2013 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin cinyeti ne olacak

• Ankete Katılan
    530
Ayy maşallah ne güzel yaaa. hakkaten özendim şimdi :KK16:
Ben de çok fazla ara vermeyi düşünmüyorum 4 yaşına gelince inşallah ikinciyi yaparız diyorum. zaten benim yaş şuan 28 o yüzden de çok vakit kaybetmek istemiyorum :KK1::KK1:

hakkında hayırlısı olur inşallah. çok geç kalma bende 28'im :) ben kaçar oğlumla film izlicez iyi akşamlar:)

yazık korkmuştur adamcağız :KK9::KK9:

Ben genel olarak çok söylememeye çalışıyorum hareketlerini hissettiğimi. o daha pek anlayamıyor ya üzülüyor.:KK1:

yazık ona kııızzz :KK9: benimki istese anlıcakta bi eli karnımda gözü tv de tabi anlayamaması normaldi yani demi :KK9: ama ben bağırınca akşam mecbur durdu izledi gördü pıt pıtları, elini koyuncada aynen hissetti sonra :KK9: gözleri doldu ama bakarken farkettim kocişimin :KK1:

yazık ona kııızzz :KK9: benimki istese anlıcakta bi eli karnımda gözü tv de tabi anlayamaması normaldi yani demi :KK9: ama ben bağırınca akşam mecbur durdu izledi gördü pıt pıtları, elini koyuncada aynen hissetti sonra :KK9: gözleri doldu ama bakarken farkettim kocişimin :KK1:

Onların o halini görmek herşeye değer yaa. Bizimkide usg de hareketli görünce tam da bi bebek gibiydi büyümüştü. Gözleri dolmuştu.

kızlarrr ne zamandır giremedim ama giremesem de herkesin dualarını okudum bugüne kadar olanları Allah kabul etsin inşaallah,,bu arada erkekler kızları geçmiş :KK1: ben de cuma günü ayrıntılı ultrasona gittim çok şükür bir sorun yok bu taramayı da atlattık.Ama hala bana kesin cinsiyet söyleyemiyorlar ya nedense bu seferde doktor hatta koskoca profesör diyeyim :KK53: kız gibi dedi :KK31:ben de emin olamayınca bir şey bakamıyorum,alamıyorum etraftan soranlara da artık kız diyorum ..

Ben güzel kıyafetler görüp beğendikçe alıyorum ya beklemiyorum 8. ayı. O kadar sabırlı değilim :KK9:
az once lcw dan geldık gorumcemlee penye battanıyelerr tulumlarrr ayy harıka vee cıvıl de 12 tl dı penye battanıye lcw da 11-99 hehe yanı aynı kalıte aynı fıyatt fıyat arastrmam a devammmmmmmmmmmmmmmm
Kızlar geçmişi okuyamadan önce dr.dan duyduklarımı paylaşayım önce bi heyecanla :KK1: dr. miniğimin gelişimi şuan normal sınırlarda dedi.
527gr ve 27cm olmuş :KK16: heryerine baktı kalbi organları kafası herşeyi normal dedi,
omfaloseli ise bebek büyüdükçe büyük gibi gözüküyo ama aslında o kadar büyük değil dedi, doğunca bağırsaklarının dışarda kalan kısmını askıya alıcaklar hemen ameliyat etmiyorlar bir müddet öyle beklenicek dedi durum o zaman neyi gösterir şimdi birşey söylemek zor dedi. bende belirsizlikler için artık şimdiden kendimi üzmemeye karar verdim sadece tek kafamı kurcalayan doğum normalde olabilir demesiydi o durumda normal doğum riskli olmazmı dedim prof. hocamız ne derse öyle yapıcaz siz dua edinde doğumun olduğu gün çocuk cerrahisinde yer olsun dedi yoksa başka hastaneye sevk edilir falan dedi biraz moralim bozuldu aslında. işin o kısmısı biraz sıkıntılı işte canlarım ama daha dört ay var nasılsa bişeyler ayarlarız demi? şimdiden tedirgin olup kendimi germiycem.
aslında alışıyorum artık galiba bu duruma.
veee bu defa hiç ağlamadım hep ekrana baktım :KK9: prensesimi gördüüükkk yaa, esniyodu bizede nanik yaptı teyzeleriii :KK60:
oh cok sukur canımm hos geldınızzzzzzzz yaaaaaaaaaaaaaa cok sukur abbım hayırlısını saglılısını nasıp etsın ınslll

