allah şuanda çalışan bütün hamile ark.lara güç kuvvet, etrafındakilere de anlayış versin inşaalllaaahh akşama görüşürüz kikirdek annişler mucckksss

Yahu uyukluyormusunuz niye konusmuyorsunuz.
Bebege oda yapacakmisiniz kizlar.yoksa besikle kendi odanizda mi kalacak

o kadar cok doluyum kiiiiiiiiimısafır mısafırrr ustunee gorumler burda zatenn derkennn full ama oglumm agolsun annesının yanında ve her ann benm le oldugunu hıssettırıyor cok sukurrrrrrrrrrrrbabamızda aksam gelınce oldukca pozıtıff ee evın yogunlugu benı strese sokacak yoksamm hayırlısı ıle nısan ayı bır gelsediiii(k.v deler memleket bah bahce kemeye gıdeceklerdeee)sonrada dogum hazılrıgı ınsll alısverişşşşşşşşşşşşşşşşş heheyttttttt benı ve oglumu unutmayın olurmuuu kıslarrr bız yogunlukdan ugrayamaıyoruzzzzzzz ama hep aklımdasınız gecmıse hıcc bakmadım zatenn hepinizi

cinsiyetleri belli olan arkadaşlarım
isim düşündünüz mü?karar verdinizmi
biz inl.ogluma eşim inn hayali olan ALPEREN koyacagız aıledekı herkesle ogluma ismi ile hiap ediyorlarrrrrrrrrrrrrrcok sukur bıze bu günleri yaşatanaaaaaaaaa

canım ben oda yapıcam..tamamen beyaz...bir tane boş odam var...pencerede jaluzi de var..onun önüne renkli perde takıcam,
sadece ikeadaki odalara baktım..gayet uygun geldi bana..bebek olduğu için fazla abartmayı düşünmüyorum..ikea çok kaliteli değil biliyorum ama bebek kıramaz edemez..4-5 sene idare etse yeter..sonra zaten güzel oda alırım ben..şimdi her şey çok masraf olacak..en uygunları almak lazım...zaten doğum 1500 en az mesai saati dışına denk gelirse 1800..her şeyi düşünmek lazım...

Benim de alırken dikkat ettiğim şeylerden biriydi uçakta el bagajı olarak yanıma alabileceğim bir araba olması. Benim yazımı okuyabilirsin canım -82.sayfa- tavsiye ederim kullanan ark.larımda var. 5buçuk 6kilo biz daha erken olmasına rağmen kararımızı verdiğimiz için % 50 indirime girdi diye geçen hafta aldık. hala indirimde mi bilmiyorum ama.

bende hiç bir testi yaptırmadım canım boşuna stres olmayayım diye yalan yalnış sonuç çıkabiliyor istatistik sonuçta testte sağlıklı diyipte down sendromlu bebeği olanda var tam tersi de, o testleri yaptırıp sonuçlarını beklerken kaç hafta stres olamıycam.dediğin gibi biz içimizi ferah tutalım nasıl düşünür nasıl yorarsak öyle olurmuş. POzitif düşünüyorum ben hamileliliğimin tadını çıkarıyorum

Son düzenleme:

canım amin valla şu dönemde en çok ihtiyacımız olan şey anlayış :))) sana da kolay gelsin ne çalıacaksın bilmiyorum ama :)) byee

bizimkinin odası hazır. ben de beyaz yaptım herşeyini
eksikler var ama olsun mobilya beşik falan tamam yani

kendi odasında kalsın istiyorum ben yanımıza almayı düşünmüyorum. onun için de bebefon alıcam inşallah

ya bana kalsa ne kadar az eşya o kadar iyi ama minnoşuma bir dolap şart, beşikten sonra da bir yatak gerek, e zaten oda yapınca da yatak dolap bir şifonyer oluyor, ama bizim ekstra oda biraz fazla dolu onu nereye nasıl boşaltacağız bilmiyorum düşündükçe de uykularım kaçıyor, odada şimdi bir tane duvardan duvara gardırop var, bir koca çekyat bir de kitaplık, bizim o gardıropla kitaplığı evin başka tarafına taşımamız gerek ki evde koyacak başka neresi kaldı bilmiyorum, ben de dolap içi monte edilen yataklardan alalım diyorum buna da eşim razı olmuyor çocuğun odası ferah olsun diyor, haklı da bizim işimiz uzun ben de bu konuda dertliyim anlayacağınız

Benimki de beyaz.enistem yapacak odasini.mobilyaci oldugu icin.ucuza gelecek bayagi bize.

Bende oyle istiyorum.telsizi de aldim.ikinci el aldim adam bir iki kere kullandik deyince.philips in 200 tl normalde ama ben 50 ye aldim.kirki ciksin odasinda yatiracam bende.alismasin bizim yanimiza

Kizlar ben normal dogum istiyorum ama alttan birsuru dikis yaparlarsa istemem.doktorum ile iyice konusacagim acaba dikissiz kesiksiz dogum yapanvarmi ki

Kızlar bende netten demonte mobilyadan bi oda takımı beğendim. Sonradan genç odasına dönüşebiliyor. Lale devri dizisindede kullanılmış. Ama karar veremiyorum internetten sipariş verip vermemek konusunda. Eğer sipariş verirsemde üzerindeki hayvan figürlerini istemeyeceğim...

evet onu gördüm tamda istediğim gibi pratik bişey iyi yapmışsın bencede inernette var mı satılan site aynı modelden ? sen ne kadara aldın indirim var demişsin ya merak ettim sakıncası yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…