2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Kızlar bende netten demonte mobilyadan bi oda takımı beğendim. Sonradan genç odasına dönüşebiliyor. Lale devri dizisindede kullanılmış. Ama karar veremiyorum internetten sipariş verip vermemek konusunda. Eğer sipariş verirsemde üzerindeki hayvan figürlerini istemeyeceğim...

Canim cok ugrasirsin demonte ile.eksik parcasi cok oluyor.ben tavsiye etmiyorum.bi de ne gelecegini bilemezsin.biz teyzemin kizina aldik buyuyen besik internetten.hem eksigi coktu hem de malz kotu cikti.geri gonderirsen kargoyu karsilamak zorundasin 150 tl felan tutuyor.hic girme o islere bence.

Canim cok ugrasirsin demonte ile.eksik parcasi cok oluyor.ben tavsiye etmiyorum.bi de ne gelecegini bilemezsin.biz teyzemin kizina aldik buyuyen besik internetten.hem eksigi coktu hem de malz kotu cikti.geri gonderirsen kargoyu karsilamak zorundasin 150 tl felan tutuyor.hic girme o islere bence.

Bilgilendirdiğin için çooook teşekkür ederim canım benim. Şu an itibariyle vazgeçtim:)

Bilgilendirdiğin için çooook teşekkür ederim canım benim. Şu an itibariyle vazgeçtim:)

Vallaa en iyisini ettin.ben de bidaha mi asla dedim.ayni sorunlari sende yasama diye soyleyim dedim.git magazadan al biraz pahali bile olsa kafan dinc olur.ya da yakinlarda mobilyaci imalat varsa onlar daha uyguna yapiyor.:KK4:

Kizlar ben normal dogum istiyorum ama alttan birsuru dikis yaparlarsa istemem.doktorum ile iyice konusacagim acaba dikissiz kesiksiz dogum yapanvarmi ki

ya ben de ondan korkuyorum, dikiş bir de kesilmeye yetişemeyip yırtılması ihtimali de var ama genelde normal doğum yapanlar kesinlikle korkma yap diyorlar..

ben de onlardan cesaret alıyorum, demek ki dikişsiz doğurulabiliyor şansın varsa :))

neyse bana müsade çok yorucu ve stresli bir gündü, bebişim bile gerildi karnımda, öptüm sizi

ya ben de ondan korkuyorum, dikiş bir de kesilmeye yetişemeyip yırtılması ihtimali de var ama genelde normal doğum yapanlar kesinlikle korkma yap diyorlar..

ben de onlardan cesaret alıyorum, demek ki dikişsiz doğurulabiliyor şansın varsa :))

neyse bana müsade çok yorucu ve stresli bir gündü, bebişim bile gerildi karnımda, öptüm sizi
ben kızımı normal doğurdum,kesmesek olurmu dedim doktoruma,kesmeksek yırtılır,yırtık kumaşmı daha düzgün dikilir yoksa kesik kumaşmı dedi tabiki kesik kumaş,kestiği gibi düzgünce dikiyorlar,sonrasında ince belli belirsiz çizgi gibi kalıyor,ama yırtılan yerin dikişide ona göre biçimsiz oluyor,zaten hissetmiyorsun uyuşturuyorlar,panik yapmayın,ben eve gelince farkettim dikişimi :)

selam arkadaşlar ;
bugün doktor randevumuza gittik kızımız oluyor sonunda öğrendik.
bacak boyu 1 hafta önde gidiyor uzun boylu olacak dedi doktorumuz.. i
sim önerilerinizi bekliyorum biz meriç öykü gibi isimler düşünmüştük ama kesin bi karar yok

kızlar ayın 15 ile 25i arası renkli ultrason çektiricem. doktorum çektirmemi tavsiye etti. tüm organlarına bakılıyormuş. cinsiyeti burada kesin belli olurmu. doktorum bana erkek dedi ama tüm belirtiler sanki kızı gösteriyor. galiba çok kız istediğim için..:))))

Canım ben diğer hamileliğimde 21 w olduğunda renkliye girdim kız olduğunu sölediler kızım oldu renkli %99 doğru çıkıyor. birde girersen videolusuna gir cd yapıp veriyolar izlemesi güzel oluyor tavsiye ederim

selam arkadaşlar ;
sim önerilerinizi bekliyorum biz meriç öykü gibi isimler düşünmüştük ama kesin bi karar yok

kaos cok sevındım
gözünaydın :)
biz kız olsaydı eğer derin yada berrak ismini çok ıstemıştık
şimdik oğlumuz olacak nasıpse rüzgar ismine karar verdik:KK49:

selam arkadaşlar ;

maşallah canım:) isim konusu zormuş bana ilham bile gelmiyor :KK43: Allah yardımcımız olsun :)) Öykü kuşağa sevimli geliyor :))

güzel anneler hepinize iyi akşamlar :)) ben yoğun olduğum için hep muhabbetleri kaçırıyorum ama olsun kalbim sizinle :))
sevgiler..