esıne gelıncee hehehe korktu adam heheh

İçimi ısıtan güneş ve kzıçemle birlikte rüyanın etkisinden kurtulduk:KK16::KK16::KK16:
İçtim vallahi nescafeyi rahatladımmmm ohhhhhh sefam olsun:KK1::KK1::KK1::KK9::KK9::KK9:
ohhhhhhh bgn bnm evınde kombıyı hıc yakmadım aksama kdr gunesssssssss oh sırtımı neyıı gobısımı neyı ıyıce gunes aldırdım parkada cıktı bıraz bebelerı seyrettık oglumlaa komsularla lafladık derkennn dedım seneyee oglumu slncaga ındırırım ınsll dıyeeeeeeee oh kafe de sıfa olsun cnm

herkese merhaba hafta sonu hiç giremedim bende 21. haftamdayım yaaa kızlar bende genital organ kemiklerinde ağrı oluyo sizde de oluyo mu yarın doktora sorcamda merak ettim yine de bu arada oğluşumun hareketlerini hisetmeye başladım çoook güzeel yaaa
gosunuz aydın cnmmmmmmmmmmm o agrılar normal kalcann genıslıyor dıkkat edersennn yurumen de degısecekkk bnm degıstı cunkuuu heheh

Son düzenleme:
ucann
,paradoks,
bangbang,
yarim,
rm07
,ezgi0909,
blgn08,
selma86,
larin,
annelite,
ebetmi,
nevgi,
gksmry,
oznur60,
tuanazehra
,kendimi,
_7_m,
TLYMRT,
ŞEKERDELİSİ
,GRAF
,HMFSF,
ssem
,ksophie
,lash

bugune kdr okuduklarımm nıklerde yanlıslık oldusa kusura bakmayınız rabbım saglıcakla mucızelerımızı kucagımıza almayı nasıp etsın ınsallahh
:21::21::21:En Büyük TÜRKİYE:nazar::emir_bebek:

herkese merhaba hafta sonu hiç giremedim bende 21. haftamdayım yaaa kızlar bende genital organ kemiklerinde ağrı oluyo sizde de oluyo mu yarın doktora sorcamda merak ettim yine de bu arada oğluşumun hareketlerini hisetmeye başladım çoook güzeel yaaa

Canim bende de agri oluyor.ben druma soyledim.fazla ayakta kalmamami soyledi.sen de ultrasondan once soyle ki gerekli incelemeleri yapsin

ısten esım geldı oglumu sordu bende ona sor dedım esım elını karnıma koydu basladı konusmaya derkenn bızım paşaa bır sert vurdukııı arka arkayaa sankı ıcerde şımarıyorrrrrrrr:KK33::KK33::KK9::KK9::KK9::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:öyle tepkı verdıkı demekkı artık babamızı da bılıyor cunku gecen haftalarda babasına tepkı vermıyordu sade bana:KK19::KK19::KK19:artık babayada yüz verıyorr babasını uyarıyorumm bana karşı dıkkatlı ol yoksam oglum bır tekme atar görürsünn dıyee:KK20::KK20::KK47::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: ee erkekimm var artık ınsl........:nazar::nazar::nazar:

528376_496660543725159_1290143713_n.jpg
:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

cnm havuzlu hanı duydum ben birde az yukarısında kürkçü han varmış ama havuzlu han kadar kapsamlı değilmiş kızlar mahmut paşa havuzlu hanın olduğu yermi oluyor değilse nasıl gidiliyor mahmut paşaya :26:

şekerim biz eminönüne gittik orda caminin yanından yukarı doğru çıktık ilerledikçe zaten dükkanlar başlıyor karşına çıkmaya o sokakta dolaşırken bir pasaja girdik çok katlı ve birçok dükkanın olduğu ama pasajın adını bilmiyorum oraları sdmt olarakta çok bilmiyorum ama başlangıç yeri caminin yanında yukarı malasef ben bu kadar biliyorum sen ist oturuyorsan daha iyi bulabilirsin tabi

Günaydin!!! Is yollarindayim yine insallah bugün cabuk gecer yogun birgün olacak bide üstüne toplanti :-( aksam olsun cabucak nolur :-(((
Kizlar benim dün geceden beri sag göbek tarafim cok agriyor sancim var sürekli nasil desem dalak agrisi gibi hani cok kosupta dalagi siser ya insanin ve sanci girer onun gibi ve o tarafta sert oglum o tarafta heralde.ama normalmi bu sancilar? Korktum birden sanki sıkısmıs mı orda diyorum..
Cabuk gecen ve mutlu bir gün diliyorum hepinize canlar

Hosgeldin tatlim ohh ne güzel kemiklerin isinmistir bronzlasmissindir da ne güzel.. Biz burda donuyoruz vallah eksilerde hava hep kar yagip duruyor..sen bizim yerimizede isindin :-)
Evet canm kelimeler yetmiyor orayı aanlatmaya o yüzden denemedim bbile..mükemmel bir yer?mutak
a gidin derim ben..

Ooo canım allah kolaylık versin sana. Ben erken yattım ama hala çoookkk uykum var uyanamadım halaa :KK52:

Benimde rüyalarımda kocam bana kötü davranıyor. Bende çok üzülüyorum. Her sabah üzgün uyanıyorum o yüzden. Allahtan sabah kalkınca kociş güler yüzlüde geçiyor :KK1::KK1:

Canımm hoşgeldiinnn.
Ohh ne güzel gezdin tatil yaptın geldin.
Bizim bu yıl tatil hayal oldu. Seneye inşallah oğluşumuzla yapıcaz :KK16:
Neler yaptın nasıldı anlat hadiii

Bu hamileliğimde yuzemicem diye telaş yapmıştım ama 24 saat gece gunduz yüzdüm..neyseki telaşım gecti..sudan hic çıkmadım..minik koköpekbalıkları nemolar mmilyonlarca çeşit balıklara beraber yüzdüm..hatta tropik bı yer oldugu icin 35 derece sıcaklıkta dolu yagdi o sırada bile okyanus sularında yüzüyorduk..mutlaka gidin insallah mutlaka...

ayy almasın daha iyi yaa bizimki alıyoda noluyo alabaş alabaş şeyler bebeğim doğunca üzerinde görmeyince anlar da daha almaz umarım...

evet canim yaaa maldivlerden sonra burası pek iç açıcı degil..Allah'tan gelince güze
bı haber karşıladı bizi..esiministanbula tayini cikmisssssss...Temmuz'da İstanbul a Levent'e taşınıyoruz insallah...cooookkkk mmutluyum..memleketime kavuşuyorum doğumdan sonra..

cnm havuzlu hanı duydum ben birde az yukarısında kürkçü han varmış ama havuzlu han kadar kapsamlı değilmiş kızlar mahmut paşa havuzlu hanın olduğu yermi oluyor değilse nasıl gidiliyor mahmut paşaya :26:

hoşgeldin cnm uslu bi kızçen olucak demek kii :KK31:

cnm bende geçen böyle oldum ve ara ara oluyorum maden suyu ve yürüyüş kesin çözüm ılık limonlu su da deneyebilirsin

ah bu kocalar ne kadar huzysuz oluyorlar bazen boşver cnm yan gel yat

kızlar geçende birniz paylaşmıştı isim sitesi hatırlayan varsa yazabilir mi :26:
benim kizce hakikaten uslu olacak taaaaa benimki kadar uslu olan varmı aranızda..hala hareket neyim hissetmeyen..ttelaş yapmali miyim

Son düzenleme:
İyi geceler annelerrr yarın ark.lar gelicek sabah erken kalkmak zorundayım hazırlık yapmam lazımmm, 9 martta ayrıntılı usg var ama canım kocam kızını çok özlemiş 9 marta çok var diyor en son memlekete gittiğimde 17+1de gitmiştim kontrole tabi kocacım yoktu o zaman bu hafta gidelim dr.a dedik, zararı olur mu sizce?

