2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530

beni yeniden listeye ekler misin canim..yeni liste de yokum.
Tahmini dogum tarihi 21 temmuzzzzzzzzzz
izmir
son aDet tarihi 14 ekim
2. Gebelik ilk yavrum erkek
bu bucuruk un cinsiyeti belli degil..
baskaaaa ne söyleniyordu ki....
Eklersensvinirim tatlimmm
[/QUOTE]

[/QUOTE]

bu nee listesi oluyo kızlar ben daha çok yabancıyımda siteye, kim nereye ekliyo anlamadım

bu nee listesi oluyo kızlar ben daha çok yabancıyımda siteye, kim nereye ekliyo anlamadım [/QUOTE]
İlk sayfadaki liste...
benim 2 hamileliğim ve hala bebegimi hissetmiyorum yaaaaaa

sağolasın arkadaşım tüp bebek yaptırdığım hastaneye gitmeye karar verdim orada bakacaklar gerçekten bir sorun var mı diye hayırlısıyla inşallah bir sorun yoktur. senin bebeğinin ne sorunu var sanada allah şifa versin.

bu nee listesi oluyo kızlar ben daha çok yabancıyımda siteye, kim nereye ekliyo anlamadım
İlk sayfadaki liste...
benim 2 hamileliğim ve hala bebegimi hissetmiyorum yaaaaaa[/QUOTE]

nekadarlık olmuştu senin, hissetmeye bilirsin ama her hamilelik farklıdır drler

pardon yaaa gördüm şimdi 17 haftalık olmuş :)
allah tamamına erdirsin inşallah, kilo ilede alakalı snırım hissetmek birinci hamileliğimde kilolu olanların zayıflara göre çok daha az hissettiğini keşfetmiştim

bu arada konuyla alakasız ama profil resmini nereden ekliyorsunuz bulamadım bir türlü bide bu güzel ifadeleri ben sadece gülen surat yapabiliyom birde hüzünlü :)

canım cvs nasıl yapılıyor, kesin sonuç veriyormuymuş, acı veriyor mu ve bebeğe zararı var mıymış

huli amniyosentez sonucunu kesin sonuç olmadığını biliyormusun içini rahatlatmak için mi yaptırdın inşallah sonuç güzel çıkar çektiğin sıkıntı biter

Son düzenleme:
huli amniyosentez sonucunu kesin sonuç olmadığını biliyormusun içini rahatlatmak için mi yaptırdın

Benimde ikili test ortalaması 1/6000 lerde amaa...Yaş faktörü 1/101 muhtemelen amniyosentez yapalım diyecek dr.um...Kesin sonuç değil demişsiniz...Kafam karıştı iyice?? Ne yapmak lazım...

Son düzenleme:
Benimde ikili test ortalaması 1/6000 lerde amaa...Yaş faktörü 1/101 muhtemelen amniyosentez yapalım diyecek dr.um...Kesin sonuç değil demişsiniz...Kafam karıştı iyice?? Ne yapmak lazım...

benim trisomy 1/10000 yaş riski 1/312 yazıyor ama doktorum biyokimyasal ve kombine sonuçlarına bakarak senin yaş grubuna göre değerler yüksek dedi. internette araştırdım bu yapılan testlerin kesinlikte kesin tanı olmadığını yazıyor. doktoruma sordum amniyosentez yaptırmak zorundamıyım diye hayır dedi. çevremden öğrendiğim kadarıyla ikili test de zorunlu değilmiş. ben şimdi tüp bebek yaptırdığım hastanede detaylı baktırıcam . şu anda gittiğim doktoruma artık hiç güvenmiyorum çünkü öğrendiğim kadarıyla beni gönderdiği hocasıyla para için hasta paslaşıyorlarmış. yani para için insanın yaşadığı duygu fırtınası onların umurun da değil. ben tüp bebk yaptırdığım yerdeki doktoruma çok güveniyorum farklı şehirde olduğu için takibimi ona gitmemiştim ama paragözlerede yem olmak istemiyorum. allahım bütün herkesin bebeğini korusun. bence doktoruna güveniyorsan konuş açıklasın sana yok için de şüpen varsa hemen başka doktora git derim allah yardımcın olsun

meraba arkadaslar uzun bı suredır gıremedım sıteye amaaa sonunda burdayımmm... benım bebegım 16 haftalık oldu cok sukur bı sorunumuz yok persembe gunu doktor randevumuz var inş. hersey yolundadır.. bu arada cınsıyetını ogrenmedık ınş. bu gıdısımde ogrenırız merakla beklıyoruz rabbım sağlıklı ve hayırlı bı evlat nasip etsin inşaallah...

bu da kızımızın kırmızı arabası arkadaşlar;

Eki Görüntüle 625500 Eki Görüntüle 625501 Eki Görüntüle 625502

kızlar ayın 15 ile 25i arası renkli ultrason çektiricem. doktorum çektirmemi tavsiye etti. tüm organlarına bakılıyormuş. cinsiyeti burada kesin belli olurmu. doktorum bana erkek dedi ama tüm belirtiler sanki kızı gösteriyor. galiba çok kız istediğim için..:))))

Benimde bütün belirtiler kız gibiydi
Hatta çevremdeki herkes kız olacak diyordu. Bende öyle hissediyordum açıkçası.
Ama doktorumuz kesin erkek dedi. Şaşırdım ama çokta sevindim. Şuan sağlığı gayet iyi. Annesinin aşkısı bi oğluşum olucak :))
Ayrıntılı usg de cinsiyet kesin belli olur sanırım. Bende onu bekliyorum.Daha çok emin olucam en azından

kac gündür giremedim sayfalar birden artmis okuyamadim hepsini kusura bakmayin :)
üsütmüstüm anca kendime gelebildim..
herkes bebislerimizin hareketinden bahsetmis bende galiba hissedemeyenlerdenim bazen pit pitlari cok hafif hissediyorum ama onun disinda
fazla tik yok,babasi sorunca da akilli cocuk iste yaramazlik yapmiyor bak diyorum o da gülüyor :)
kontrolümüze su saat itibari ile 9 gün kaldi 15 ini iple cekiyorum..
saglikli olsun yavrum en büyük dilegim ama artik kendini gösterse fena olmaz hic :)
kiz istiyorum cok hep diyorum burada da ..
ama saglikli eli ayagi düzgün olsun ister kiz ister erkek olsun..
hepinizi cok cok öpüyoruz biz kendinize cok cicili bicili bakin :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…