Kizlarrr ikigindur bel agrim var iste yapmadim sabah uyandim agriyodu daha dogrusu tutulmus gibi sizdede varmi korkuyom
Bisey oldu bebege diye 15+6 yim dr aradim kasiklarinda bi sanci yoksa cok idrara cikmiyosan yat dedi

Kızlar bebişlerimizin isimlerinizde paylaşalım mı:)

Canım biz en son Ali Kağan da karar kıldık. Dün son kararımızı verdik :KK1: Eşimde bende çok benimsedik bu ismi.Artık ismiyle seviyoruz bebeğimizi :KK16:

Yahu uyukluyormusunuz niye konusmuyorsunuz.
Bebege oda yapacakmisiniz kizlar.yoksa besikle kendi odanizda mi kalacak

Benim en büyük hayalim bebek odası yapmak :KK16: Ama kiracı olduğum için ağır mobilyalar almıycam. Park yatak bir tane şifonyer bir tane tekli koltuğumu koyucam odasına halısını perdesini avizesini herşeyini alıcam. Yani taşınırken beni zorlamıycak başka eve geçtiğimde de kullanabileceğim şeyler alıcam.

ben kızımı normal doğurdum,kesmesek olurmu dedim doktoruma,kesmeksek yırtılır,yırtık kumaşmı daha düzgün dikilir yoksa kesik kumaşmı dedi tabiki kesik kumaş,kestiği gibi düzgünce dikiyorlar,sonrasında ince belli belirsiz çizgi gibi kalıyor,ama yırtılan yerin dikişide ona göre biçimsiz oluyor,zaten hissetmiyorsun uyuşturuyorlar,panik yapmayın,ben eve gelince farkettim dikişimi :)

Şuanda bir rahatsızlık hissediyor musun dikişlerle ilgili ??

selam arkadaşlar ;

Hayırlı olsun canım,
Ben cinsiyeti öğrenene kadar kız fikrine çok alıştırmıştım kendimi :KK1: ama oğlumuz oluyor :KK9:
Bu nedenle de çok kız ismi bakmışlığım var.
Bade
Defne
Funda
Bu üçünü çok sevmiştim :KK16:

Kizlarrr ikigindur bel agrim var iste yapmadim sabah uyandim agriyodu daha dogrusu tutulmus gibi sizdede varmi korkuyom
Bisey oldu bebege diye 15+6 yim dr aradim kasiklarinda bi sanci yoksa cok idrara cikmiyosan yat dedi
Canım iki gündür benimde çok ağrıyor. Arada oluyor bende. Sanki kalçam ayrılıyormuş gibi hissediyorum. Bebeğe yer açıyormuş vücut ondan oluyormuş.
Bebişin iyidir merak etme :KK16:

Son düzenleme:
iyi akşamlar arkadaşlar bende inşallah temmuz annesi olacağım inşallah kızımız olacak beklenen doğum tarihim 5 temmuz sinoptan katılıyorum aranıza:)
benim bir sorum olacak bebeğinin hareketlerini hissedeniniz var mııı???????

iyi akşamlar arkadaşlar bende inşallah temmuz annesi olacağım inşallah kızımız olacak beklenen doğum tarihim 5 temmuz sinoptan katılıyorum aranıza:)
benim bir sorum olacak bebeğinin hareketlerini hissedeniniz var mııı???????

Arada bir küçücük kıpırtılar hissediyorum.Bağırsak hareketi gibi değil. sanki içten bişeyler dokunuyomuş gibi oluyor. Bende onların bebişimin hareketleri olduğuna inandım :)):KK16:

bu bel ağrısı bende de var... hani şöyle bi kütletsen rahatlıycak gibi... ama Allah korusun bebeğime bişey olur diye bişey yapmıyorum... sanırım bebeklerimiz büyüdükçe ağırlık yapıyor ve bu da bel ağrısı olarak bize dönüyor... korkma... doktorunu ara o seni aydınlatır...

X