2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

Teşekkür ederim kuzum inşallah atlatırım tavsiyelerini deneyeceğim.Öksürmekten bebişte ben de
harap olduk...:26::26::26:

Kaynanam gelecem diye tutturdu.off herkes cok anlayissiz.esim allahtan cok yardimci oluyor...
Günaydın herkese iyi bir gün diliyorum..........

Gunaydin canimmm sana da iyi gunler olsunn

Merhaba hmfsst...Ben bugün gittim sağlık ocağına 20+1'e gün verdiler (15 Mart)...Aramızda bir hafta var size de 8.Mart gibi bir tarih denk geliyor...2 kez vurulacakmışım bu arada...

canım bana gün verme diye bişey yok 16 haftanda gel dedi ebecik.. bende yarın gidicem doktordan sonra..

kıs sabah sabah güldürdün.. allahta seni güldürsün..

Kızlar dualarınızı okudum Allah kabul etsin
Beni de listeye ekler misiniz?

İLK bebiş cinsiyet belli değil
Yarışmaya İstanbul'dan katılıyorum

geçmiş sayfaları okudum anca gelebildim
hepinize günaydınn
temmuzun en güzel anneleri
yenı gelenler hoş gelmiş sefa gelmiş

Teyzeleri biz 3 lü test sonucumuzu ve ayrıntılı usgmizi yaptırdık bu sabah doktor tüm testleri başarıyla geçtiniz dedi 270 gr 20 cm olmuşuz ortalamanın üzerinde bi boy dedi azcık uzun bi kız olucakmış kazuletimm benimm anı olsun diye cd istedim ama haftan erken vermeyelim dedi sonra tekrar yaparız onda daha güzel çıkıcak bu tedbir için yapılmış. bi de aşıyı sordum ağrılı olucak kullanmadığın koluna yaptır dedi:26: hımm sonracıma 1 ay sonrada şeker yüklemesi olucak aç gel yanında limon getir dedi.

Bende ara sıra hissediyorum her zaman değil. Eşimde sitem ediyor bende hissedeyim artık yaa baba olduğumu daha iyi anlayayım diyor yazık
Bende dayan az kaldı 1 ay sonra sende baba olucaksın diyorum

İnşallah dediğin gibi doğumlarımızı sıkıntısız atlatıp bebişlerimizi kucağımıza alırız. Tek dileğimiz sağlıklı olmaları bu kadar endişede o yüzden oluyor zaten.
Günayyddıınnnn tatlımm
Ne güzel başlamışsın güne banada geçti enerjisi.
Bugünüm çoookk güzel geçicek sayende
Kardeşler çok harika gerçekten.
Ben hep şükrediyorum iyiki kardeşim olmuş diye.
Sevgi dolu yardımsever bıcır bıcır çok seviyorum onu çoookk
Bebeişine kavuşmanada az kalmış.Bol bol izlersin artık annesi

kızlar bu dualar neci ne okunuyor niye okunuyor ben kaçırdım sanırım oraları

Bu aşıdan çok korkuyorum ben yaa :44:
Ne kadar acıtıyoki acaba (
Normalde korkmam aşıdan ama bundan çok korktum ben
Maşallah bebeğinin hiç sorunu yokmuş tatlım çok sevindim
Boylu poslu prensesini öpüyorum her yerinden

kızlar bu dualar neci ne okunuyor niye okunuyor ben kaçırdım sanırım oraları

Ilk sayfada liste var canim.hayrina dua okuyoruz birbirimize.okumak ya da listeye eklenmek istersen bilgilerini yaz.seni de eklesinler.

Ilk sayfada liste var canim.hayrina dua okuyoruz birbirimize.okumak ya da listeye eklenmek istersen bilgilerini yaz.seni de eklesinler.

şimdi gördüm tamam. benimki de 18 şubat sanırım öyle yazıyor. ben de okumaya başladım sagolun

günaydınnnn kızlarrrr
bugün gidiyorum doktora bebişimi ilk kez görücem çok heycanlı lmam lazım ama değilim niye acaba
yada farkında değilim
oğluşumuda alıcam gidicem beraber görücez kamerada götüreyim diyom uyarsa çekerim :)

Ayyy hasta oluyorum ben de.gerizekali calisma arkadaslarim cami aksama kadar kapatmadilar.ayaklarim da sirtim da dondu.hasta oldum ne gicik insanlar yaa hamile oldugumu da biliyorlar ben kapatiyom onlar aciyor.cok sinir oldum.

ay seninkiler de uyuzmuş, bizde de daha önce yazmıştım sigara içen müdür var, bir de iki gündür tam yemeğe çıkacağım acil olmamasına rağmen en az bir saatimi alacak dosya veriyor bana halledeyim diye, çok beddua ediyorum çok

geçmiş sayfaları okudum anca gelebildim
hepinize günaydınn
temmuzun en güzel anneleri
yenı gelenler hoş gelmiş sefa gelmiş

hoşgeldin canım

inş. heeerrr bi şeyi temiz çıkar. benim kızıma omfalosel teşhisi kondu canım. herşey yolunda giderse doğduktan hemen sonra ameliyat edicekler bağırsaklarını içeri alıcaklar allah herkesin bebeğine sağlık versin. hep dua ediyorum benle birlikte bütün hamilelere

kuzum cvs ide sormuşsun oda amniyosentez gibi aynı amaca yönelik, farkı 12. haftada yapılabiliyo amniyosentezden daha erken sonuç alabiliyosun o daha geç yapılabiliyo çünkü. bide cvste bebeğin sıvısından değilde eşinden hücre çekiyolar. uyuşturuyolar lokal olarak,yine karından ultrason eşliğinde giriyolar o şekilde hüp hüp çekiolar şırınganın içine. 5dk. fln sürüyo. biraz canın yanıyo tabi ama dayanılmıcak bi acı değil. benzer işlemlerin hepsinde düşük riski var ama %1-2 fln. yapan kişininde işinin ehli olması şart tabi. o yüzden araştırma hastanelerini öneriyorum ben.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…