Evet canm kelimeler yetmiyor orayı aanlatmaya o yüzden denemedim bbile..mükemmel bir yer?mutak
a gidin derim ben..

Bu hamileliğimde yuzemicem diye telaş yapmıştım ama 24 saat gece gunduz yüzdüm..neyseki telaşım gecti..sudan hic çıkmadım..minik koköpekbalıkları nemolar mmilyonlarca çeşit balıklara beraber yüzdüm..hatta tropik bı yer oldugu icin 35 derece sıcaklıkta dolu yagdi o sırada bile okyanus sularında yüzüyorduk..mutlaka gidin insallah mutlaka...

evet canim yaaa maldivlerden sonra burası pek iç açıcı degil..Allah'tan gelince güze
bı haber karşıladı bizi..esiministanbula tayini cikmisssssss...Temmuz'da İstanbul a Levent'e taşınıyoruz insallah...cooookkkk mmutluyum..memleketime kavuşuyorum doğumdan sonra..

benim kizce hakikaten uslu olacak taaaaa benimki kadar uslu olan varmı aranızda..hala hareket neyim hissetmeyen..ttelaş yapmali miyim

Hoşgeldinnn şansına izmîrde hava güzel geçen haftaki yağmur çamuru görsen ordan dönüşte depresyona girerdin:KK31: gerçi o cennet gîbi yerden dönüşte insan hertürlü bocala insanr, anlatılmaz yaşanır cinsinden sanırım:KK9: bende bende karnım kocamanken sırtüstü yüzmek istiyorumm :KK53: Birde yalnız değilsin, benim kızda toplasan 3-4 kere tık tık yaptı ondanda emin olamıyorum

dualarınızı okudum,allah kabul etsınn
herkese gunaydın bu arada
dun aksam orduspor galatasaray macı var sureklı heyecan ıcındeydık gol gol dıye veeee sıpamın hareketlerını ılk defa bu kadar net hıssettım resmen bızım ıcerdede goll oldu kac kere sayamadım her vurusunda esımın elını karnımı koydum ne yazıkkı benım gıbı hıssetmedı babası ama olsun o heyecanda bıze yettı
anlayacağınız annişler oğlusumda anası ve babası gıbı fanık cımbomlu bır aslan olacak:KK49:
bu resmı de prımanın facebook sayfasında gordum
cok hosuma gıttı baksanıza suan
yerımmm yerımmm onun mınnak ayaklarını

$535523_10151347556673248_7717091_n.png

arkadaşlar merhaba
benim kafama takılan bi sorun var
hamileliğim biraz sorunlu geçtiği için iki defa 10 günlük rapor almak zorunda kaldım hastanede yatttım

acaba bu raporların bi sınırı varmı yada doğum iznini etkiliyomu
aranızda bilen varsa nolur bana söylesin

günaydın güzel anneler ve yavru kuşları :)
mutlu , sağlıklı bir gün geçirmemiz dileğiyle..
TLYMRT canım duanı okudum Allah kabul etsin inşallah..
sevgiler.

Meraba kızlar biz geldik kızımla:KK9::KK9::KK9: nasılsınız bakalım dün işlrimin yoğunluğunda giremedim ama maşallah :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: sayfalar almış başını gitmiş korkuma okuyamadım :KK52::KK52::KK52: :KK52::KK52:
kendimi_7_m ve TLYMRT Kızlar okudum dualarınızı allah kabul etsin inş (AMİN):119::119::119::119:

Gunaydiiinnnnn
Kizlar dun kendime lcw den 4 tane tshirt aldim cok sirinler.hemde 7-10-17 tl ye.50 lira tuttu hepsi.lcw outlet hamile giyim oradan bakin bence.yeni modeller gelmiss.

günaydın kıslar epeydr yoktum,
duanı okudum TLYMRT Alla kabul etsin....

X